popatrzcie to jest jak u Pawła

W tym temacie staramy się ukazać w miłości Ewangelię tym którzy nie mająć jeszcze więźi z Bogiem.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

popatrzcie to jest jak u Pawła

Postautor: magda » 13 wrz 2014, 00:23

https://www.youtube.com/watch?v=KuXdOPLqGpQ

Nawet w dzisiejszych czasach Jezus powołuje osobiście człowieka tak jak Pawła. Czy widzicie jak ten chłopak jest szczery?? Dlaczego t u nas tylko objawienia maryjne i inny badziew.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: popatrzcie to jest jak u Pawła

Postautor: jj » 13 wrz 2014, 07:51

A popatrz na tych mlodych ludzi, ktorych Pan Bog powolal z samego srodka katolickiej ciemnosci. Sa tutaj, na forum... dzieci. Dziekujmy za nie. To jest cud wiekszy od powolania Pawla. "Jeszcze wieksze rzeczy", jak Pan Jezus obiecal. :)


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 13 wrz 2014, 10:17

Piękne świadectwo. Bóg mówi Ja Jestem i daje się znaleść każdemu kto Mnie szuka. Bóg jest Wszechmogący, ja też się o tym przekonałem wiele razy.

I teraz porównajcie sobie takie świadectwo do objawień maryjnych. Tego nie da sie nawet słuchać, takim zwiedzeniem zalatuje. Te katolickie objawienia są wrecz odpychające.


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 13 wrz 2014, 11:21

Ale popatrz jak w tych czasach jak muzułmanie są tak nastawieni dio chrześcijan , Jezs osobiście powołuje kogoś wśród nich, i to nie jednego widzialam też świadectwo muzłmanina co iał przymus czytania w koranie o Jezusie aż doszedł do wniosku że Jezus to Bóg kreator i wierzył. i jest więcej tego może oni mzłmanie właśnie teraz zaczną przychodzić do Jezusa tak jak pierwsi chrześcijanie ginęli w Rzymie tak i oni może złożą zycie w ofierze za Jezsa tak jak protestanci na stosach . mOdlmy się za nich bo mają ciężko.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 13 wrz 2014, 13:40

Uwaga, wiarygodne źródła podają, że Afshin Javid, nie jest tym za kogo się podaje...
Jest wilkiem w owczej skórze! "Baczcie! aby kto was nie zwiódł!"
Zastanawia mnie skąd się bierze ta protestancka naiwność?

Czy ktokolwiek sprawdził jakie owoce wydał ten człowiek?

Od jego "świadectwa" i łez wylanych przed kamerą minęło już parę lat... Co dalej?
Ano to:

http://2peter2.blogspot.com/2012/01/tru ... ouver.html

FRAGMENT OTWARTEGO LISTU PRZETŁUMACZONEGO W GOOGLE TRANSLATORZE:

30 stycznia 2012
Do Kościoła Jezusa Chrystusa w Kolumbii Brytyjskiej i gdzie indziej.
Pokój i pozdrowienia dla wszystkich moich braci i sióstr w Chrystusie Jezusie.
Po roku narady i przewlekłych osobistej interakcji z przywódców Kościoła w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie,
i stwierdziwszy, że mimo moralnie nagannych swoich działań, Afshin Javid stara się kontynuować w
jego służba publiczna bez znaczącej przerwy rehabilitacyjnym, nie widzę innego wyjścia, aby ostrzec kościół
co miało miejsce w ubiegłym roku w Vancouver Christian Fellowship (VCF) w North Vancouver, BC (por Mt
18:17, 1 Kor 5, 9-11,13). Robię to, aby chronić ciało Chrystusa i otrzymując chrześcijańskie organizatorów konferencji i
programów telewizyjnych informacje zasługują przed zaproszeniem Afshin mówić.
Jestem autorem autobiografii Afshin duch jest "tak łatwe, jak Woda pitna" (tłoczni Publishing,
Enumclaw, WA). Napisałem cały tekst tej książki opiera się na około 13 godzin dyktando dźwięku
przekazane mi przez Afshin.Pisanie, korekta i korekty książki odbyła się w dniach listopada 2009
i maja 2010 roku do września 2010 roku, widziałem tyle nieetyczne zachowanie na części Afshin i znalazł
wystarczające do pogodzenia różnice w jego referencje uwagę, że widziałem, że należy rozstać się z nim. w
Października 2010 roku, I Misje Fest Vancouver poinformowała, że był nierozważny wybór głośnika i że
stanowiła zobowiązanie wobec tej organizacji...

Bądźcie z Bogiem!


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 13 wrz 2014, 14:04

Anmarivero pisze:Czy ktokolwiek sprawdził jakie owoce wydał ten człowiek?


Wystarczy że ty sprawdziłaś i wiesz kto jest wilkiem a kto owcą


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 13 wrz 2014, 14:25

a czy ktoś sprawdził tych co te listy napisali, n znam ich skąd wiesz że nie piszą oszczerstw?? też tak może być. I w ogóle jż nikom nie można wierzyć. Tak wiarygodnie mówił.

A to czy też nieszczere???

https://www.youtube.com/watch?v=5JnbF79K0gU


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 13 wrz 2014, 15:20

Możesz poszukać sama i sprawdzić:
inne źródło:
Afshin is not only suspected and accused of inappropriate sexual behavior among his congregation, but also among his own children. Child and Family Services in Canada has been involved.

Despite the disgrace, blacklisting and more than 400 letters being sent around Canada to various congregations and Pastors warning them against Afshin, he continues to be invited and speak at various events all over the world. If adequately informed, the leaders of these congregations and those in charge of the venues will be held accountable for putting the Lord's flock in danger by inviting a wolf into the fold. This man is dangerous....a wolf in sheep's clothing. He has used a testimony to slip in among sheep to feed his own depraved appetite. As long as there are those willing to invite him in, he will not stop devouring the sheep for his own good and selfish pleasure.

Tłumacz google:

Afshin jest nie tylko podejrzanych i oskarżonych o niewłaściwe zachowania seksualne wśród jego zgromadzenia, ale również wśród swoich dzieci. Dziecka i Rodziny Usługi w Kanadzie został zaangażowany.

Pomimo hańby, czarną listę i ponad 400 listów wysyłanych wokół Kanady różnych zgromadzeń i pasterzy ostrzegając ich przed Afshin, on nadal jest zapraszany i mówić na różnych imprezach na całym świecie. Jeśli odpowiednio informowani, przywódcy tych zgromadzeń i osób kierujących z lokali będzie pociągnięty do odpowiedzialności za wprowadzenie owczarnię Pańską w niebezpieczeństwie poprzez zapraszanie wilka do owczarni. Ten człowiek jest niebezpieczny .... wilk w owczej skórze. On użył świadectwo wsunąć między owce karmić swój zdeprawowany apetyt. Tak długo, jak są tacy skłonni zaprosić go, on nie przestanie pożerać owce dla własnego dobra i egoistycznej przyjemności.


Mimo zniechęcających uwag z waszej strony, ja nie przestane ostrzegać!

Fałszywy Jezus wybacza grzechy, a PRAWDZIWY ZBAWIA!

Chwała JEDYNEMU, PRAWDZIWEMU ŻYWEMU BOGU!



Wróć do „Dlaczego powinieneś uwierzyć Jezusowi? ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości