Przyznajcie się szczerze

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
vanity
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: vanity » 14 lut 2016, 22:27

Napisalem troche postow jesli chodzi o przyczyny wiary i subiektywizmu u ludzi, bledy w postrzeganiu religii, jesli to wam nie wystarczy to trudno, nie chce mi sie wam powtarzac ani rozwijac, chyba, ze ktos inny poprosi.

Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz

"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
magda
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 lut 2016, 22:32

Ja bym prosiła w punktach i krótko bez rozwijania , dasz radę nie żądam wielkiego referatu.

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
vanity
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Postautor: vanity » 14 lut 2016, 22:47

Nie da rady, chocby dlatego, ze mam jeszcze do odpisania priva do Maddie i maila do pewnego chrzescijanskiego erudyty baptysty i to po angielsku, ktory klepie w tonie ewangelii sukcesu i nieomylnosci pisma, a wrocilem z kosciola i bible studyingu i mi sie pospolicie nie chce.

Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz

"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
magda
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 15 lut 2016, 16:10

Ale brednie ateistyczne to ci sie chce. dobra

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”