Wolność w Chrystusie.

W tym temacie staramy się ukazać w miłości Ewangelię tym którzy nie mająć jeszcze więźi z Bogiem.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 03 kwie 2012, 18:34

Małgorzata pisze:
Jako ta cześć związana z duchem


To dusza się jakoś dzieli? Na tą , która nie ma związku z duchem i na tą, która ma z nim związek? Pierwsze słyszę.

Tak w momencie smierci
to moja teologia nie wiem jak inni
dusza to też życie
w momemcie smierci dusza jako zycie ustaje
ale cześć swidomości jest z duchem zabierana do Boga.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 03 kwie 2012, 18:36

Lash pisze:
Małgorzata pisze:
Jako ta cześć związana z duchem


To dusza się jakoś dzieli? Na tą , która nie ma związku z duchem i na tą, która ma z nim związek? Pierwsze słyszę.

Tak w momencie smierci
to moja teologia nie wiem jak inni
dusza to też życie
w momemcie smierci dusza jako zycie ustaje
ale cześć swidomości jest z duchem zabierana do Boga.


Warte zastanowienia...


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
azariasz
Posty: 555
Rejestracja: 20 mar 2012, 08:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: azariasz » 10 kwie 2012, 12:07

chciałbym tylko potwierdzić słowa moich szanownych przedmówców, wykłady są naprawdę rewelacyjne. Przedstawione w prostej dla potencjalnego odbiorcy formie i przede wszystkim zrozumiałe bez zbędnych deliberacji teologiczno-filozoficznych. Naprawdę warte polecenia!

dziękuje Lash za ich zamieszczenie. Sam już się zastanawiam czy do Krakowa się nie wybiorę jak będzie p. Virgo w Polsce :)



Wróć do „Dlaczego powinieneś uwierzyć Jezusowi? ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości