Płaska Ziemia?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Rembov » 11 kwie 2017, 10:29

xxx xx pisze:
Rembov pisze: Ano tak. Polecam poczytanie o lotach samolotu X-15: https://pl.wikipedia.org/wiki/North_American_X-15

Polecam poczytać

Zapraszam do wykazania tego w temacie viewtopic.php?f=51&t=16311 . Na ten moment nie widzę powodu, aby negować rekord wysokości lotu samolotu X-15. :D

ISS, a nie ISSis, lata na orbicie o perygeum na wysokości 400 km, a apogeum 415 km.

A "świstak

Założyłem temat viewtopic.php?f=51&t=16311 - wykaż w nim, że ISS nie istnieje.
Do dzisiaj NIE udowodniłeś, że jest to niemożliwe. Na ten moment nie ma żadnego powodu aby Ci wierzyć.

E, no bez przesady. Że Ty np. nie rozumiesz termodynamiki, to Twój problem.

No właśnie rozumiem termodynamikę, a ty NIE PRZEDSTAWIŁEŚ niczego, co potwierdzało by twoje oceny. Czekam na OBLICZENIA, które potwierdzą, że ISS nie mogło by przebywać w termosferze, bo by się rozgrzało do gigantycznych temperatur.

Tylko raczej tak, jak je pokazał Dzik. Na wędce", na tle chromakey screen. No i może opanowali technikę projekcji holograficznej ISSis na niebie. To nie jest niemożliwe.

Jakiś dowód? Bo "to nie jest niemożliwe" niczego nie dowodzi.

Powinien? Na 500 km mamy już niskie orbity okołoziemskie i rakieta, która umieszcza na nim satelitę, musi znajdować się na torze lotu zbliżonym do przewidzianej trajektorii satelity, a nie dopiero szykować do zmiany kursu.

A niby czemu ?

Już ci tłumaczyłem, płaskoziemco. Ponieważ promień skrętu gigantycznie urośnie, a zmiana kursu będzie wymagać dużej ilości paliwa.

Może zmianę kursu czynić tak samo jak czyni na 12-15 km. Tylko na wysokości ok. 400 km.

Nie może. Na wysokości 12-15 km prędkość nie przekracza kilku tysięcy kilometrów na godzinę, a na 400 km będzie już dobijać do niemal 30 tys km/h. Wróć na kurs fizyki: Im większa prędkość, tym większe przeciążenia podczas wykonywania łuku i tym większą siłę trzeba przyłożyć, aby zmienić tor.

Nie "po co", tylko "jaka jest w danym momencie". Rakieta przyspiesza przez cały czas swojego lotu gdy pracują jej silniki. Prędkość w efekcie jest z każdą sekundą lotu coraz większa aby w etapie końcowym, czyli umieszczana satelity na orbicie, osiągnąć ponad 7,9 km/s.

Rozpędzanie do wysokich prędkości w niskiej atmosferze jest bez sensu.

A kto powiedział, że prędkość 7,9 km/s osiąga się w atmosferze? Weź wreszcie DOCZYTAJ jak wygląda profil lotu na orbitę, bo znowu pokazujesz totalne braki w wierzy, a usiłujesz się wypowiadać.

Po pierwsze, na tych kiluset kilometrach rakieta musi już byś ustawiona praktycznie w trajektorii orbity.

A niby dlaczego ?

Już wyjaśniałem. Także w tym postcie.

Po drugie, w tym momencie będzie miała prędkość liczoną już w kilometrach na sekundę, a to oznacza, że przy zmianie toru lotu po pierwsze wystąpiła gigantyczne siły, a po drugie promień skrętu (a musi być taki, aby przeciążenia nie zniszczyły pojazdu) będzie ogromny
.
Przy niskich prędkościach nic takiego się nie stanie.

I dlatego na orbitę zaczyna się kierować statek niedługo po starcie, a nie czeka z tym aż znajdzie się na wysokości 400 km. :)

A twoja "prosta fizyka", którą tutaj prezentujesz, to zwykły pokaz braku wiedzy.

Ty za to masz

Ja mam to, co potrzeba, aby dostrzec bzdury opowiadane przez płaskoziemców. Ty zaś, niestety, totalne braki w wiadomościach. Dyskusje z coraz to kolejnym płaskoziemcami potwierdzają moje przypuszczenie, że aby uwierzyć w to, że Ziemia jest płaska, trzeba mieć braki w elementarnej wiedzy w geografii, fizyce, matematyce i, co interesujące, w plastyce. Już podstawowe wiadomości pozwalają na wyłapanie błędów i przeinaczeń w "dowodach" na płaską Ziemię.

Na filmie ten prom miał w momencie wejścia w przechył prędkość nie przekraczającą kilku tysięcy kilometrów na godzinę.

E, no bez przesady. Widać, że o wiele mniejszą. Na tym filmie z samolotu.

No właśnie. Na filmie mamy kilkadziesiąt (co najmniej) kilometrów do miejsca startu i wydaje się, że prom porusza się bardzo powoli. Tyle, że trzeba WIEDZIEĆ, że z dużej odległości prędkość kątowa nawet szybko poruszającego się obiektu będzie niewielka i tworzy się iluzja powolnego ruchu. Nie wyglądałeś nigdy przez okno pociągu, pięćiksie, i nie oglądałeś w czasie jazdy domów czy drzew, które są bardzo daleko od torowiska?

Na wysokości 500 km miałby już prędkość kilku kilometrów na SEKUNDĘ. Dotrze to do ciebie, że w przy takiej prędkości potrzeba bardzo dużego promienia łuku, aby przeciążenie nie zniszczyło sprzętu (nie mówiąc o zabiciu ludzi w locie załogowym)?

Nic nie zmusza do posiadania wielkich prędkości tam wysoko.

Zmusza grawitacja. Uczą tego na fizyce w szkole średniej: Aby utrzymać obiekt na orbicie wokółziemskiej musi mieć on prędkość większą od tzw. pierwszej prędkości kosmicznej. Czyli, w przypadku Ziemi, ponad 7,9 km/s.

Policzyłeś sobie różnicę w prędkości liniowej dla tych wysokości? Dla 6378 km jest to 1669,75 km/h, a dla 6388 wynosi ona 1672,4 km/h.

Policzyłem drogę (nie zauważyłeś
?).
No jakoś przegapiłem, ale mogę sam to zrobić: Obwód okręgu o promieniu 6378 km wynosi 40074 km, a o promieniu 6388 km - 40137 km. I co z tego wynika?

Co jest równoważne policzeniu prędkości, bo czas też musiałem "przy okazji" policzyć. [Nawiasem mówiąc: dla 1 km wysokości jest ok. 16 cm odchylenia przy spadku pionowym (na równiku,jeżeli ziemia się obraca). Zatem żadna kulka nie mogłaby spaść na dół z 1 km, np. w pionowej rurze o średnicy 30 cm bez uderzenia o ściankę, gdy puszczona w dół, w środku przekroju poprzecznego rury. Niczego takiego się nie obserwuje.

Kto, gdzie i kiedy wykonał takie doświadczenie?

Jeśli ziemia jest obracającą się kulą, to nie spadniesz w tym samym miejscu. Oczywiście w pociągu i przy wysokości "zwykłego ludzkiego podskoku" nie masz szans zauważyć dyskretnych (mikroskopijnych różnic). Ale one ujawniają się przy "większych podskokach" , tak że stają się zauważalne.

Za taką odpowiedź dostał byś lufę na każdym sprawdzianie fizyki.

Wręcz przeciwnie. Pochwalono by mnie. Bo jest prawdziwa i precyzyjna.

To mam pomysł: Idź do najbliższego liceum, przedstaw to, co tuj napisałeś, fizykowi, i zapytaj o ocenę za taką odpowiedź na sprawdzianie.

X-15 poleciał. :)

Ja bym powiedział "odleciał".

Wobec tego przedstaw dowody, że ten samolot nie poleciał tak wysoko.

"Anonimową wypowiedź" może sprokurować KAŻDY i napisać sobie w niej co chce, bo kto go sprawdzi? Przecież on ma "anonimowego świadka". :D

Dokładnie tak jest.

I dlatego "anonimowa wypowiedź" NIE jest dowodem. :D
Zrozum wreszcie: Fakt, że są tylko anonimowe wypowiedzi o tych rzekomych upadkach powinien ci zapalić czerwoną lampkę, bo nie ma żadnej możliwości weryfikacji, czy to jest prawdziwa wypowiedź.

Zrozum wreszcie: Ja nie dlatego neguję bajki o "lotach ko(s)micznych", że "są anonimowe wypowiedzi w internecie" . Ale dlatego, że mam rozum i np. sam sprawdziłem, że ziemia jest płaska. "Anonimowe teksty" jedynie skłoniły mnie do sprawdzenia samemu.

Nic nie sprawdziłeś. Odmówiłeś nawet sprawdzenia, czy wysokość Słońca nad horyzontem pokrywa się z modelem płaskiej, czy też kulistej Ziemi.

Chcesz twierdzić, że rakiety po starcie wpadają do oceanu? Przedstaw DOWÓD, że tak jest, a nie bzdurne teksty "leci poziomo" czy "anonimowy świadek potwierdził".

Masz jakieś DOWODY, że tam działa jakakolwiek tajemnica wojskowa? Już pominę fakt, że na podstawie trajektorii lotu można przewidzieć gdzie nastąpi upadek rakiety.

I tam właśnie czeka armia.

DOWODY poproszę, że w "tam właśnie czeka armia".

Poproszę o materiały, które potwierdzą, że jest taka "obstawa armii USA i być może CIA", która uniemożliwia dotarcie w miejsce upadku rakiet startujących z przylądka Canaveral.

Rozum

Czyli nie masz ŻADNEGO dowodu, a jedynie ślepo powtarzasz bzdury opowiadane przez innych płaskoziemców.

Na 15 kilometrach to masz zaledwie niewielki przechył. Lot niemal poziomy zaczyna się powyżej 100 kilometrów.

Gołym okiem widać, że jest inaczej.

Gołym okiem, czyli na filmie, który wrzuciłeś, widać, że na wysokości lotu tego samolotu, z którego nagranie zamieściłeś, przechył nie przekracza kilkunastu stopni. Zacznij wreszcie patrzeć, a nie jedynie powtarzać durne teksty płaskoziemców.

Obliczenia poproszę, które to potwierdzą.

Już Ci pokazałem

OBLICZENIA poproszę, a nie twoje "dowody", które pokazują jedynie ignorancję ich twórców.

Poproszę wobec tego o obliczenia, które potwierdzą, że lepiej jest wystartować pionowo i zacząć zmieniać tor lotu do wejścia na orbitę po przekroczeniu granicy atmosfery, a nie niedługo po starcie i na orbitę kierować się stopniowo.
OBLICZENIA, pięćiksie, a nie puste teksty, że "dla myślącego człowieka to oczywiste".

Tam były rozważania o

OBLICZENIA poproszę, a nie "rozważania" oparte na "wydaje mi się".

Rozważ rzecz za pomocą konkretnych danych rakiet, wzorów i obliczeń, które potwierdzą to, co piszesz. Przypuszczenia i inne dywagacje mnie nie interesują.

To co pokazałem to są konkretne rozważania.

To nic nieznaczący bełkot, a nie rozważania. Potwierdź ich prawdziwość konkretnymi DANYMI rakiet, WZORAMI i OBLICZENIAMI.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, 10:50 przez Rembov, łącznie zmieniany 1 raz.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Zbyszekg4 » 11 kwie 2017, 10:35

Iksiński, co Ci szkodzi pokazać te obliczenia i dowody, o których pisze Rembov?!
Weź pokaż, i "skasuj gościa"... [potem możesz to udostępnić na innych forach - będą Ci bardzo wdzięczni].


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: magda » 12 kwie 2017, 14:47

Zadziwiacie mnie jak mozna sobie chcieć osiagać km /sek w atmosferze sprzętem co ma klapy z tektuty tudzież z plastiku lub czegoś równie wiotkiego a nie z płytek ceramicnych na wysokie temperatury jak brzuch wachadłowca , w każdym razie sprzęt tekturowy nie może latać tak szybko to wy się kompromitujecie. Najpierw sie Rembov upiera że te szmaty czy plastik czy tektura c się wygina to zewnętrzne poszycie a potem się upiera ze to cos pędzi km/sek i to jeszcze w atmosferze, Rembov plastuk sie topi nawet w 100 stopniach nie rób obciachu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: KAAN » 12 kwie 2017, 15:14

magda pisze:Zadziwiacie mnie jak mozna sobie chcieć osiagać km /sek w atmosferze sprzętem co ma klapy z tektuty tudzież z plastiku lub czegoś równie wiotkiego a nie z płytek ceramicnych na wysokie temperatury jak brzuch wachadłowca , w każdym razie sprzęt tekturowy nie może latać tak szybko to wy się kompromitujecie. Najpierw sie Rembov upiera że te szmaty czy plastik czy tektura c się wygina to zewnętrzne poszycie a potem się upiera ze to cos pędzi km/sek i to jeszcze w atmosferze, Rembov plastuk sie topi nawet w 100 stopniach nie rób obciachu.
Nic nie uchowa sie w atmosferze przy prędkości rzędu 26M, dlatego satelity latają poza atmosferą, tam gdzie ilość cząsteczek gazu jest bardzo mała w porównaniu z atmosferą. Rakieta osiąga prędkość 1 macha na wysokości ok 8km, 2M na wysokości ok 21km, a 5M kiedy grozi juz przegrzanie w gęstej atmosferze na wysokości pona 50km gdzie atmosfera jest bardzo rzadka, pierwszą prędkość kosmiczną uzyskuje na wysokości ponad 200km.Tam jest już próżnia trudna do osiągnięcia w laboratorium na ziemi.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: magda » 13 kwie 2017, 11:32

KAAnie dopiero co Rembov upierał sie że ponad chmurami już musi skręcać wszystko co leci w kosmos żeby ta km/sek osiagnąć a sprzet widziałes jal klapa jest z tektury i sie wygina i jakieś tam szmaty zwisają , jak oni to na orbite wwieźli jeśli jest tak jak pisze Rembov że niewiele ponad chmurami trzeba skręcać zeby sisie rozpędzić do km/sek . Rembov robi wam kuloziemcom wielki opciach.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Zbyszekg4 » 13 kwie 2017, 12:08

magda pisze:Rembov robi wam kuloziemcom wielki opciach.

Madziu...Madziu... A Ty dalej się na tym "znasz"... i na siłę chcesz się tylko z nim pospierać, choć nie masz ku temu argumentów poważnych... Daj sobie spokój... ;D


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Michał » 13 kwie 2017, 12:17



Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: magda » 13 kwie 2017, 15:44

Jeśli was kulistych jest tylu a plaskatych jeden to ja dołączam do mniejszości bo zakrzyczycie płaskoziemca i dyskusja bedzie do niczego , zawsze mile widziana równowaga sił . Najburzliwsza i najciekawsza dyskusja była jak było za płako ścia kilka kobiet a za kulą sami faceci to wtedy sie dział ...oj sie działo...!!!! A teraz tylko jeden Rembov co sie stale kompromituje a reszta od czasu do czasu rzuci słowem.,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Zbyszekg4 » 13 kwie 2017, 15:55

Madziu, ale żeby dyskutować, to nie wystarczy postawa: stanę po stronie mniejszości...
Ty nie masz z czym się zaprezentować w tym temacie, a co piszesz, to lepiej nie pisz, bo tylko sobie opinię psujesz [po co Ci to??]


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Norbi » 13 kwie 2017, 16:48

magda pisze:Jeśli was kulistych jest tylu a plaskatych jeden to ja dołączam do mniejszości bo zakrzyczycie płaskoziemca i dyskusja bedzie do niczego , zawsze mile widziana równowaga sił .


Trochę to bałamutne.
Musi Ci się Magdo strasznie nudzić :)


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: kruszynka » 13 kwie 2017, 18:15

magda pisze:Najburzliwsza i najciekawsza dyskusja była jak było za płako ścia kilka kobiet a za kulą sami faceci to wtedy sie dział ...oj sie działo...!!!!

Taki rozkład sił niekoniecznie dobrze świadczyłby o naszej płci, ale na szczęście ja byłam tam też po stronie kulistych :P

Do tej pory, do kulistości przekonywało mnie również zjawisko pt GPS, ale dziś, po tym jak w Bielsku Białej ów GPS dwa razy zaprowadził nas w niewłaściwe miejsce, a potem łgał, że jesteśmy u celu.......to jo nie wiem, nie wiem :-D


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Zbyszekg4 » 13 kwie 2017, 18:50

kruszynka pisze:Do tej pory, do kulistości przekonywało mnie również zjawisko pt GPS, ale dziś, po tym jak w Bielsku Białej ów GPS dwa razy zaprowadził nas w niewłaściwe miejsce, a potem łgał, że jesteśmy u celu.......to jo nie wiem, nie wiem

CO?! Toniemożebyćto!? :nerwus: W moim mieście... i to Tobie... NIE! Protestuje! - podaj, gdzie to było: zażalenie do tych od GPSów spiskowców wnet pisać trza; jak można moje miasto tak oszwabić!? Wstydźtasiespiskowekręgi! :-?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: kruszynka » 13 kwie 2017, 19:01

Zbychu.
Okazuje się, że pani co do nas przemawiała z GPS wcale nie siedziała w satelicie, bo stamtąd by widziała kaj jest ul. 11 Listopada.
Widać pani siedziała na nadajniku naziemnym, znaczy się na słupie i miała za słabą lornetkę, by tę uliczkę wypaczeć :mrgreen:

A we srodę znów może tam będę......


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Zbyszekg4 » 13 kwie 2017, 19:11

Aaaa.... 11 Listopada to taki deptak, a nie ruchliwa ulica dwupasmowa, więc cóż się dziwować, że jej panisatelitarna nie wypatrzyła wyśmienicie z wysoka...
Nie trać wiary w GPS na satelicie, to wszyćko wina tych, co taką kiepską "ulicę" budowali drzewiej...
Jedź se leiej na ul. np. Żywiecką, albo Armii Krajowej... - tam GePeeS to Ci nawet pranie na sznurku pokaże! Hej! :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Płaska Ziemia?

Postautor: Rembov » 13 kwie 2017, 21:49

magda pisze:A teraz tylko jeden Rembov co sie stale kompromituje a reszta od czasu do czasu rzuci słowem.,

Jak na razie, magdo, to ty się kompromitujesz, bo nie rozumiesz tego, co czytasz, i zamiast odnosić się do tego, co napisałem, wymyślasz bzdury, które mi przypisujesz. Takie jak na przykład ta:
magda pisze:Zadziwiacie mnie jak mozna sobie chcieć osiagać km /sek w atmosferze sprzętem co ma klapy z tektuty tudzież z plastiku lub czegoś równie wiotkiego a nie z płytek ceramicnych na wysokie temperatury jak brzuch wachadłowca

Przejdę na protestantyzm jak ZACYTUJESZ fragment mojego posta, w którym napisałem, że prędkość orbitalną rakieta osiąga w atmosferze, albo że jest ma ona "klapy z tektury tudzież z plastiku lub czegoś równie wiotkiego".

Swoją drogą, to ośmieszasz się także i tym tekstem:
magda pisze:Najpierw sie Rembov upiera że te szmaty czy plastik czy tektura c się wygina to zewnętrzne poszycie

Dlaczego? Bo zamieściłem zdjęcie, na którym jak przepięknie widać, że "te szmaty czy plastik czy tektura c się wygina" to jest jedynie zewnętrzna pokrywa, ale Ciebie fakty nie obchodzą. Jasno pokazałaś, że po prostu chcesz się postawić po przeciwnej stronie barykady:
magda pisze:Jeśli was kulistych jest tylu a plaskatych jeden to ja dołączam do mniejszości bo zakrzyczycie płaskoziemca i dyskusja bedzie do niczego , zawsze mile widziana równowaga sił . Najburzliwsza i najciekawsza dyskusja była jak było za płako ścia kilka kobiet a za kulą sami faceci to wtedy sie dział ...oj sie działo...!!!!

Swoją drogą, to zaczynam się zastanawiać, czy gdybym przeszedł na protestantyzm, to nie postanowiłabyś zostać katoliczką aby tylko utrzymać się w opozycji do mnie. :D


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości