Ingress

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Airad
Posty: 58
Rejestracja: 02 sty 2016, 20:59
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Krk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Ingress

Postautor: Airad » 03 gru 2016, 19:41

Czy są tu gracze Ingresa?dla tych co nie wiedzą o co chodzi https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ingress_(gra) :D co myślicie o tej grze, czy waszym zdaniem zawiera jakieś masońsko-iluminackie przesłania? ;) Ja gram od wakacji, niedawno wróciłam do Ingresa po kilkumiesiecznej przerwie. Moim zdaniem gra ciekawa, trzeba się trochę ruszyć, ;-) wciągająca, wymaga od gracza myślenia, ale też zaangażowania.niepokoi mnie trochę fabuła Ingresa, dwie walczące ze sobą frakcje, trochę tak jak Iluminaci i zwykli mugole :puppyeyes:
Odryłam też trochę masonskich obrazkow i tresci w osiagnieciach
A jakie jest wasze zdanie? :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ingress

Postautor: Samolub » 04 gru 2016, 00:48

Illuminaci starają się swoją symbolikę propagować tak jak Francja dba o tradycje republijanskie, UK o monarchie a Rosja troche honoruje komunizm.

Nie sadze by przecietni Illuminaci czy Masoni byli odrazu informowani czy rozumieli widzieli jakieś zło w swoim działaniu. Illuminaci kojarza mi się z takim elitarnym klubem probujacym miec wplyw zbyt wsrod artystow, muzykow, tv czyli ogolnie chca docierac do mass przekazu.

Pomysl sobie tak, na studiach jest kółko teatralne, ale analfabeta raczej o nim nie słyszał, lecz już bedac na studiach poznajesz realia studiowania albo od kuchni dzialanie czegos. To ze nie ma tajnych organizacjii czy środowiska się nie kumają byłoby conajmniej dziwne.

Illuminati raczej chcą ogłupiac plebs bo glupota plebsu gwarantuje im zyski, do tego nalezy wykorzystac właśnie ludzi wplywowych więc takich warto nagabywac. Tak dziala kazda religja falszywa z tym ze np Islam, Buddyzm bedzie dzialal jawnie czy pod jakims logiem. Czy Illuminaci się ukrywają, zresztą czemu nie tolerowac czyis pogladow religijnych. Czy wiara w Bahometa oznacza z gory ze tacye ludzie są źli? Przecież to koziol z rogami i cyckami kobiety, smieszna postac. W Babilonie przecież wiele rzeczy dzis uznawanych za skandal np skladanie ofiar z noworodkow czy gwalty kobiet (najlepiej dziewic w swiatyniach babilonskich) były normalne rzeczy, wladza też była wladzą.

Wogole ciekawą sprawa jest ze Illuminaci tak mocno odwoluja się do Egiptu i Babilonu, przeciez to pierwsze cywilizacje i starozytne religje. No bo oko Ozyrysa to juz pamietam w podstawowce wiedzialem co to jest, watpie by ludzie uzywajacy tych symboli wiedzieli ze uzywaja jakiegos symbolu np egipskiego bozka (99% osob) ale po co Illuminatom takie propagowanie symboli, no jak Islamowi propagowanie Koranu, z tym ze Illuminaci to grono bardziej elitarne, nie religja powszechna w zalozeniach i wychodzaca z tego że to co robi (jak) jej się najbardziej opłaca.

Symbolika ma napewno spore znaczenie do wyzywiania istot demonicznych ktore potrzebuja wlasnie ingerencjii w swiecie materialnym gdyz sa zrzucone w nasz swiat i nie maja ciala. Wiec co mają robic? =D nudzi im się

Jest to rodzaj odwdzieczania się, za konkretne umowy czy zobowiazania, uklad wymienny czyli Illuminati jest realnym satanizmem ukladem miedzy czlowiekiem pragnacym sukcesu a demonani. Czyli ludzie wrzucajacy symbolike albo sa sponsorowani przez Illuminati, albo są nimi i jest to rodzaj wlasnie ukladu wymiennego w ktorej demony konkretne byty rowniez te znane z historii jak np Ozyrys potrzebuje manifestacjii w swiecie. Stad masz posagi, wejscia w cialo, ksiazki, symbole oraz dzialanie demonow w swiecie czesto na wladzach czy elitach

Gry dla osob w wieku 13-18-scie lat są dobrym sposobem na szybkie latwe poszerzanie wplywow jakiegos bytu z ktorym autor badz wytwornia mają umowe.

W przypadku Chrzescijanskiego Boga swiat stworzony to tylko projekcja, wytwor, wiec trudno by wytwor mial tworzyc imitacje stworcy lub jakis innych bozkow (demony)


20:2
Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
20:3
Nie będziesz miał innych bogów obok mnie.
20:4
Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości