Co teraz odwala Kościół katolicki

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 15 lut 2016, 15:31

Kościół katolicki ma taką strukturę jak kazda sekta czyli wtajemniczeni,guru i barachło, np świadkowie J oni maja ciało kierownicze , przywódca i barachło, kotolicy to samo duchowieństwo, papież i barachło. To jest sekta i działa jak sekta. Wtajemniczeni i guru sa swieci i nietykalni i tak też jest u katolików dlatego uważaja że kosciół jest swiety chociaż taki nie jest i w historii nigdy nie był..


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Gingers » 15 lut 2016, 15:49

aha, czyli Kościół jest tylko wtedy gdy nie ma struktury, tak? o!
(to sarkazm, takich głupot jakie raczysz wypisywać to ze świeca szukac gdzie indziej ;) bez urazy... A! i nie zapomnij wyrwać ze swojej Biblii tych kartek, na których pisze o biskupach, diakonach i takie tam; a może zreszta juz ci je ktos powyrywał, bo to by wyjaśniało twoje poglądy ;))
A może ty jesteś po prostu zazdrosna, hę?


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 15 lut 2016, 16:00

W niedzielę była u mnie córka. Ja miałam otwartą stronę na tym temacie,akurat na fotkach /kilka stron temu/.
Muszę powiedzieć,że moja niewierząca córka bardzo mnie zawstydziła,a przy okazji protestantów. Już pominę całą dyskusję /niestety,miała w większości rację/, ale przytoczę jej podsumowanie: To zwykły hejt! O czym wy tu rozmawiacie! Jak ci,mamo nie wstyd brać udział w czymś takim.

A teraz mówcie co chcecie,ale córka miała rację.
Zastanówcie się ludzie,zanim następny raz coś wyślecie/wyślemy -mea culpa - obrazek,post....


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Samolub » 15 lut 2016, 16:16

Wedlug mnie racjii nie miała. Uwazaj teraz Franciszek to goru rowniez dla letnich, agnostykow, ateistow
Może już uwiódł Twoją corke i chce wplynac przez takich jak Ona na takich jak Ty. Moglabys wytlumaczyc corce co i jak

Jeśli zostawilas cos na komputerze czy nie wylaczylas go nikt nie powinien cie szpiegowac czy to przegladac...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 15 lut 2016, 16:35

Samolub pisze:Wedlug mnie racjii nie miała. Uwazaj teraz Franciszek to goru rowniez dla letnich, agnostykow, ateistow
Może już uwiódł Twoją corke i chce wplynac przez takich jak Ona na takich jak Ty. Moglabys wytlumaczyc corce co i jak

Jeśli zostawilas cos na komputerze czy nie wylaczylas go nikt nie powinien cie szpiegowac czy to przegladac...

Zupełnie nie załapałeś :-(
Nikt mi w kompa nie zaglądał. Córka siedziała obok mnie za moją zgodą patrzyła na fotki.
Ona ma Franciszka i wszelkie religie i wiary głęboko,nawet wątpię czy wie o Franciszku w ogóle.Po prostu dla niej nie ma tematu wiara,religia-rozumiesz?
Post autor: Efendi » 10 min temu
Niestety zgadzam się z wuką i jej córka :) I Sądze ze temat do zamkniecia bo zrobilo sie juz niesmacznie i zaczyna cuhnac

Już od jakiegoś czasu jest niesmacznie.Co za dużo to .... :-/


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 15 lut 2016, 16:57

A ja uważam że tu chodzi o zbawienie ludzi i o demaskowanie działań djabelskich na tym świecie, bo ich nie zauważają lub zgadzaja sie na zło. Jej córka to ateistka i dla niej nie ma Djabła nie ma zagrożenia nie walczymy o dusze ludzkie bo to nie ma znaczenia . do tego chyba nie wie co to hejt. Tu nie ma hejtu bo tu się pisze i obnarza zła prawde a nie hejtuje bez przyczyny i krzywdzi tym kogoś tu sie pokazuje zbrodnie tych ludzi i uważam że trzeba obnażyć zło. A takie dyplomatyczne pryklepywanie zła to dopiero sie Bogu nie podoba,
Nawet usprawiedliwia tych co nienawidzą złych uczynków
Rev 2:6 bw "Na swoją obronę masz to, że nienawidzisz uczynków nikolaitów, których i ja nienawidzę."
I to że ja nienawidze gwałcenia dzieci , kłamliwych nauk, ciagnięcia na zatracenie całych tłumów i bałwochwalstwa katolickiego to to tak ma być i będę o tym pisać bo tak trzeba z punktu widzenia swiata i ateistów to może sie nie podobać ale chrzescijanin będzie za tym, ja nie po to pokutowałam i błagałam Boga o przebaczenie moich złych uczynków mojego zła żeby teraz zło dyplomatycznnie przemilczać. A ty kontousunięte1 miej swój rozum i nie słuchaj córki ateistki mój syn ateista tez mi rózne rzeczy gada ale nie słuchm tego ja słucham tylko Boga i tych co sie Pismem swietym kieruja , nawet jeśli to mój syn mi brednie ateistyczne i ateistyczne postawy pokazuje.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Samolub » 15 lut 2016, 17:00

To dobrze że daleko od tego syfu jest, swietna sposobnosc by kiedyś ją powołał Bóg

Wracajac do tematu to go az tak nie sledze. Wiec nie wiem co sie tu działo i czym dokładnie śmierdzi. Według mnie Franciszek uwiódł ateistow, socjalistow, gejow, pedofilow, prawosławnych, copelandopodobnych, zydow, buddystow, islam, konfucjonizm, religje rodzime. Politycznie zalatwia i jest rzecznikiem sprawy Ukrainskiej, Syryjskiej, przoduje w NWO, przewodzi ekologii, etc etc
Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 17:10 przez Samolub, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 15 lut 2016, 17:04

Jej córka to ateistka i dla niej nie ma Djabła nie ma zagrożenia nie walczymy o dusze ludzkie bo to nie ma znaczenia . do tego chyba nie wie co to hejt. Tu nie ma hejtu bo tu się pisze i obnarza zła prawde a nie hejtuje bez przyczyny i krzywdzi tym kogoś tu sie pokazuje zbrodnie tych ludzi i uważam że trzeba obnażyć zło. A takie dyplomatyczne pryklepywanie zła to dopiero sie Bogu nie podoba,
Nawet usprawiedliwia tych co nienawidzą złych uczynków


Owszem,"jej córka-czyli moja- to ateistka,ale kobieta bardzo kulturalna i razi ją język,którym się posługują tzw.nowonarodzeni chrześcijanie, razi ją wyśmiewanie inaczej wierzących i wiele innych rzeczy,ale wątpię czy zrozumiesz. To jest hejt,niestety.
Do tego mogę dodać,że dam głowę,iż nikogo nie nawrócisz takimi metodami. Tego już często nie da się czytać ani oglądać tym bardziej.
I nie,to nie jest przyzwolenie na zło i grzech. Sama grzeszysz godzinami serfując po tak durnych stronach,jak wiocha.pl

Wiesz,ja nie muszę słuchać ani ateistów ani tzw.wierzących. Mam swój rozum i słownictwo oraz tematyka,która jest poruszana od dawna mi się nie podoba.
Ale już kończę.
Wiem jedno,że jak ktoś ciągle w koło w takich brudach i syfie się babrze to ... coś chyba jest nie tak.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 15 lut 2016, 18:15

Efendi przesadziłeś nie ma tu niczego co by nie było prawda a jakimiś nawet tylko pomówieniami czy bezpodstawnym oczernianiem i pokażz mi niecenzuralne słowa ( oprócz pedał ) bo za pedała co nie jest necenzuralnym słoawem dostałam juz 3 ostrzeżenie, nie piszę niecęzuralnym słownictwem ty kontousunięte1 zauwaz że to bagno i brudu nie ja tworze a ci co sie takich rzeczy dopuszczeają. Ja to nawet byłoabym wdzieczna gdyby mi pokazano błędy mojego kościoła.
A ty efendi nie widzisz ze to KRK cuchnie a nie to ze ktoś to ujawnia


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: niebieska777 » 15 lut 2016, 18:23

kontousunięte1 pisze:W niedzielę była u mnie córka. Ja miałam otwartą stronę na tym temacie,akurat na fotkach /kilka stron temu/.
Muszę powiedzieć,że moja niewierząca córka bardzo mnie zawstydziła,a przy okazji protestantów. Już pominę całą dyskusję /niestety,miała w większości rację/, ale przytoczę jej podsumowanie: To zwykły hejt! O czym wy tu rozmawiacie! Jak ci,mamo nie wstyd brać udział w czymś takim.

A teraz mówcie co chcecie,ale córka miała rację.
Zastanówcie się ludzie,zanim następny raz coś wyślecie/wyślemy -mea culpa - obrazek,post....


miałam TAKĄ SYTUACJE Z MĘZEM - KATOLIKIEM - zobaczył na obrazki, nie mówił mi może ostrych słów, ale mi wstyd było choć wiem ze on nienawidzi dwulicowości kleru , to jednak przegięcie tu jest


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 15 lut 2016, 18:31

Przegięcie bo wszystko w jednym temacie i widać jak to okropne , to nie jakaś tam maleńka dwulicowość kleru a zbrodnie popełniane na dzieciach i tych co dzieki tym ludziom pójdą na zatracenie , nic tylk ich pogłaskać po główkach nic na ten temat nie mówić i żebuy nie było drastycznie , a ni poiedzcie zeby nie było drastycznie tym gwałconym mleńkim chłopaczkom. A jak wy sobie np wyobrazacie sąd Boży , jak sobie wyobrazacie jak bedą gorsze rzeczy wywleczone na jaw , chyba k=lepiej teraz o tym mówić bo mże sie opamiętaja i cos zmienią..


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Samolub » 15 lut 2016, 18:56

kontousunięte1, może Twoja Córa chce porozmawiac o sprawach wiary a z Toba sie wstydzi? Pomyslalas kiedyś o tym?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 15 lut 2016, 19:02

Efendi jak ci pokazuja film jak w jakims kościele protestanckim ludzie sie tarzaja po podłodze i szczekaja i wyja jak psy to to jest moze i szokujące ale ty to sobie weżmiesz do serca i juz ten kosciół będziesz omijać a jak widzisz w tym temacie zeby nie wiem co pokazać to katolicy będa za tym złem sie opowiadac mimo nawet ze drastycznie bez ogródek pokazane to dla nich i tak za mało złe żeby od tego odeszli. a jak ty uważasz ze trzeba zło i to tak wielkie w kolorowe piórka stroić zeby to pokazać no ja uwazam że zło trzeba pokazać takie jak ono jest nie przemilczać..


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: nadrozd » 15 lut 2016, 19:05

Efendi pisze:Tyle że to cuchnięcie KRK można pokazać bardziej kulturalnie, a nie tak jak w tym temacie.
Nie sądze zeby kogos mozna w ten sposob nawrocic - wrecz przeciwnie. Mnie by to odrzuciło. Ze mozna tak na siebie wylewac pomyje.



Wszystko tu cuchnie.....
sam nie wiem czy gorsza padlina, czy hiena karmiąca się zgnilizną......
albo inaczej
Ktoś kto wpadł w dól jest żałosny i biedny, ale żałośniejszy jest ten co z uśmiechem podchodzi i zamiast podać rękę jeszcze rzuca kamień....
albo inaczej...
twój znajomy ma problem z alkoholem...... a ty zamiast mu pomoc zarzucasz fotki na FB jak leży we własnych wymiocinach po imprezie i się nabijasz....


Taki to poziom tego tematu.... Obrazek


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: MrSponge » 15 lut 2016, 19:15

Będzie tego...


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości