LECH KACZYŃSKI

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 11 kwie 2010, 18:39

annobr pisze:Jednym, ze zmarłych pilotów, był mąż mojej koleżanki... Proszę o modlitwę za Niego

Wybacz ale modlitwy za zmarłych nie mają żadnego sensu. Za rodzinę, jak najbardziej.


annobr
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2009, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: mazowieckie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: annobr » 11 kwie 2010, 18:45

No tak. Przepraszam, ale nie myślę...


Pozdrawiam, Ania
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 11 kwie 2010, 19:15

Mi żal też załogi samolotu, młodzi ludzie, a te trzy stewardessy takie piękne i pełne życia były. Wiem że po ludzku patrzę tak przyziemnie, ale żal...

i jeszcze jedna moja praca:
Obrazek


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 11 kwie 2010, 19:18

Quster, :eek: jesteś grafikiem :? :?:


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 11 kwie 2010, 19:53

annobr pisze:Jednym, ze zmarłych pilotów, był mąż mojej koleżanki... Proszę o modlitwę za Niego i Jego osieroconą rodzinę...

On już jest w rękach Bożych, a za Rodzinę się pomodlimy aby znaleźli ukojenie w Jezusie Chrystusie.

Pozdrawiam w Panu,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 11 kwie 2010, 20:35

fantomik pisze:
annobr pisze:Jednym, ze zmarłych pilotów, był mąż mojej koleżanki... Proszę o modlitwę za Niego i Jego osieroconą rodzinę...

On już jest w rękach Bożych, a za Rodzinę się pomodlimy aby znaleźli ukojenie w Jezusie Chrystusie.
Pozdrawiam w Panu,
f.

fantomik, amen


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 11 kwie 2010, 20:49

Kilka postow wyzej zastanawialiscie sie nad sprawa pamietania/zapominania win, grzechow...

Chce cos napisac- obym byl dobrze zrozumiany.

Czy my, ludzie zapominamy o czyms? Oczywiscie! Kazdy nie raz tego doswiadczyl, a z uplywem lat jeszcze czesciej doswiadczac bedzie, prawda?...
Dlaczego zapominamy? Bo jestesmy niedoskonali- niedoskonale sa nasze umysly i cos latwo w nich sie traci...

Czy Bog zapomina o czymkolwiek? Jesli zapomina, to chyba jest niedoskonaly, prawda?
A czy Bog zapomina o naszych grzechach? Jesli zapomina- to co bedzie, gdy kiedys sobie o nich przypomni?... (no i czy to zapominanie nie rzutuje na Jego doskonalosc?)

Moze kogos zdziwia ponizsze wersety, ktore nie mowia, ze Bog zapomina o winach i grzechach naszych, lecz BOG ICH NIE WSPOMINA NIGDY:


Jr 31:34 Bw „I już nie będą siebie nawzajem pouczać, mówiąc: Poznajcie Pana! Gdyż wszyscy oni znać mnie będą, od najmłodszego do najstarszego z nich - mówi Pan - odpuszczę bowiem ich winę, a ich grzechu nigdy nie wspomnę.

Hbr 8:12 Bw „Gdyż łaskawy będę na nieprawości ich, a grzechów ich nie wspomnę więcej.”

Hbr 10:17 Bw „dodaje: A grzechów ich i ich nieprawości nie wspomnę więcej.

Co o tym myslicie?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Bogoljub
Posty: 487
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: z daleka i bliska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bogoljub » 11 kwie 2010, 21:14

Niech Miłosierny Bóg przyjmie iść do Swojego Królestwa

['] Wiecznaja Pamiat [']

Obrazek


przygoda z forum zakończona
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 11 kwie 2010, 21:19

Zgadzam się z Tobą Zbyszku :)
Z człowiekiem jest nawet podobnie...
Ja po długim czasie wybaczyłem osobom które próbowały mnie zabić, ale nie sposób jest o takim wydarzeniu zapomnieć.
Pamiętam ale nie wspominam, nie wypominam i nie czuję o to żalu, negatywnych emocji etc.


__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 11 kwie 2010, 21:56

Norbi pisze:Zgadzam się z Tobą Zbyszku :)
Z człowiekiem jest nawet podobnie...
Ja po długim czasie wybaczyłem osobom które próbowały mnie zabić, ale nie sposób jest o takim wydarzeniu zapomnieć.
Pamiętam ale nie wspominam, nie wypominam i nie czuję o to żalu, negatywnych emocji etc.

Norbi i właśnie o to mi chodziło wyżej nie o to by wspominać ciągle, ale aby po prostu pamiętać (móc wyciągnąć z historii mądre wnioski) i wybaczyć., to jest sztuka nie? ;)
Sorki jeśli się nie wyraziłem wcześniej odpowiednio.


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 11 kwie 2010, 22:01

Mnie najbardziej żal stryja Dariusza i pastora Pilcha....


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 11 kwie 2010, 23:03

Mam pytanie, czy błędna data zabójstwa polskich oficerów w Katyniu jest celowo zamieszczona?


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 11 kwie 2010, 23:14

Riddick pisze:Mam pytanie, czy błędna data zabójstwa polskich oficerów w Katyniu jest celowo zamieszczona?

5 marca 1940 ( 1941-1943 okupacja Niemiecka) decyzja politbiura o wymordowaniu i zaraz po następuje egzekucja... co warto wspomnieć nie tylko Polacy byli tam mordowani, te lasy i okolice zawierają wiele mogił zbiorowych, Rosjan, Ukraińców i innych przeciwników komunizmu według stalina i jego bandy. Jednak w przypadku Polaków to była elita, wczoraj dołączyła do niej też elita... przykre.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 11 kwie 2010, 23:19

Ciekawą datę podajesz, tym bardziej że zginęli jesienią 1941 roku... Widzę że uległeś zbiorowej propagandzie...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 11 kwie 2010, 23:35

Riddick pisze:Ciekawą datę podajesz, tym bardziej że zginęli jesienią 1941 roku... Widzę że uległeś zbiorowej propagandzie...

podaj źródła takich informacji, zamiast pustosłowie pisać. W listopadzie 1941 Niemcy to byli 30 km przed Moskwą. A może ty twierdzisz że to Niemcy tych oficerów zabili ?

http://www.pamietamkatyn1940.pl/


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości