Rewolucyjne odkrycia w proroctwach, czyli o mojej książce.

Jak się to wszystko skończy ....
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 22 sty 2015, 12:10

Serafin pisze:To gdzie ta twoja odpowiedź?? Która strona?? Który post??
Przykro mi że zostałem tutaj zmuszony do wyciągania brudnych spraw, ale uwagi na to, że rościsz sobie religijny autorytet i obrzucasz mnie bezpodstawnymi oskarżeniami, uznałem za stosowne ustaleni twojej wiarygodności.
Twoja wiarygodność jest żadna, dlatego próbujesz zdyskredytować innych nie podpierając się autorytetem Biblii, ale swoimi intrygami. Twoje fantazje religijne na tematy Biblii są profanacją Słowa Bożego zwłaszcza że sa powodowane chęcią zarobku na książce którą na tym forum próbujesz reklamować, a że reklama tego badziewaia ci tu nie wychodzi wściekasz się i szukasz guza. Proponuję abyś się uspokoił i dyskutował na tematy poważne, albo w dziale humoru sobie pożartował.
Temat zamykam jako nic nie wnoszący do poznania Boga i jego Słowa, oraz jako próbę darmowej reklamy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości