"Zagubione" różańce

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re:

Postautor: niebieska777 » 18 lut 2016, 16:55

@agnieszkaa - kościołą, ale protestanckiego. I tu sie możemy zastanawiać czy po prostu nie wiedział jaki to kościół czy speccjalnie to zrobił


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
agnieszkaa
Posty: 940
Rejestracja: 11 lut 2013, 05:08
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re:

Postautor: agnieszkaa » 18 lut 2016, 17:06

Mozna rozmyslac bez konca, ale moze lepiej przyjac sobie dla siebie i swojego spokoju, ze ktos nie zrobil tego w zlej wierze, by sie tak tym nie denerwowac!?


Aby wszyscy czcili Syna, jak czcza Ojca. Kto nie czci Syna, ten nie czci Ojca, który go posłał (Jana 5:23).
Wierze, ze Ojciec , Syn i Duch Swiety to jeden i ten sam Pan Bog, wierze, ze Pan Bog nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest Jezus Chrystus, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, objawiony w ciele ludzkim, Syn Bozy, Syn Czlowieczy, Chrystus. Wierze, ze Ojciec jest w Synu, a Syn w Ojcu.
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "Zagubione" różańce

Postautor: MrSponge » 18 lut 2016, 17:08

Jako Dzieci Boże powinniśmy kierować się miłością, a nie podejrzliwością.
Dlatego też nie zakładajcie od razu złej woli w czyimś działaniu...


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
agnieszkaa
Posty: 940
Rejestracja: 11 lut 2013, 05:08
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: "Zagubione" różańce

Postautor: agnieszkaa » 18 lut 2016, 17:15

MrSponge pisze:Jako Dzieci Boże powinniśmy kierować się miłością, a nie podejrzliwością.
Dlatego też nie zakładajcie od razu złej woli w czyimś działaniu...

milo czytac... :)


Aby wszyscy czcili Syna, jak czcza Ojca. Kto nie czci Syna, ten nie czci Ojca, który go posłał (Jana 5:23).
Wierze, ze Ojciec , Syn i Duch Swiety to jeden i ten sam Pan Bog, wierze, ze Pan Bog nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest Jezus Chrystus, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, objawiony w ciele ludzkim, Syn Bozy, Syn Czlowieczy, Chrystus. Wierze, ze Ojciec jest w Synu, a Syn w Ojcu.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Re:

Postautor: niebieska777 » 18 lut 2016, 22:22

agnieszkaa pisze: ... by sie tak tym nie denerwowac!?


ale kto się denerwuje :) ja nie piszę wykrzykników, rozmawiam spokojnie :)tak serio, mi to lotto czy to katolickie matuchnowe czary, niewiedza, że protestanci nie używają różanca, czy niewiedza że to akurat kościół innego wyznania niż katolickie. Jest krzyż, jest budynek itd...
tak się zastanawiam tylko, podśmiewam, co mi w życiu zostało. wypłakałam chyba już wszystkie łzy jakie miałam


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości