Bohemian Grove

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
mamoń
Posty: 328
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Bohemian Grove

Postautor: mamoń » 12 wrz 2009, 15:27

Bohemian Grove jest to organizacja, złożona z najbogatszych oraz najbardziej wpływowych ludzi biznesu, kultury oraz świata polityki na świecie.
Organizacja ta zbiera się corocznie w miejscu o tej samej nazwie w północnej Karolinie na okres dwóch tygodni. Posiada ona ponad 10 metrową sowę jako centralny symbol.

Sowa reprezentuje Lilith, sumeryjską boginię-demona. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ukryta sowa na dolarze amerykańskim:
Obrazek
Sowa na mapie Waszyngtonu:
Obrazek

Biblia wspomina Lilith w wersecie Izajasza 34:14:
Zdziczałe psy spotkają się z hienami i kozły będą się przyzywać wzajemnie; co więcej, tam Lilit przycupnie i znajdzie sobie zacisze na spoczynek.

Co roku, około 1500- 2000 członków światowej elity zbiera się tutaj wysłuchując przemówień i wymieniając doświadczenia.
Także odbywają się tutaj ceremonie typu Druid, rodzaj Czarnych Mszy, składane są ofiary, najprawdopodobniej z żywych niewinnych ludzi.

Oczywiście wszystko odbywa się w odpowiednich szatach, używana jest odpowiednia muzyka i pieśni, hymny oraz inne elementy owych starożytnych rytuałów.

Jeden z chrześcijan, Alex Jones zdołał przedostać się w przebraniu przez kordony bardzo szczelnych służb bezpieczeństwa oraz policji na teren tej organizacji i sfilmował jej główną część. Film wideo po angielsku - warto zobaczyć, czym interesuje się światowa elita i w jakich rzeczach bierze udział.

Ciekawa rzecz, kobiety nie mają wstępu na teren Bohemian Grove.

Wystarczy nieco poszukać na necie niestety po angielsku, aby znaleźć wiele dowodów nie tylko na istnienie tego miejsca i tej tajemniczej, tak skrzętnie ukrywanej organizacji. Można także znaleźć wiele znanych nazwisk polityków, mężów stanu, artystów, przemysłowców czy innych członków elity światowej, którzy biorą czynny udział w owych starożytnych pogańskich rytuałach.

Jedno kategorycznie i zgodnie zaprzeczają - twierdzą, że nie składają żywych ludzkich ofiar a jedyne ofiary to ofiary symboliczne, kukły czy manekiny.

Więcej w linkach:

http://www.jesus-is-savior.com/False%20 ... xposed.htm

http://www.jesus-is-savior.com/False%20 ... _grove.htm

http://www.4rie.com/rie%207.html


Link do materiału z amerykańskiej TV:
http://www.youtube.com/watch?v=sCDs9Vs2iYM

Nie chce mi się wierzyć w jakieś bajdurzenia o zabijaniu niewinnych ludzi, ale sam fakt tajemnych stowarzyszeń do których należą czołowi przedstawiciele polityki i gospodarki, niestety niepokoi...


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 12 wrz 2009, 20:33

A nie powinno to być w dziale 'popraw wszystkim humor'? ;) Najmilej wygląda ta sowa narysowana na mapie ;)

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
mamoń
Posty: 328
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mamoń » 13 wrz 2009, 14:24

Ci ludzie są w stanie wysyłać tysiące ludzi na śmierć w imię obrony szybów naftowych.
Dlaczego miałbym przypuszczać, że są rozsądni?


ATHEIST FOR JESUS
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 17 maja 2012, 14:48

Właśnie do mnie dzwoniła koleżanka z kościoła Zielonoświątkowego i z przejęciem zaczęła mi opowiadać, o wczorajszym kazaniu, które dotyczyło między innymi masonerii i Bohemian Grove...

...sam nie wiem, co o tym sądzić. Za dużo jest tych teorii spiskowych, aby je poukładać w jedną całość, albo chociaż żeby wydziobać z nich te ziarna, które mogą być prawdziwe...

...widzę, że tu na forum to też w większości sceptycy...


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 17 maja 2012, 15:18

Widziałam parę filmików na ten temat. Ciekawostka prawdziwa lub nie, ale na pewno nie odrzucę od razu. Warte przemyślenia.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 17 maja 2012, 20:39

Zastanawia mnie ten element sowy... Występuje on w filmie Bohemian Grove, jak i w takim filmie o uprowadzeniach przez UFO - Czwarty stopień...


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 17 maja 2012, 21:10

Terebint pisze:Zastanawia mnie ten element sowy... Występuje on w filmie Bohemian Grove, jak i w takim filmie o uprowadzeniach przez UFO - Czwarty stopień...


Sowa - atrybut bogini Ateny - symbol mądrości, oświecenia


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 17 maja 2012, 22:26

mamoń pisze:Bohemian Grove

Polecam posłuchać Alexa Jonesa co odkrył na ten temat. Facet dobrze opisuje co się dzieje w światowej polityce.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 17 maja 2012, 22:32

Małgorzata pisze:Sowa - atrybut bogini Ateny - symbol mądrości, oświecenia

Tak, ale niektórzy sugerują, jak w tym artykule z pierwszego postu, że ta sowa to niejaka Lilit z Księgi Izajasza:

Izajasza 34:14:
Zdziczałe psy spotkają się z hienami i kozły będą się przyzywać wzajemnie; co więcej, tam Lilit przycupnie i znajdzie sobie zacisze na spoczynek.


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 18 maja 2012, 13:56

Terebint pisze:
Małgorzata pisze:Sowa - atrybut bogini Ateny - symbol mądrości, oświecenia

Tak, ale niektórzy sugerują, jak w tym artykule z pierwszego postu, że ta sowa to niejaka Lilit z Księgi Izajasza:

Izajasza 34:14:
Zdziczałe psy spotkają się z hienami i kozły będą się przyzywać wzajemnie; co więcej, tam Lilit przycupnie i znajdzie sobie zacisze na spoczynek.



A na jakiej podstawie sugerują?


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 18 maja 2012, 14:58

Tego nie wiem. ;) Są jedynie takie informacje w Wikipedii, wraz z tym zdjęciem.


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 19 maja 2012, 11:42

Dobrnąłem w końcu do końca tego filmu... Co prawda, wielką głupotą jest robienie takich spektakli i oddawanie czci sowie, czy komukolwiek innemu, ale myślę, że tego całego Alexa poniosła trochę fantazja... szczególnie to sugerowanie, że mógł być tam palony żywy człowiek...


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Oliwka » 19 maja 2012, 13:22

Co dla ciebie jest głupota ,dla nich takie nie jest dobrze wiedzą co i po co to robią.
A co do ofiary z człowieka , to raczej mozliwe bo przecież nie piekli kiełbasek ?

...
Ciekawe co to za kazanie było w ZK ?


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 20 maja 2012, 00:55

Oliwka pisze:A co do ofiary z człowieka , to raczej mozliwe bo przecież nie piekli kiełbasek ?
Nie, ale Alex Jones sugeruje, że ten krzyk wydobywał się z tej niby ludzkiej ofiary, gdy tymczasem, nie wykonała ona żadnego ruchu, gdy była podpalana... Każdy żywy człowiek raczej by wierzgał, jak szalony koń, gdyby go podpalano, prawda? To była tylko inscenizacja...
Oliwka pisze:Ciekawe co to za kazanie było w ZK ?

To było kazanie, chyba z 16 Maja - prędzej, czy później ukaże się na tej stronce:
http://www.glosimyslowoboze.com.pl/index.html

Jeżeli chcesz to filuj na te kazanie, ja będę, bo ciekawi mnie to co było mówione na ten temat, choć przede wszystkim dziwi mnie, że w ogóle w kościele były poruszane takie sprawy, bo przecież nie ma to nic wspólnego z:

Flp 4:8 "Wreszcie, bracia, niech myśli wasze zwracają się ku temu wszystkiemu, co prawdziwe, godne, sprawiedliwe, czyste, miłe i chlubne, co cnotliwe i zasługujące na pochwałę."


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Oliwka » 20 maja 2012, 19:30

Nie musiała wierzgać ,mogli wstrzyknac co potrzeba by ciało stało sie na tyle bezwolne.
Bede obserwowac co to za kazanie .
Acha w Indiach po dziś dzien składają ofiary z ludzi ...

Swiat lezy w poganstwie i składa ofiary demonom - niestety



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości