Przymusowe szczepienia w Polsce

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Przymusowe szczepienia w Polsce

Postautor: Hardi » 08 lip 2012, 02:20

Umieszczajcie to wszędzie gdzie się da, na facebooku, różnych forach itd., niech jak najwięcej polaków się dowie co im szykuje ten chory rząd:

http://www.youtube.com/watch?v=tKd-Rx4JQ48

Przy okazji zobaczcie jeszcze to:

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... A5Sg8zlWu8


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 08 lip 2012, 10:22

Nie oglądałem, ale nie mów że będą szczepić przeciwko obietnicom wyborczym? :P ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 08 lip 2012, 13:14

fantomik pisze:Nie oglądałem, ale nie mów że będą szczepić przeciwko obietnicom wyborczym? :P ;)

no niestety nie, ale chcą wprowadzić przymusowe sczepiania przeciwko wszystkiemu co sobie w danej chwili ubzdurają firmy farmaceutyczne, gdy nagle okrzykną, że panuje grypa ptasia czy jakieś inne choróbstwo, to wszyscy będę musieli obowiązkowo się zaszczepić... ciekawe tylko co wymyślą gdy ktoś odmówi, grzywna, więzienie czy może siłą wstrzykną?


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 08 lip 2012, 14:02

"eutanazja dla dobra społeczeństwa" ;-)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 08 lip 2012, 20:28

mi się wydaje że rzady europejskie kierują się ku totalitaryzmowi

trzeba z tym walczyć

nie wolno się poddawać


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 08 lip 2012, 21:40

Sami demokratycznie takie rządy ludzie wybrali. Ogólnie większość społeczeństwa chyba woli powrócić do naturalnego z punktu widzenia historii dla człowieka ustroju społecznego, mianowicie właśnie despotyzmu i życia w relatywnej nędzy.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Platon
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2012, 17:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Platon » 26 lip 2012, 15:00

Przecież szczepienia i tak są obowiązkowe.. Po co robić ludziom wodę z mózgu dezinformacją i manipulacją??


Πᾶσα τέχνη καὶ πᾶσα μέθοδος, ὁμοίως δὲ πρᾶξίς τε καὶ προαίρεσις, ἀγαθοῦ τινὸς ἐφίεσθαι δοκεῖ· ...
Awatar użytkownika
Pol
Posty: 50
Rejestracja: 05 lip 2012, 01:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Pol » 26 lip 2012, 15:43

Nie są


,,Strzeż mnie jak źrenicy oka;
w cieniu Twych skrzydeł mnie ukryj''
Awatar użytkownika
Platon
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2012, 17:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Platon » 26 lip 2012, 15:49

Od lat 50 są. Jeśli nie zaszczepisz swego dziecka na obowiązkowy lek, pojawi się u ciebie policja.. Takie sa procedury.


Πᾶσα τέχνη καὶ πᾶσα μέθοδος, ὁμοίως δὲ πρᾶξίς τε καὶ προαίρεσις, ἀγαθοῦ τινὸς ἐφίεσθαι δοκεῖ· ...
Awatar użytkownika
Platon
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2012, 17:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Platon » 26 lip 2012, 15:54

Obecnie obowiązują dokumenty o randze Ustawy i Rozporządzeń.

Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 19 grudnia 2002 r. w sprawie wykazu obowiązkowych szczepień ochronnych oraz zasad przeprowadzania i dokumentacji szczepień

Oto one
http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=b13 ... &ma=362%29

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 0022372018


Πᾶσα τέχνη καὶ πᾶσα μέθοδος, ὁμοίως δὲ πρᾶξίς τε καὶ προαίρεσις, ἀγαθοῦ τινὸς ἐφίεσθαι δοκεῖ· ...
Awatar użytkownika
Pol
Posty: 50
Rejestracja: 05 lip 2012, 01:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Pol » 26 lip 2012, 23:21

Wg tego co wiem, to sa obowiazkowe, ale nie sa obowiazkowe :mrgreen:
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll ... /873480748

Stowarzyszenie udostępnia bezpłatną pomoc prawną wszystkim osobom, które chcą zasięgnąć informacji na temat aktualnej sytuacji prawnej dotyczącej szczepień w Polsce i za granicą oraz osobom, które zmagają się z nieuczciwymi i bezprawnymi działaniami polskich sanepidów nie szanujących prawa, przymuszających do szczepień i wyłudzających grzywny od rodziców nie poddających swoich dzieci wybranym szczepieniom w terminach arbitralnie ustalanych przez urzędników. Sądy administracyjne w Polsce wydają wyroki przeciwne pokrętnym interpretacjom sanepidów, a wyłudzone przez sanepidy grzywny można odzyskać. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: biuro@stopnop.pl.
Na naszej stronie zebraliśmy również akty prawne związane ze szczepieniami, regulujące pracę sanepidów w związku ze szczepieniami, a także odnoszące się do postępowania w sądach administracyjnych i karnych...
http://www.stopnop.pl/stowarzyszenie/po ... moc-prawna


,,Strzeż mnie jak źrenicy oka;

w cieniu Twych skrzydeł mnie ukryj''

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości