Nie będziesz miał bogów obcych przede mną

W tym temacie staramy się ukazać w miłości Ewangelię tym którzy nie mająć jeszcze więźi z Bogiem.
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 09 sie 2014, 16:48

Dokładnie, właściciel ma niszczyć swoje bałwany. Są chrześcijanie, którzy dopiero zaczynają żyć tak autentycznie, na serio i muszą sobiście swoje bałwany niszczyć. O to właśnie chodzi, że muszą to zrobić z własnej woli, z przekonaniem, dla Boga. Albo Bóg albo bałwany. Nie ma Panu Bogu świeczkę, a złemu ogarek. Albo ktoś jest gorący albo zimny.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
Vitex
Posty: 22
Rejestracja: 24 lip 2014, 22:21
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Vitex » 11 sie 2014, 23:47

dr.sky pisze:Z racji tego tematu oraz innym postów napisanych przeze mnie, które ukazują fałsz nauki katolickiej, jestem szykanowany z różnych stron, także przez niektórych użytkowników na forum. Są nimi między innymi użytkownik Rembov oraz użytkownik KingMe.


Od pierwszego razu gdy zajrzałem na to forum zaciekawiło mnie skąd tylu katolików... moim zdaniem moderatorzy forum są zbyt tolerancyjni wobec nich.
dr.sky, dobrze robisz że obnażasz ciemne zakamarki krk. tak trzymaj, jest wiele osób które wolą słodkie kłamstwa od prawdy.

Z "maryjnych ciekawostek" dodam fragment drugiej tajemnicy fatimskiej:

Widzieliście piekło, dokąd idą dusze biednych grzeszników. Aby ich ratować, Bóg chce ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeśli zrobi się to, co ja wam mówię, wiele dusz zostanie uratowanych, nastanie pokój na świecie. Wojna się skończy. Ale jeżeli się nie przestanie obrażać Boga, to za pontyfikatu Piusa XI rozpocznie się druga, gorsza. Kiedy ujrzycie noc oświetloną przez nieznane światło, wiedzcie, że to jest wielki znak, który wam Bóg daje, że ukarze świat za jego zbrodnie przez wojnę, głód i prześladowania Kościoła i Ojca Świętego. Żeby temu zapobiec, przyjdę, by żądać poświęcenia Rosji memu Niepokalanemu Sercu i ofiarowania Komunii św. w pierwsze soboty na zadośćuczynienie. Jeżeli ludzie me życzenia spełnią, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła. Dobrzy będą męczeni, Ojciec Święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje Niepokalane Serce. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju.


To są tak obrzydliwe rzeczy że aż włos się na głowie jeży! maryja której oddają cześć katolicy to demon i kropka. niestety katolicy Biblii nie czytają i dlatego wielu z nich nigdy się nie dowie ile kłamstw pojawia się w przytoczonym przeze mnie tekście "wielkiej tajemnicy".


Awatar użytkownika
Poselstwo Pokoju
Posty: 32
Rejestracja: 30 mar 2016, 15:37
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Nie będziesz miał bogów obcych przede mną

Postautor: Poselstwo Pokoju » 30 mar 2016, 15:56

moje ,,Ja'' może być bałwochwalcze...moje ,,Ja'', mój Jezu zwalcz


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nie będziesz miał bogów obcych przede mną

Postautor: Dragonar » 09 kwie 2016, 13:24

Czy tekst z pierwszego posta to na pewno tekst nowenny pompejańskiej? W Internecie widzę inny i jestem zdezorientowany.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nie będziesz miał bogów obcych przede mną

Postautor: konto skasowane » 09 kwie 2016, 16:55

Tam jest teraz Suplika do różańca. Może tytuł się zmienił albo ja się zasugerowałem banerem lub czymś innym. Zbyt dawno to było


.

Wróć do „Dlaczego powinieneś uwierzyć Jezusowi? ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości