Prośba o poradę

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Norbi
Posty: 8528
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Prośba o poradę

Postautor: Norbi » 24 wrz 2016, 21:26

Zakładam ten temat ponieważ potrzebuję porady.

Jest w necie coś takiego: https://www.biznesmentor.co.uk/

Właściciel tej strony rzekomo od 15 lat działa na terenie Londynu i specjalizuje się w marketingu, wsparciu dla firm na terenie UK.
Pan GWARANTUJE skuteczne wdrożenie firmy na rynku UK z pozyskaniem zleceń włącznie.
Jestem zainteresowany ofertą. Problem polega na tym, że człowiek ten oczekuje zapłaty z góry i nie są to małe pieniądze.
Wyszukiwarka google podpowiada mi 2 tematy...

1- po wpisaniu Imienia i nazwiska, pojawia się list gończy wystawiony w 2009 roku, a osoba taka jest poszukiwana za malwersacje finansowe, liczne oszustwa i wyłudzenia względem firm.
Zakładam, że może to być zbieżność nazwisk.

2- po wygooglowaniu numeru telefonu, którym człowiek się posługuje, pokazują się ogłoszenia elektryka z Londynu szukającego zleceń.
Ogłoszenia te są datowane na lata 2002-2003
Zakładam, że numer mógł do tej pory stracić ważność i zmienił właściciela.

W każdym razie wygląda to dość podejrzanie...
Jeśli, ktoś zna sposoby jak jeszcze mogę sprawdzić autentyczność tej firmy to byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki.


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3380
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o poradę

Postautor: Ian » 26 wrz 2016, 11:11

moim zdaniem scam:
Domena niedawno zarejestrowana (20-Feb-2016), strona zrobiona na kolanie, stockowe zdjęcia, opinie (stockowych - poszukaj przez "search google for image") "klientów" nienaturalne, brak autentycznych opinii w necie, brak możliwości weryfikacji, płatność z góry.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.protestanci.com.pl | http://www.chrzescijanskarandka.pl | http://www.bornagain.pl - koszulki chrześcijańskie
Norbi
Posty: 8528
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o poradę

Postautor: Norbi » 26 wrz 2016, 14:26

Dzięki Ian!


biznesmentor
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2016, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o poradę

Postautor: biznesmentor » 05 lis 2016, 18:22

Szanowni Państwo
Zauważyliśmy na tym forum Państwa wypowiedzi i postanowiliśmy na nie odpisać.
O ile nie mamy wpływu na zbieżność nazwisk z osobą poszukiwaną:)) które jest oczywiście przypadkowe, to numer telefonu, który Państwo znaleźliście w google jest poprawny. Założyciel BiznesMentor juz w 2002 roku działał na terenie Londynu jako wykonawca w branży budowlanej. Przez kilkanaście lat przeszedł długą drogę, jako przedsiębiorca w Londynie. Doświadczenie zdobyte w różnych branżach zaowocowały działalnością pod szyldem "BiznesMentor" ukierunkowaną na tworzenie i wspieranie innych biznesów na terenie Wielkiej Brytanii.
W 2015/2016 roku zmieniliśmy formę prawną oraz stworzyliśmy serwis biznesmentor.co.uk. dostępny również pod innymi domenami np. zleceniabudowlane.co.uk. Strona internetowa powstała aby przybliżyć Państwu obszary w jakich BiznesMentor podejmuje działania oraz, aby ułatwić składanie aplikacji firmom i przedsiębiorcom zainteresowanym naszymi usługami.

Podejmujemy współpracę tylko jeżeli na 100% możemy zagwarantować osiągniecie celu postawionego przez przedsiębiorcę(np. stworzenie wizerunku przedsiębiorstwa, pozyskanie źródeł klientów, osiągniecie konkretnego celu sprzedażowego ). Niestety, nie mamy wiedzy w jakim zakresie chcieliście państwo z nami współpracować, jednak zawsze informujemy klientów jaki będzie koszt współpracy zanim ją zaczniemy. Ponieważ zawsze jasno określamy cele które mamy osiągnąć oraz termin wykonania, oczekujemy ze przedsiębiorca będzie gotowy na rozliczenie z nami w chwili kiedy dany cel zostanie osiągnięty.
Nie żądamy zapłaty z góry i na ogół pierwsze działania podejmujemy w interesie klienta zanim wpłaci nam jakiekolwiek pieniądze.

Państwa opinie na temat naszej strony internetowej weźmiemy sobie bardzo mocno do serca. Przykładamy wielką uwagę do treści merytorycznych znajdujących się na biznesmentor.co.uk. Sukcesywnie będziemy również pracować nad aspektami wizualnymi. Dodamy również więcej komentarzy od naszych klientów, jednak osobom "nieufnym", które którym proponujemy współpracę, możemy dostarczyć referencje wystawione przez naszych dotychczasowych klientów w formie pisemnej, telefonicznej lub w trakcie bezpośredniego spotkania w Londynie.

Odpisując na Państwa komentarze nie mieliśmy zamiaru robić sobie darmowej reklamy na tym forum. Działalność Biznesmentor jest w 100% legalna, zupełnie a-polityczna i a-religijna. Oferujemy wsparcie dla polskich przedsiębiorców w Anglii w zakresie tworzenia biznesów oraz pozyskiwania klientów. Zapraszamy do współpracy.
Z Poważaniem
biznesmentor.co.uk


marcin01k
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2017, 19:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o poradę

Postautor: marcin01k » 12 maja 2017, 09:09

Tak się składa, że współpracuję z firmą BiznesMentor od niecałego roku. Właściciel jest osobą uczciwą i słowną. Po ilości zleceń, które otrzymuję jako podwykonawca mogę tylko stwierdzić, że to nie jest żadne oszustwo, a klienci, z którymi miałem do tego czasu kontakt są bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą.
Autentyczne opinie znajdziecie na FacebookuWróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości