Przyznajcie się szczerze

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: vanity » 14 lut 2016, 22:47

Nie da rady, chocby dlatego, ze mam jeszcze do odpisania priva do Maddie i maila do pewnego chrzescijanskiego erudyty baptysty i to po angielsku, ktory klepie w tonie ewangelii sukcesu i nieomylnosci pisma, a wrocilem z kosciola i bible studyingu i mi sie pospolicie nie chce.



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: magda » 15 lut 2016, 16:10

Ale brednie ateistyczne to ci sie chce. dobra


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości