List Wojtyły do Żdów co o tym myślicie

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: List Wojtyły do Żdów co o tym myślicie

Postautor: magda » 02 sty 2016, 10:03

Masz rację Samolubie dlatego uwazam że nie trzeba sie dawać nabierać na jakieś ekumenie bo one sa po to zeby protestantów ściagnać do KRK


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: List Wojtyły do Żdów co o tym myślicie

Postautor: Samolub » 03 sty 2016, 07:50

Straszne jest raczej to, ze my zyjemy w innym świecie oni w innym... jak w Matrixie właśnie :lol-above: zawsze mówiłem ze to nie science fiction :lol-above:

Czyli przynajmniej nie ma nudy =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: List Wojtyły do Żdów co o tym myślicie

Postautor: magda » 03 sty 2016, 11:23

To fakt katolicy należą do świata i mają światowe życie i cele a Bóg jako dodatek na marginese albo nawet nie Bóg a kościół. My za to mamy Boga na pierwszym miejscu a wszystko inne jako dodatek a celem życie wiecne , owszem mamy też ziemskie cele ale one nie są dla nas wszystkim.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: List Wojtyły do Żdów co o tym myślicie

Postautor: Samolub » 03 sty 2016, 12:07

Kompletnie do świata nie należą, ale też bardzo łatwo się mu podporządkowują, widać to też przez ostatnie nauczanie bo wiele rzeczy mieli dobrych to wycofują się z niektórych ważnych rzeczy przez presje otoczenia, a potem presje w samym Kościele Katolickim.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: List Wojtyły do Żdów co o tym myślicie

Postautor: Dezerter » 03 sty 2016, 19:36

szajla11 pisze:
Dezerter pisze:
szajla11 pisze:Przerażające jest to ze to dzieje sie już teraz za naszego życia.

przerażające to jest to (i pisze to z autentycznym przerażeniem),że wy w tym pięknym i godnym pochwały liście do którego nie mam żadnych zarzutów merytorycznych, widzicie coś złego :eek:
i tu kompletnie nie chodzi o to, że ja jestem katolikiem
poproście kilku ateistów, albo Kamila o przeczytanie tego listu i opinię na jego temat - jeśli mi nie wierzycie
powtórzę godny pochwały list!
jestem przerażony stopniem waszej indoktrynacji :cry: i wbitych do głowy schematów antykatolickich


Tak, list jest piekny i godny pochwały ale może wystarczy umiec czytać miedzy wierszami?

:-? całkowicie potwierdzasz to co napisałem, bo to "między wierszami" to jest a raczej rodzi się w twojej głowie , to są te "antykatolickie schematy"
jeśli mi ktoś nie wierzy - niech sprawdzi :idea:
wrzućcie ten list na jakieś zaprzyjaźnione protestanckie forum i napiszcie, że napisał go jakiś wybitny Pastor, czy grupa pastorów. Zobaczycie jakie będą oceny ...


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości