Strona 1 z 1

Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 12 lis 2018, 16:30
autor: Wilkins
jak w tylule, ma ktoś do sprzedania albo wie gdzie kupic pozdro

prosze napisac na dyfuzor777@wp.pl

albo 790484977

POzdro

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 12 lis 2018, 18:58
autor: Torcik
Efendi pisze:Derek Prince jest zwodzicielem
Kto tak twierdzi? I dlaczego.

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 12 lis 2018, 22:14
autor: nadrozd
Efendi pisze: to może mieć demona zębów ;)

a nie demona próchnicy ?

Ja dereka z 7 lat temu słuchałem i trzeba mu oddać ze niektore rzeczy umie wyjaśnić dość dobrze......
Nie zmienia to faktu że błedy jasne tezpopełniał....jak to człowiek. Jego kazania to nie biblia napewno maja bledy.


najpierw mysle ze trzeba sie zapoznać z tym jakie to sa błedy

https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=694
wymienione sa błedy u Dereka ...... i jak to sie zna mozna przejść dalej.
a dalej jak komos styl Dereka Princa odpowiada.... to też wyciągnie to co powinien z podstawowych zagadnień.
podstawy jednak każdy pastor powinien umiec powiedzieć...... bez merytorycznych błedów.
seria
"zakłądanie funamentow" jest zdaje sie ok ? przynajmniej takie sa opinie ze poza wdychaniem ducha św nie maja jakiś uwag.... ?


Mocne strony Dereka natomiast to to że dośc dobrze zna greke i hebrajski i te informacje warto wyłapywać..... jak opisuje co jakie słowo znaczy
Słabe strony Dereka problem z derekiem jednak standardowy jest sporo troche wodolejstwa i gadania o sobie :(
tak bardzo bym chciał by do tych pastorskich świętobliwych główek wbiło się do głowy ze Kazanie to nie STandUP......
A pastor to nie celebyta.......

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 14 lis 2018, 19:36
autor: magda
Podejrzewam Efendi że gdyby Derek Prince , gadał do gorączki gromił ją, epileptykowi mówił ze ma demona lub zgarbionej kobiecie teżz demona przypisywał to byś też go dyskwalifikował no a Jezus własnie tak robił. waznym zadaniem apostołow było wyrzucanie demonów, bo one powodują wiekszośc chorób , Sam Pan Jezus jak miał kogoś uleczyc to w wielu wypadkach wywalał najpierw demona z człowieka a ty czy uważasz ze ludzie nie są pod wpływem demonów w tych czasach kiedy diabeł działa ze zdwojoną siłą, to sobie zobacz jak ludzie teraz sie zachowują idą dzieci do szkoły a z geby im leci co drugie słowo na k co drugie na h Czy rodzina w której sie takie dzieci wychowały nie jest zdemonizowana, zobacz ile jest teraz depresji i innych odchyłek ile jest ludzi zniewolonych przez nałogi, zboczenia, pornografię. Uważasz ze nie ma demonów w ludziach . A kto kieruje etymi co niszczą ten swiat, zobacz na celebrytów czy oni nie tańcza jak im demony każą a kosciół katolicki tak wielki odsetek zboczeńców, to kto tych ludzi do tego prowadzi. teraz jest wiecej działalnosci demonicznej niż za czasów Jezusa tylko ludzie w demony nie wierzą i myślą ze to fajne ale to zwykły fałsz bo one są i działają.

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 14 lis 2018, 21:09
autor: nadrozd
W wypadku próchnicy to demonem zębów jest
demon o imieniu a Streptococcus mutans i nie wiem czy paciorki go wypędzą gdyż Demon ten lub Paciorki
....
..
.
.
.
.
.
.
Bo jest paciorkowcem
;P

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 15 lis 2018, 10:52
autor: Torcik
Efendi pisze:
magda pisze:Podejrzewam Efendi że gdyby Derek Prince , gadał do gorączki gromił ją, epileptykowi mówił ze ma demona lub zgarbionej kobiecie teżz demona przypisywał to byś też go dyskwalifikował no a Jezus własnie tak robił. waznym zadaniem apostołow było wyrzucanie demonów, bo one powodują wiekszośc chorób.


Nie jest możliwe by nawrócony czlowiek mial demona :) A o dziwo wierzacy tez choruja.

Chorują. bo (niepotrzebne skreślić): mają za małą wiarę-mniejszą niż ziarnko gorczycy ;-) , wierzą niewłaściwie, taka jest wola Boga ;-) , źle się modlą, grzeszą (cokolwiek to znaczy dla różnych osób), mają demona :roll: albo cały legion, jesli dolegają różne choroby, a nie daj boże jakąś nerwicę...to już koniec- dwa legiony i niewierzący na bank (ruski) ;-) .
Pytanie: kilka razy w życiu zacięłam się w palec wskazujący; raz nawet z pracy zawieźli mnie na pogotowie do szycie (kroiłam bułkę =D )-kto mi wygna demona zacinania się w wskazujący palec lewej ręki :oops: :?:

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 15 lis 2018, 12:08
autor: magda
Podśmiewaacie sie a jednak demony są i bardzo sie cieszą ze ich nie widzicie wiec bądźcie pewni że was zaatakują jeśli juz tego nie zrobiły , nie każda choroba pochodzi od demonów ale wiele zwłaszcza psychicznych Czasem bóg zsyła chorobę w róznym celu. Na przykład Hiskiasz Bóg zdecydował ze on umrze i nawet wysłał proroka zeby mu o tym powiedział, choroba bya od Boga na smierć, fakt że Bóg widząc jego skruchę zmienił zdanie ale najpierw zdecydował ze on umrze.

2Krl 20:1-6 bw
(1) W owych dniach Hiskiasz śmiertelnie zachorował.
Wtedy przybył do niego prorok Izajasz, syn Amosa, i rzekł do niego: Tak mówi Pan: Uporządkuj swój dom, gdyż umrzesz, a nie będziesz żył.
(2) Wtedy Hiskiasz obrócił się swoją twarzą do ściany i modlił się do Pana tymi słowy: (3) Ach, Panie! Wspomnij, proszę, że postępowałem wobec ciebie wiernie i szczerze i czyniłem to, co dobre w twoich oczach.
Następnie Hiskiasz wybuchnął wielkim, płaczem.
(4) A zanim jeszcze Izajasz wyszedł ze środkowego podwórca, doszło go słowo Pana następującej treści: (5) Wróć się i powiedz Hiskiaszowi, księciu mojego ludu, tak: Tak mówi Pan, Bóg Dawida, twojego praojca: Słyszałem twoją modlitwę, widziałem twoje łzy.
Otóż, uleczę cię, trzeciego dnia wstąpisz do świątyni Pana.
(6) Dodam też do twojego życia piętnaście lat i wyrwę ciebie i to miasto z mocy ręki króla asyryjskiego, i osłonię to miasto przez wzgląd na ciebie i przez wzgląd na Dawida, mego sługę.
W takiej chorobie nie ma nic demonicznego
Albo

J 9:2-3 bw
(2) I zapytali go uczniowie jego, mówiąc: Mistrzu, kto zgrzeszył, on czy rodzice jego, że się ślepym urodził? (3) Odpowiedział Jezus: Ani on nie zgrzeszył, ani rodzice jego, lecz aby się na nim objawiły dzieła Boże.

Czasem ktoś jest chory albo niepełnosprawny z woli Bożej zeby cos sie stało na chwałe Bozą.
Ja kiedys jako dziecko pytałam ojca dlaczego Bóg pozwala zeby dziecko było ślepe bo piętro wyżej mieszkała slepa dziewczynka i nie mogła sie z nami Bawic i właśnie dostałam taką odpowiedż ze dzięki temu dziecku ludzie moga zrobic wiele dobrego i Bogu to się podoba. No wiec czasem tak Bóg sprawdza ludzkie serca , jak na przykład Joba, Bóg dopuszcza nawet szatana zeby Joba skrzywdził bo sprawy Boze są o wiele ważniejsze Job nie cieriał na darmi teraz całe wieki jest dla milionów ludzi przykładem pokory i wielu dzieki niemu sie uświęca a to jest ważniejsze .

ASa też zwykłe choroby których często nabywamy na własne życzene tak jak ja np cukrzycy i wieńcówki , dogadzałam sobie nadmiernie , jadłam niezdrowo i mam, ani demony ani Bóg , sama byłam łakoma. wiele chorób też jest po coś np choroby wieku dziecięcego częsć naukowców mówi że one wyrabiają system immunologiczny dziecka żeby pracował na dużych obrotach . No i stwierdzono że np gruźlica jest chorobą która miała pomagać ale wymkneła sie spod kontroli pewnie jak i HiV .Są ciekawe badania angoelsienad gruźlicą która była w czasie powojennym u zdrowych ludzi przed tem . warto zobaczys ze bakterie i wirusy miały inne cele pomagajace a nie niszczące no w tym ze zmieniły swoja działalnosć to już demony maczały palce. Tak ze demony istnieja działaja teraz ze zdwojoną siłą bo maja krótki czas a ludzie podśmiewaja sie z tego nie rozumiejąc co właśnie szatanowi jest bardzo na rękę. Jak kto decyduje tak ma albo sie pracuje dla Jezusa albo dla szatana i jego demonów , wybierajcie.

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 15 lis 2018, 12:54
autor: Torcik
Są ciekawe badania angoelsienad gruźlicą która była w czasie powojennym u zdrowych ludzi przed tem . warto zobaczys ze bakterie i wirusy miały inne cele pomagajace a nie niszczące no w tym ze zmieniły swoja działalnosć to już demony maczały palce.

Ta teza aż się prosi o dowody. Chodzi mi o udowodnienie czarno na białym, że w tej konkretnej sprawie działały demony. :mrgreen:

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 15 lis 2018, 16:40
autor: magda
Efendi psałam głównie o torciku , ty tylko rzuciłeś temat . Oczywiście ze człowiek nowonarodzony nawrócony nie może mieć demona bo ma Ducha Bozego a Duch Boży z demonem nie bywaja razem to oczywiste. Torciku czy uważasz że człowiek każdy ktury deklaruje ze jest wkerzącym taki na prawde jest. Że w kosciele nie ma ludzi co watpią , nie wierzą , żle sie modlą , są i tacy koscioły nie skaładaja sie tylko z mocno wierzących majacych Ducha Bozego i nowonarodzonych osób są w nich i takie co wątpią o cagle coś podaja w w ątpliwośc no np jak ty, Czy uważasz ze do takich co pokazują niewiarę w wiele rzeczy nie podchodzi demon i ich nie próbuje zwodzić . Nie łudż sie demony są inteligętne i bardzo im zalezy żeby każdy człwiek upadł ty też więc uważaj , śmiejesz sie , dobrze sie bawisz a one czychają też i na ciebie.

1P 5:8 bw "Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć."

To ostrzeżenie weź sobie do serca bo nie jesteś ponad to , każdy co się nie ma na baczności jest bezbronny.

Re: Fundamenty prawego życia - Derec Prince

: 15 lis 2018, 18:01
autor: magda
No przeczytałam to o Dereku nie wiedziałam ze wyprawiał takie rzeczy, co nie zmienia faktu ze demony są na świecie i zwodzą a nawet wybranych próbujązwieść.

pytania pomoc randka