filozofia gender

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 29 sty 2014, 19:52

W ogóle ja uważam że w wychowniu dzieci chrześcijańskich całą odpowiedzialność mają rodzice i nieważne czy to jest Gender czy jak w starożytnym Rzymie jakieś ustawy które były niezgodne z chrześcijańskim wychowaniem to nie ustawodawcy czy partie polityczne ponoszą odpowiedzialność a włąśnie rodzice. Wątpie zeby rodzice pierwszych kosciołów chrześcijańskich walczyli z ustawami czy zarządzeniami państwowymi a po prostu chronili swoje dzieci przed zepsuciem. Teraz tez musimy zrozumieć ze świat cały leży w złym i będą sie pojawiać rózne ideologie , teorie jak teoria ewolucji dalej uczona w szkołach jako pewnik i to na rodzicach spoczywa odpowiedzialnośc żeby dzieci odpowiednio przygotować na zetknięcie się z tym światem, to rodzice mają wpajać dzieciom chrześcijańskie wartości , zabierać do kosciołów i kształtować ich światopoglad. Wiadomo ze na świecie nic dobrego dzieci nie spotka a im blizej końca tym będzie gorzej i większy ucisk. Dlatego ja jestem za tym zeby nie próbować wpływać na zarzadzenia tego swiata ale zajac się dziećmi i nie zwalać odpowiedzialnosci za ich wychowanie moralne na szkołę , państwo i ten swiat .

1J 5:19 bw "My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem."


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 30 sty 2014, 23:39

Nie wiem czy to było ale jest PERFECT.

http://www.youtube.com/watch?v=UwwLWVpVtT0

lata 80te :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 06 lut 2014, 02:00

Kiedyś to mozna było w miarę mieć zaufanie do programów edukacji a teraz te dobre czasy sie skończyły i nie wiadomo z czym wyskoczą Homo zaczęli walczyc o swoje prawa i nie odpuszczali aż wreszcie wprowadzili to gender ,a co będzie jak inne zboczeńcy zechcą zeby nazywać ich normalnymi i właczyć do tego gender. Widziałam film gdzie starszawa paniusia uwazała ze jest koniem, jej dorosła córka stała ze łzami w oczach i patrzyła jak jej mamusia przebrana za konia z ogonem i wędzidłem w zębach chopsała po wybiegu. No a co jak wszystkie swiry upomną się o swoje prawa i zechcą żeby dzieci uczyc ze to norma. To tylko kwestia czasu jak do tego dojdzie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości