ksiądz w akcji

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: vanity » 23 lut 2016, 19:42

https://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP#Teorie_spiskowe

Część tych teorii spiskowych budowanych jest przez analogię do systemu Echelon, który ostatecznie okazał się instalacją podsłuchową.



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: kontousunięte1 » 23 lut 2016, 20:01

O tak,o takich "dziadostwach" właśnie mówię. Tylko,że to już chyba nie teoria,ale nasza straszna rzeczywistość.


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: nadrozd » 24 lut 2016, 08:24

niebieska777 pisze:mój mąż kiedyś na mnie się złościł - że znowu jakieś teorie spiskowe oglądam. Teraz robie to w nocy kiedy śpi. słuchawki podłaczam do kompa i heja ;)


Tjaaaa......
Moja zona to samo, zmiany na ziemi a potem oredzia P@nienki..z M €d¥gori €.... brrrrrr

;) daj mu kontakt do mnie to pokombinujemu jak zalozyc wam blokade na router by same gastronomiczne stronki sie pokazywaly :hihi:


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: kontousunięte1 » 24 lut 2016, 10:09

nadrozd pisze:
niebieska777 pisze:mój mąż kiedyś na mnie się złościł - że znowu jakieś teorie spiskowe oglądam. Teraz robie to w nocy kiedy śpi. słuchawki podłaczam do kompa i heja ;)


Tjaaaa......
Moja zona to samo, zmiany na ziemi a potem oredzia P@nienki..z M €d¥gori €.... brrrrrr

;) daj mu kontakt do mnie to pokombinujemu jak zalozyc wam blokade na router by same gastronomiczne stronki sie pokazywaly :hihi:

:rotfl: :hungry: ...albo takie: jak podtruć niegrzecznego męża/żonę :lmao: ;P


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: niebieska777 » 24 lut 2016, 15:49

nadrozd- będę sobie oglądać i tak hehe :P a co do orędź panienki to też widziałam. masakra. palcie świece, odmawiajcie modliwę do panienki to was uchroni...


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości