MUZYKA - jakiej słuchasz?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
albercik
Posty: 1917
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:03
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: albercik » 12 lut 2012, 20:57

Cosmo pisze: Przykre to do czego potrafią siebie (i innych) doprowadzić niektórzy ludzie. Szczególnie cierpiący na nadmiar pieniędzy. Mają pieniądze, sławę, uznanie, ale często tylko to.

Amy Winehouse w podobny sposób skończyła. Przykre i smutne :(
Ta jej piosenka mi się podobała http://www.youtube.com/watch?v=KUmZp8pR1uc&ob=av2e


od grudnia 2013 stałem się członkiem KEA. Moje starsze wpisy wynikały z poszukiwań i należy uważać je za nieaktualne
albercik
Posty: 1917
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:03
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: albercik » 12 lut 2012, 21:12

Obrazek


od grudnia 2013 stałem się członkiem KEA. Moje starsze wpisy wynikały z poszukiwań i należy uważać je za nieaktualne
Awatar użytkownika
szyla
Posty: 719
Rejestracja: 14 sty 2010, 20:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: szyla » 13 lut 2012, 11:46

NeithaN pisze:http://www.youtube.com/watch?v=mnG2Lt_sP2M&ob=av2n


Amorphis - fajna kapela.

Tu coś na octoberfest :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=Yom8nNqmxvQ


Kto nie lubi wina kobiet i śpiewu, pozostanie głupcem całe życie - Marcin Luter
Awatar użytkownika
Niente
Posty: 890
Rejestracja: 01 sty 2011, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: ma w sobie tyle sił?
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niente » 13 lut 2012, 19:22

http://www.youtube.com/watch?v=_GFiArDTDGM

Sama robiłam teledysk :D
Łapki i komentarze mile widziane ;)


 <3 Doswiadcz mnie i sprawdź w ogniu o Panie! Pragnę być niezmienna jak Twoje słowo i prawdziwa jak Twoje zmartwychwstanie. Wytworz we mnie hooponé i prowadź swoimi ścieżkami. <3 

Masz jakieś pytania? Chcesz porozmawiać o Panu Bogu? Chętnie porozmawiam na skype, zapraszam do napisania na pw :)
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 13 lut 2012, 20:11

Niente pisze:http://www.youtube.com/watch?v=_GFiArDTDGM

Sama robiłam teledysk :D
Łapki i komentarze mile widziane ;)


:dance:

Wyrzuć Movie Makera już dziś i zainstaluj Waxa 2.0 :ok:


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 lut 2012, 20:22

Niente
:clap:


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
albercik
Posty: 1917
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:03
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: albercik » 13 lut 2012, 20:30

Niente
ekstra !


od grudnia 2013 stałem się członkiem KEA. Moje starsze wpisy wynikały z poszukiwań i należy uważać je za nieaktualne
Awatar użytkownika
Niente
Posty: 890
Rejestracja: 01 sty 2011, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: ma w sobie tyle sił?
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niente » 13 lut 2012, 21:46

Naprawdę się podoba? Dziękuję bardzo... starałam się :)


 <3 Doswiadcz mnie i sprawdź w ogniu o Panie! Pragnę być niezmienna jak Twoje słowo i prawdziwa jak Twoje zmartwychwstanie. Wytworz we mnie hooponé i prowadź swoimi ścieżkami. <3 



Masz jakieś pytania? Chcesz porozmawiać o Panu Bogu? Chętnie porozmawiam na skype, zapraszam do napisania na pw :)
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 14 lut 2012, 06:47

Niente pisze:http://www.youtube.com/watch?v=_GFiArDTDGM

Sama robiłam teledysk :D
Łapki i komentarze mile widziane ;)

Zdjęcia są Twojego autorstwa? A jeśli nie, to czy posiadasz zgodę na ich wykorzystanie?


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 14 lut 2012, 16:03

inside pisze:Zdjęcia są Twojego autorstwa? A jeśli nie, to czy posiadasz zgodę na ich wykorzystanie?

A Ty Siostro znów z tym ACTA ;-)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 14 lut 2012, 16:59

fantomik pisze:A Ty Siostro znów z tym ACTA

Znów? ;-)
Nie z ACTA a z uczciwością podawania źródła lub autorów wykorzystywanych zdjęć/grafik ;-)
A tego mi zabrakło w podpisie wcześniejszego filmiku "wiara czyni cuda" - jedynie jedna osoba została wymieniona wraz z podziękowaniami, więc zapytałam o resztę zdjęć.
Fakt, z jednym to ja się zgadzam: ludzie jak wrzucają cudze zdjęcia na kwejk, Demotywatory i inne portale, powinni dopisywać autora zdjęcia/grafiki (albo chociaż link do źródła) a nie taką samowolkę uprawiać, już nie mówiąc o własnej edycji cudzego zdjęcia, by coś domalować, usunąć, przekształcić lub dokleić jakiś tekst i mieć wszystko w nosku ;-)


>Norah Jones - The Prettiest Thing


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 14 lut 2012, 17:49

inside pisze:
fantomik pisze:A Ty Siostro znów z tym ACTA

Znów? ;-)

Tak sobie napisałem, dla lepszego efektu ;)

inside pisze:Nie z ACTA a z uczciwością podawania źródła lub autorów wykorzystywanych zdjęć/grafik ;-)
A tego mi zabrakło w podpisie wcześniejszego filmiku "wiara czyni cuda" - jedynie jedna osoba została wymieniona wraz z podziękowaniami, więc zapytałam o resztę zdjęć.
Fakt, z jednym to ja się zgadzam: ludzie jak wrzucają cudze zdjęcia na kwejk, Demotywatory i inne portale, powinni dopisywać autora zdjęcia/grafiki (albo chociaż link do źródła) a nie taką samowolkę uprawiać, już nie mówiąc o własnej edycji cudzego zdjęcia, by coś domalować, usunąć, przekształcić lub dokleić jakiś tekst i mieć wszystko w nosku ;-)

Też tak uważam ale jednocześnie zauważyłem, że do tego się po prostu "dorasta" ;-) a rozmowa od razu o prawach majątkowych, licencjach itp często zrażają początkujące osoby w ogóle do prób "wyrażania siebie poprzez modyfikacje dzieł innych" czy jak to można nazwać.
"Give Credit where Credit is due" (nie wiem czemu ale zwykle od razu jak przypomnę sobie tą frazę to przypominają mi się też słowa naszego Pana o oddawaniu cesarzowi co cesarskie lub Apostoła, o oddawaniu czci gdzie cześć się należy...).

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Niente
Posty: 890
Rejestracja: 01 sty 2011, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: ma w sobie tyle sił?
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niente » 14 lut 2012, 21:55

inside pisze:Zdjęcia są Twojego autorstwa? A jeśli nie, to czy posiadasz zgodę na ich wykorzystanie?

Na jednym z nich jestem ja, drugie robiła koleżanka, na trzecim jest moja druga koleżanka, na ostatnim jest logo "Śladem Jezusa" - grupy młodzieżowej, zielonoświatkowej do której należę od niedawna a resztę obrazków mam z Internetu, które autorzy dobrowolnie wrzucają :)


 <3 Doswiadcz mnie i sprawdź w ogniu o Panie! Pragnę być niezmienna jak Twoje słowo i prawdziwa jak Twoje zmartwychwstanie. Wytworz we mnie hooponé i prowadź swoimi ścieżkami. <3 



Masz jakieś pytania? Chcesz porozmawiać o Panu Bogu? Chętnie porozmawiam na skype, zapraszam do napisania na pw :)
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Albertus » 14 lut 2012, 23:16



Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 14 lut 2012, 23:21



"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości