Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

Jak się to wszystko skończy ....
Nag an
Posty: 6
Rejestracja: 06 sie 2015, 08:53
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

Postautor: Nag an » 31 sie 2015, 09:32

Ja sam do niedawna uwazalem,że po 3 wojnie światowej szatan ramię w ramię z iluminatami,masonami,rotschildami,rockefelerami,du pontami itp.wprowadzi NWO,wszechobecny syjonizm,rozszerzy Unię Europejska na cały świat,panować będzie gigantyczny socjal-kapitalizm i terror antychrysta.

Uznalem niedawno,że to BŁĄD!!!

Nadal uważam,że 3wojna nastąpi-a jak nie 3 to 4,5,6,7,8,może nawet10 ale na pewno będzie wielka wojna.

Pokojowymi przemowami i agitacją pewien człowiek,w którym będzie duch antychrysta zakończy te wojnę co przysporzy mu sympatię ludzi na całym świecie i NAWET PRZYWÓDCY oddadzą mu cześć.


Po przejęciu władzy nie wprowadzi żadnego nwo-wszyscy bankierzy i lichwiarza pójdą do więzień,ich majątek zostanie skonfiskowany i przekazany dla biednych krajów,tak że Haiti czy Dżibuti będzie bogatsze od obecnego USA.
Zlikwisuje się wszelkie dyrektywy i normy utrudniające funkcjonowanie rynku,nie będzie już bankierów,za korupcję lub szfindel grozić będzie kara śmierci,znacjonalizuje się banki,kopalnie,wielki przemysł,zniszczy się ogromne korporacje,możliwe że pojawia się tzw.kosmici,konsumpcjonizm i materializm przestanie istnieć.

Ludzie będą umacniać więź że swoim bogiem którym będzie... szatan

Tylko nieliczni biblijni chrześcijanie będą protestować,za co grozić będzie kara śmierci,a wielu zafascynowanych pięknem życia w nowym państwie szatana nie będzie przeciw temu protestować.

Wiele wskazuje na to,że wojna rozpocznie się na Bliskim Wschodzie co wykorzysta szatan- padać będą oskarżenia,że to chrześcijanie doprowadzili muzluman do stworzenia ISIS co wywoływało zamieszanie w regionie i 3 wojnę światową w konsekwencji.

Ile obecnie się mówi o iluminatach,o New world order,o globalistach- ONI nas straszą, przygotowywuja do tego co nie nadejdzie.

Człowiek nastawiony na taką wizję końca z radością przyjmie antychrysta który przyjdzie w zupełnie innej wersji niż ta mu znana.

Pomyslcie,jakie piękne musiałoby to być po tyłu latach unijno-syjonistycznej niewoli,i wielu się na to na bierze, lecz kto wytrwa do końca będzie zbawiony.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12467
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 31 sie 2015, 23:36

Włącz sobie TV i tak właśnie wyglądają


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Gregusek
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2016, 17:10
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

Postautor: Gregusek » 28 sty 2016, 14:32

Będą wyglądać tak jak teraz ;) dwadzieścia lat temu byle gwiazdy porno miały problem ze znalezieniem pracy, były odrzucane ze społeczeństwa, a teraz, piszą książki, poradniki seksualne, zaprasza się je do programów, chwali się. Mógłbym wymieniać bez końca. Żyjemy w kulturze seksu. Babilon. A zaczęło się od Aleistera Crowleya, potem muzyki rockowej, i ogólno światowym kulcie samego siebie, rozwoju duchowego wschodu, rozwiazlosci seksualnej, czyli świadomym lub nie świadomym kulcie szatana.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15826
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

Postautor: fantomik » 28 sty 2016, 17:09

Chrystus przyjdzie ponownie, w tym samym dniu wszyscy Jego przeciwnicy zostaną pokonani. Chrystus odkupi w tym momencie całe swoje Stworzenie. Sprawiedliwi zmartwychwstaną do Życia wiecznego na Nowej Ziemi, a zbuntowani aniołowie i ich słudzy do wiecznej kary w jeziorze ognia. I nie będzie już śmierci, a Chrystus otrze każą łzę z naszych oczu. Dokładnie tak jak w Piśmie Świętym nam przekazano.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

Postautor: Samolub » 28 sty 2016, 18:27

Czy czasy ostateczne to będzie jakis punkt poczatkowy... nie
Kiedy się zaczeły, zalezy jak patrzec, mozna uznać ze 2 tys lat temu...

Jak będą wygladac, dokładnie tak jak napisał Efendi, a juz wiele rzeczy opisanych w Biblii ma miejsce. Warto zauwacyc ze Polska nie jest tu zielona wyspą Bożą, cnotliwym narodem z opatrznoscia Bożą, a prekursorem i przekładem

Kto jest Chrystusowy ten będzie/jest poinformowany i widzi wiecej, wiekszosc ludzi raczej będzie zyc z dnia na dzien i nie zauwazac zmian, po prostu dzień Pański ich zastanie niespodziewanie. Mozemy tez powiedziec ze tak jest z kazdym zyciem na przestrzeni dziejów. Mowimy o czasie przed pochwyceniem ?

To wlasciwie moze byc za 100 lat a moze byc za rok. Zaleznie od rozwoju wydarzeń

Co do twojego rozumienia nag an to sceptycznie jestem nastawiony. Czekasz na jakies nowe wrazenia ? : P co do Proroctw odwrotnie najpierw pokoj spokoj a potem wojna i niepokoj


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2015, 23:04
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

Postautor: Ero » 28 sty 2016, 22:48

Ile ludzi tyle teorii :)
Zrobią manifestacje kosmitów na niebie? /Okaże się, że naprawdę nie jesteśmy sami we Wszechświecie? Myślę, że człowiek żyjący Miłością nie będzie miał problemów z rozróżnieniem prawdy od fałszu (bo jaki Bóg miałby w tym cel?)
Do NWO najprawdopodobniej dojdzie, jeśli ludzie się nie opamiętają.
Warto być dobrym, takim ludziom "włos z głowy nie spadnie ;) ", bo jaki Bóg miałby w tym cel? A nawet jeśliby miał, to byłby on słuszny :)

Pokój :D


2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jak uwazacie,że będą wyglądać czasy ostateczne?

Postautor: 2tm31617 » 24 lip 2016, 23:41

dokładnie tak jak ta nierządnica :P
https://www.youtube.com/watch?v=JeZXBTfy5PoWróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości