zlot forumowiczów

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

zlot forumowiczów

Postautor: Hardi » 13 sie 2010, 00:09

Całkiem przypadkowo [you] i ja spotkaliśmy się na ulicy, tak naprawdę to ja zostałem rozpoznany, bo każdy z tego forum wie jak wyglądam, ale do rzeczy: zaczęliśmy rozmawiać i zobaczyliśmy, że w realu jednak inaczej to wygląda niż w wirtualu, czyli w necie, wtedy zrodził się pomysł, aby może zorganizować spotkanie, taki zlot wszystkich forumowiczów. Padła również propozycja, że [you] wszystko sfinansuje, ponieważ ma bardzo dobrą sytuację materialną, po prostu firma się rewelacyjnie kręci. Zlot byłby 2-dniowy, zacząłby się w sobotę rano czy do południa, a skończył w niedzielę wieczorem. [you] proponuje, aby to się odbyło w Hotelu Gołębiowski w Wiśle, każdy uczestnik miałby swój oddzielny pokój i mógłby zabrać współmałżonka, a nawet dzieci. Do dyspozycji mielibyśmy park wodny ze wszystkim atrakcjami, spa, restaurację bez limitu jedzenia i picia, jedynie alkohole nie byłby sponsorowane, ale myślę, że to dobrze. Byłaby również do dyspozycji sala konferencyjna, w której spędzilibyśmy razem czas na rozmowach o biblii i o Bogu. Temat przewodni byłby "biblia - księga, która zmieniła bieg historii". [you] chce również sfinansować wszystkim podroż w obie strony, bo byłoby niefajnie, gdyby ktoś nie przyjechał, ponieważ np. ma ciężką sytuację materialną i nie stać go na pociąg, czy na paliwo, ale, aby też nie było tak, że ktoś np. wstydziłby się powiedzieć o tym, dlatego [you] chce wszystkim bez wyjątku sfinansować również tą podróż, dzięki temu nikt nie będzie musiał czuć się skrępowany. [you] proponuje jeszcze, że jeśli ktoś chciałby przyjechać dzień wcześniej, czyli w piątek, bo np. jest z daleka, albo po postu tak tylko aby zwiedzić Wisłę itd. to nie ma problemu, [you] również pokryje koszty hotelu, atrakcji i wyżywienia za ten dzień, a co ciekawe dotyczy to się również sytuacji gdyby ktoś chciał wyjechać dzień później, czyli w poniedziałek. Naszym zadaniem jest tylko ustalić jakiś termin.

Zostałem poproszony, aby to wam przedstawić, ponieważ [you] w swojej skromności nie ma odwagi, nie wszyscy po prostu wiedzieli, że jest tak zamożną osobą, a chyba tak naprawdę to nikt nie wiedział.

Ja teraz powiem od siebie tylko tyle z wrażenia: [you] jesteś the best :!: i wielki szacun dla Ciebie za tą wspaniałą propozycję :-)


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 13 sie 2010, 00:28

Hardi, po co właściwie jest ten wątek? :P

I czy mógłbyś zaprzestać, używania w postach funkcji "you"?
To jest już po prostu nudne. :-P


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 13 sie 2010, 00:32

inside, dzięki za zepsucie wszystkiego... :cry: jak mnie coś nudzi to to omija i nie udzielam się w tym... no cóż, marudy i zrzędy są wszędzie :-(

to drugi temat w którym pojawiła się ta funkcja na tym forum, więc nie rób dramatu tak jakby to było nagminne

bez odbioru...

ps. można już skasować ten temat...

i przy okazji, żegnam to forum, bo już mam dość niektórych ludzi, tzn. ich wiecznego niezadowolenia i zrzędzenia :-/

bez odbioru


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 13 sie 2010, 00:39

Hardi, drugi temat bo pierwszy został zamknięty abyś nie mieszał ;)

Ja nie chcę, by mój nick pojawiał się w takiej formie w poście, irytuje mnie, w dodatku nick jest pogrubioną czcionką, więc nie da się go ominąć.

Sam nie rób dramatu :-?


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 13 sie 2010, 00:41

twój nick widzisz tylko ty :!: :!: :!:


mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 13 sie 2010, 00:45

O tak Hardi, jestem bardzo bogata...W PANU.


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 13 sie 2010, 00:46

Zlot byłby fajny... Niestety, firma się nie kręci :D


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 13 sie 2010, 02:18

Riddick pisze:Zlot byłby fajny... Niestety, firma się nie kręci :D
:lol:


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Roberto_La_Mierda
Posty: 70
Rejestracja: 05 gru 2009, 22:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Roberto_La_Mierda » 13 sie 2010, 08:23

:D


Nie kłamię, nie kradnę, nie zabijam, nie cudzołożę, nie wierzę...
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 13 sie 2010, 09:06

Roberto_La_Mierda pisze::D


Z czego sie cieszysz? :roll: mowa o tobie. Ponoc bogaty i fundujesz nam hotel z pozywieniem :->


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 13 sie 2010, 09:20

Hardi, wiem, bo funkcję znam od dawien dawna.
Zrozum, że niektórych, właśnie ta funkcja, której ktoś używa w swoich postach - irytuje.
Tylko oto mi chodziło :roll:


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 13 sie 2010, 11:08

inside, ale wykrecasz kota ogonem teraz :lol:


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.

(Gal.2,20)
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 13 sie 2010, 19:55

agnieszkas pisze:inside, ale wykrecasz kota ogonem teraz :lol:


Agnieszko...
Moja krajanka Inside z pewnością nie "wykręca kota ogonem" :lol:
Po prostu, dziewczyna jest jeszcze baaardzo młoda- zarówno stażem w Chrystusie jak i wiekiem, więc czasem różnie to wychodzi kiedy stara się oceniać sytuacje na forum ;)
Jednak faktem jest też, że Inside niewątpliwie jest szczera i mówi [pisze] - dokładnie tak jak myśli!
Bo niestety zorientowałem się już, że istnieją chrześcijanie dwulicowi, którzy inaczej mówią (piszą), a co innego tak naprawdę myślą :/
Więc otwartość Inside, jest niewątpliwie jej dużym atutem, co np. pozwala mi dostrzec jej szybki wzrost duchowy, który dostaje od Pana :)


mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 13 sie 2010, 20:38

Hardi puk,puk....gdze Ty? :cry:


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 13 sie 2010, 21:08

mirka pisze:Hardi puk,puk....gdze Ty? :cry:


:)

Wierze, że niebawem się pojawi.
Każdy czasem potrzebuje odpoczynku od forum i to jest dobre.



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości