Zazdrość

Dyskusje o zrozumieniu istoty i atrybutów Boga
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 02 mar 2011, 14:19

Zbyszekg4 pisze:
Lash pisze:Zbyszku ja nie zartuje Z LUDZI ale z tego co robimy
zastanów sie nad tym

Fajny z Ciebie gość (postaraj sie nie prowokowac do zartow z Twojej ortografii, a gdy ja je zrobie, to moj błąd wytknij mi solidnie!)

Obrazek
:/

pozwol Zbyszku, ze moje "matczyne serce" to zrobi;

"postaraj sie nie prowokowac" - piszesz !?

wiec Ci wytykam ->
„Lecz każdy bywa kuszony przez własne pożądliwości, które go pociągają i nęcą”. Jak 1:14


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 02 mar 2011, 14:36

Fajny temat, Zbycho. Wielu niewierzacych zle odbiera ten atrybut Boga. Kojarzac Boga z zazdroscia ludzka.
Pamietam interview tej biednej Oprah w ktorym ona powiedziala ze ona odeszla od Boga biblijnego tylko dlatego ze uslyszala ze Bog jest zazdrosny w jednym z kazan. (do kosciolow chodza rozne ludzie nienawrocone ktore chodza dla fajnej atmosfery, pieknej muzyki i milych ludzi)
Osobiscie uwazam zazdrosc Panska za pozytywna poniewaz On nie chce abysmy byli straceni przez Jego gniew.

Duzo nie powiedzialam.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 02 mar 2011, 15:12

makesh pisze:Fajny temat, Zbycho.

Dzieki. Ale jak widac, malo kogo temat obchodzi- gdybym nie zachecal do jakiejs wypowiedzi, to moze by zadnej w temacie jeszcze nie bylo?...

Pozdrawiam Obrazek


Agnieszko, Tobie dziekuje za napomnienie, obiecuje poprawe Obrazek


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 02 mar 2011, 15:21

:-D Zbyszku :) ales slodka emotke wstawil ... :)


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.

(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 02 mar 2011, 15:34

agnieszkas pisze::-D Zbyszku :) ales slodka emotke wstawil ... :)

Podoba Ci sie?!! To poprzyj pomysl by tą i inne fajniejsze od obecnych emotek wstawic tu na forum- by byly pod ręką, gdy sie pisze posta!
Fantomik cos tam pod nosem bąkał, ze pomysli o tym ,ale moze potrzebna mu zacheta?!!

Niech cos zrobione w tej sprawie bedzie, a ucieszymy sie tak: Obrazek


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 02 mar 2011, 15:59

Zbyszekg4 pisze:
makesh pisze:Fajny temat, Zbycho.

Dzieki. Ale jak widac, malo kogo temat obchodzi- gdybym nie zachecal do jakiejs wypowiedzi, to moze by zadnej w temacie jeszcze nie bylo?...

Pozdrawiam [url=http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif]Obrazek[/url]

Malo sensacji? Malo klotni? :-P Malo emotikonow? Zrob offtop, wywolaj skandal. Zainteresuja sie, przyjda. :D



Wróć do „Bóg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość