Wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka

Postautor: hmhmm » 26 gru 2015, 23:24

Jaki jest wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka? O czym jest?

Mój ulubiony serial to:
Startakus: Wojna potępionych

Dwóch mężczyzn walczy ze sobą, jeden chce zdusić bunt niewolników, drugi chce ludzi wyzwolić. Podczas tej wojny giną różni ludzie, po obydwu stronach. W końcu wyczerpany umiera ten, co chciał ludzi wyzwalać, nie udaje mu się.
Dużo seksu, intryg, wulgaryzmów, jeszcze więcej popisów i zabijania.


Mój ulubiony film to:
Qvo Vadis. Jest tam szalony władca, który zrzuca winę na ludzi, że nazywają go okrutnikiem i wypiera się swoich czynów. Twierdzi, ze to w niego wmówiono. Jest podstępny, niby dobry Petroniusz i jego nieodłączny kompan zapalczywy impulsywny facet, imienia nie pamiętam. Dużo knucia, uciekania, wpływania na ludzi w zły i dobry sposób, trochę seksu, trochę zabijania, a na końcu odzyskana miłość.

Moja ulubiona gra to:
Mortal Kombat 2
Wybiera się postać jedną z 12. Jedna potrafi się zmieniać w każdą inną postać, inna zamraża, lodowata jak lód. Jeszcze inna spala ogniem i uciekła z piekła itd. I tak walczy się tam z wszystkimi innymi postaciami, jak i ze swoją własną postacią. można je zabić albo nie, zamienić w małe dzieci, lub okazać przyjaźń, jak już się im dokopie. Na końcu czeka dwójka bossów, silniejszych niż reszta, która napadła na świat w której mieszkają postacie i chce go zniszczyć, zawładnąć nim.
Bossowie są szczególnie potężne można ich pokonać, ale nie zabić.

Zawsze się zastanawiałem dlaczego przez pierwsze 3 części tej gry zawsze jest dówch bossów, słabszy rządzi i nigdy nie można ich zabić. Nigdy. Nie ma nawet na to kodu.


Moja ulubiona piosenka to:

Cheryl- crazy, stupid, love
Atrakcyjna kobieta rusza tyłkiem, tańczy i wychwala słuchacza, że tak na nią działa, że ona sama nie wie, co się z nią dzieje, że pragnie go, że żałuje, że nawet go nie dotknie. Potem wychodzi inny mężczyzna, który przechwala się jak to mu idzie z kobietami, jakim jest łobuzem, facet raczej drobny, a ona się do niego przytula. W miedzyczasie pojawiają się migawki z wokalistką, jakby wspomnienia.


Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka

Postautor: hmhmm » 26 gru 2015, 23:26

'Dobra żartowałem;) moja ulubiona gra to kółko i krzyżyk. A przy okazji założę się, że Magda ogląda ""Wspaniałe stulecie" :P


Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka

Postautor: Kamilzon » 27 gru 2015, 00:10

No to tak
Mój ulubiony serial to chyba "Czterej Pancerni i pies"

Mój ulubiony film trudno powiedzieć mam kilka, to tak Piraci Z Karaibów i Laleczka Chucky, Baza ludzi umarłych, Lecą Żurawie, Ostatnia Dolina.

Moja ulubiona gra to "Kozacy Sztuka wojny" (to własnie od tej gry zaczęła się moja pasja do historii)

Moja ulubiona piosenka Kurczę dużo tego jest ale powiem tytuł od którego zaczęło się moje świadome słuchanie muzyki. The Animals "House of rising sun" no i oczywiście "Sen o Warszawie' Czesława Niemena (L).


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka

Postautor: Kamilzon » 27 gru 2015, 00:16

hmhmm pisze:Moja ulubiona gra to:
Mortal Kombat 2
Wybiera się postać jedną z 12. Jedna potrafi się zmieniać w każdą inną postać, inna zamraża, lodowata jak lód. Jeszcze inna spala ogniem i uciekła z piekła itd. I tak walczy się tam z wszystkimi innymi postaciami, jak i ze swoją własną postacią. można je zabić albo nie, zamienić w małe dzieci, lub okazać przyjaźń, jak już się im dokopie. Na końcu czeka dwójka bossów, silniejszych niż reszta, która napadła na świat w której mieszkają postacie i chce go zniszczyć, zawładnąć nim.
Bossowie są szczególnie potężne można ich pokonać, ale nie zabić.

Zawsze się zastanawiałem dlaczego przez pierwsze 3 części tej gry zawsze jest dówch bossów, słabszy rządzi i nigdy nie można ich zabić. Nigdy. Nie ma nawet na to kodu.



U to widzę że mamy do czynienia z fanem gier z serii mordobicia :D
Moja z ulubionych części mortala to Trylogy .

Bossów da sie zabić tylko trzeba długo nawalać w klawę (czy pada) aby nabrać wprawy.

Moja ulubiona postać z mortala to Kabal z MK3, utożsamiałem się z nim bo też jak ja był nieco niepełnosprawny :)


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka

Postautor: hmhmm » 27 gru 2015, 00:40

Nareszcie ktoś z dystansem do siebie, bez tego to można tu tylko zostać albo manekinem, albo władcą plasteliny. Brakowało tu Ciebie i to bardzo.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka

Postautor: Imperator » 27 gru 2015, 02:02

hmhmm pisze:Jaki jest wasz ulubiony serial/film/gra/piosenka? O czym jest?


Serial - najbardziej ze wszystkich seriali to wciagnal mnie 'Lost'.

Film - nie mam jednego ulubionego, ale serie "Lord of The Rings" bardzo lubie, mam do obejrzenia trylogie "The Hobbit" jeszcze.

Gra - na PC najwiecej gralem kiedys w Warcraft 2, ale pogralbym jeszcze raz w Pirates! na Commodore 64. W 2014 najwiecej gralem w Need For Speed World (poscigi z policja glownie).

Piosenka - nie mam jednej ulubionej, ogolnie lubie gatunek power metal


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości