LECH KACZYŃSKI

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 21 kwie 2010, 20:34

W katastrofie zginął ks. Adam Pilch... a w drodze po uroczystościach w Warszawie... zobaczcie > TVN24 < zastępca... ciekawe, ciekawe...


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 21 kwie 2010, 21:31

Quster pisze:W katastrofie zginął ks. Adam Pilch... a w drodze po uroczystościach w Warszawie... zobaczcie > TVN24 < zastępca... ciekawe, ciekawe...
dlaczemu ciekawe?


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 21 kwie 2010, 22:21

chrześcijanin pisze:
Quster pisze:W katastrofie zginął ks. Adam Pilch... a w drodze po uroczystościach w Warszawie... zobaczcie > TVN24 < zastępca... ciekawe, ciekawe...
dlaczemu ciekawe?
bo to kolejny dziwny zbieg okoliczności, tragiczny...


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: LECH KACZYŃSKI

Postautor: inside » 03 lut 2011, 07:37

Admin pisze:(...)

Lech Kaczyński leciał na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej.


W Zielonej Górze mają zamiar postawić pomnik tym, którzy zginęli (nie wiem po co, czy każde miasto musi mieć własny...?), ale co istotniejsze, na pomniku będzie widniał napis:
"Zginęli pod Smoleńskiem w służbie Ojczyzny. Ofiarom katastrofy lotniczej 10.04.2010".
http://rzg.info.pl/2011/01/jest-projekt-pomnika/

Moja babcia zapytała, czy oni... walczyli...?

A ja myślałam, że "służba Ojczyźnie" to coś więcej, coś ważniejszego, o głębszym znaczeniu niż lot z udziałem prezydenta RP na uroczystości rocznicowe...

:roll:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 03 lut 2011, 08:11

inside, slusznie piszesz(na pewno dla wielu tych co zgineli, byla to wycieczka do ciekawego miejsca, a nie jakas sluzba ojczyźnie...).

Mam pytanie o Twoj wiek- czemu go nie zmienisz (ewentualnie nie zamilczysz w tej materii- nie ma obowiazku podawania wieku)- przeciez statystyki w ten sposob sa falszowane?
http://forum.protestanci.info/statistics.php
Statystyka wiekowa
Statystyki Wartość Statystyki Wartość
Ilość użytkowników w rankingu 442 Średnia wieku 31,11
Najmłodszy użytkownik marcia Wiek najmłodszego 11
Najstarszy użytkownik inside Wiek najstarszego 100

Pozdrawiam ;-)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 03 lut 2011, 08:41

A skoro juz do tego tematu wracamy, to ubolewam nad jawną niesprawiedliwoscia, jaka sie dzieje nie tylko w Polsce.
Ilekroc ludzie gina w wiekszej liczbie w jakiejs katastrofie- lotniczej, drogowej, budowlanej, kolejowej...- to rodziny ofiar dostają sowite odszkodowania od rządu.

Ale gdy w pojedynczych wypadkach, np. drogowych, ginie wcale nie mniejsza ilosc ludzi (w skali dnia czy tygodnia), to poza zasilkiem pogrzebowym rząd juz nic nie ma dla rodzin ofiar (a czesto jest to np. jedyny żywiciel rodziny).

Czemu tak jest, ze nawet w śmierci nie jesteśmy równi? Śmierc jednych (czesto zupelnie przypadkowych osob, nie posłów, czy urzednikow panstwowych) jest cenniejsza dla rządów państwowych niz śmierc innych jego obywateli... A rożnicę w tym czyni jedynie to, czy zginęli w sposób masowy czy pojedynczy...
TO NIESPRAWIEDLIWE !


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 03 lut 2011, 08:51

Zbyszekg4 pisze:Mam pytanie o Twoj wiek- czemu go nie zmienisz (...)

1. ...żebyś miał zagadkę.
2. wiek nie jest istotny
a) statystyka wiekowa forum także istotna nie jest.

Wszelkie zażalenia o mój wiek złóż na PW, albo mi albo administracji, albo... Panu Bogu ;)


Zbyszekg4 pisze:Ilekroc ludzie gina w wiekszej liczbie w jakiejs katastrofie- lotniczej, drogowej, budowlanej, kolejowej...- to rodziny ofiar dostają sowite odszkodowania od rządu.

Tutaj warto wspomnieć ile już rodziny ofiar z katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, od rządu, pieniędzy wyciągnęły:
http://www.polityka.pl/kraj/analizy/151 ... ensku.read

Chociaż katastrofa, katastrofie nierówna... bo rodziny ofiar katastrofy samolotu wojskowego nie dostały (chyba?) nic...
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /264116664


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 03 lut 2011, 09:00

inside pisze:
Admin pisze:(...)

Lech Kaczyński leciał na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej.


W Zielonej Górze mają zamiar postawić pomnik tym, którzy zginęli (nie wiem po co, czy każde miasto musi mieć własny...?), ale co istotniejsze, na pomniku będzie widniał napis:
"Zginęli pod Smoleńskiem w służbie Ojczyzny. Ofiarom katastrofy lotniczej 10.04.2010".
http://rzg.info.pl/2011/01/jest-projekt-pomnika/

Moja babcia zapytała, czy oni... walczyli...?

A ja myślałam, że "służba Ojczyźnie" to coś więcej, coś ważniejszego, o głębszym znaczeniu niż lot z udziałem prezydenta RP na uroczystości rocznicowe...

:roll:


Jak widać PiS to poważne zaburzenie i schorzenie psychiczne.


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 03 lut 2011, 09:06

Zbyszekg4 pisze:A skoro juz do tego tematu wracamy, to ubolewam nad jawną niesprawiedliwoscia, jaka sie dzieje nie tylko w Polsce.
Ilekroc ludzie gina w wiekszej liczbie w jakiejs katastrofie- lotniczej, drogowej, budowlanej, kolejowej...- to rodziny ofiar dostają sowite odszkodowania od rządu.

Ale gdy w pojedynczych wypadkach, np. drogowych, ginie wcale nie mniejsza ilosc ludzi (w skali dnia czy tygodnia), to poza zasilkiem pogrzebowym rząd juz nic nie ma dla rodzin ofiar (a czesto jest to np. jedyny żywiciel rodziny).

Czemu tak jest, ze nawet w śmierci nie jesteśmy równi? Śmierc jednych (czesto zupelnie przypadkowych osob, nie posłów, czy urzednikow panstwowych) jest cenniejsza dla rządów państwowych niz śmierc innych jego obywateli... A rożnicę w tym czyni jedynie to, czy zginęli w sposób masowy czy pojedynczy...
TO NIESPRAWIEDLIWE !

Bo przy dużej katastrofie media więcej gadają, więc trzeba się pokazać jakim jest się "dobrym"...

politycy to banda skorumpowanych hipokrytów...


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 03 lut 2011, 09:15

A je nie popierałem Kaczyńskiego
Ale uważam że słyzuli ojczyźnie szczególnie tym wyjazdem w celu pamiętci o Katyńiu i mordzie na polakach . :(


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 03 lut 2011, 10:01

Hardi pisze:Jak widać PiS to poważne zaburzenie i schorzenie psychiczne.


??
Mamy tu w Polsce teraz ....pozwolisz, że nie dokończę.
Oby w Polsce nie było tego, co w Egipcie


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 03 lut 2011, 11:12

Lash pisze:A je nie popierałem Kaczyńskiego
Ale uważam że słyzuli ojczyźnie szczególnie tym wyjazdem w celu pamiętci o Katyńiu i mordzie na polakach

Jednak ja i tak uważam, że napis na pomniku to przesada, samo stawianie czegoś takiego także uważam za przesadę, zwłaszcza że (za)mało pieniędzy na inne (moim zdaniem) ważniejsze sprawy, a pomnik za tyle pieniędzy postawią. Choć co niektórzy zauważyli, iż plusem jest to, że pomnik postawią przy cmentarzu.
W tym samym mieście, jedno rondo miało być imienia Lecha Kaczyńskiego :roll:
Następna paranoja. Na razie radni odłożyli głosowanie nad tym pomysłem...


Czy każde miasto musi mieć "coś" L.Kaczyńskiego?


Awatar użytkownika
Deedee
Posty: 782
Rejestracja: 23 sty 2011, 00:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Deedee » 03 lut 2011, 11:33

inside pisze:Czy każde miasto musi mieć "coś" L.Kaczyńskiego?

Ty mnie nie strasz :lol:
Bo jeszcze z osiedla Kopernika zrobią osiedle Kaczyńskiego :lol:

Polska to dziwny kraj, wolą wydawać kasę na duperele niż na tę dziurę budżetową...
Tak jak z tym pomnikiem "Dziewczynki z zapałkami" w Sianowie :lol: :lol: :lol:
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, nie był w temacie to macie link :D :arrow: http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /912658271


Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska, nie dająca się kochać.
A w środku miała serduszko z lukru tylko ze strachu przed odrzuceniem otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 03 lut 2011, 12:33

ann_in_grace pisze:A niby z jakiej racji ma byc inaczej? Czy nie po to sa roznego rodzaju ubezpieczenia?

A czy kazdego na nie stac?
Pewnie poslowie lacacy do Smolenska posiadali takie ubezpieczenia, a mimo to ich rodziny dostana extra po setki tysiecy z panstwowej kasy, a inne rodziny, ktore tez oplakuja bliskich, zadnego extra odszkodowania nie dostają- tylko dlatego, ze zginely samotnie, a nie zbiorowo...
O taką niesprawiedliwosc mi chodzi, ale widac tego nie zrozumialas... (dla jasnosci spytam: w pelni jestes zadowolona, ze preferuje sie rodziny ofiar, ktore zbiorowo konczą życie?).

Pozdrawiam :-|
Ostatnio zmieniony 03 lut 2011, 12:37 przez Zbyszekg4, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości