ksiądz w akcji

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

ksiądz w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 22 lut 2016, 17:06

Czy jest na forum, jakiś katolik (albo nie-katolik), który miał doświadczenie pokazane na tym filmiku?: http://forum.interia.pl/zasniecie-w-duc ... Id,2794382 [chodzi o tzw. "zaśnięcie w duchu"].
Jeśli tacy są, to proszę powiedzcie: jakie owoce przyniosło to w waszym życiu (albo może ktoś słyszał o innych osobach i ich owocach)?
Jest zasada, żeby po owocach poznawać drzewo... - dlatego szukam owoców.

PS. Moda na tego typu praktyki chyba już mocno się w katolicyzmie zadomowiła, i być może wnet palcami będą wytykać księdza, który nie powala nikogo w kościele... ;)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: kontousunięte1 » 22 lut 2016, 18:18

Nawet w telewizorni o tym mówili i pokazywali. Jednak za "moich" katolickich czasów takich jazd nie było.


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: niebieska777 » 22 lut 2016, 18:35

otworzyliście puszkę. zaraz sie zacznie że to od protestantów, szalonych zielonych biedni naiwni KK to przejęli. Jakieś Toronto czy cóś.


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: nadrozd » 22 lut 2016, 20:03

..... tez pcha dziecko na siłę reką w tył :(
https://youtu.be/JQbGUPkXLSs?t=1
echhhh


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
madelinka
Posty: 476
Rejestracja: 05 paź 2015, 17:27
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: madelinka » 22 lut 2016, 20:15

Takie doświadczenie miał wielokrotnie mąż mojej siostry. Należeli oni przez kilka lat do odnowy w "Duchu Św." Dziś jest chrześcijaninem i jak sam twierdzi - to wielkie zwiedzenie. Opowiadał mi, że w takich chwilach widział różne obrazy ze swojego życia. Oprócz uczucia misterium i wielkich emocji z tym związanych - nie wniosło to do jego życia konkretnych owoców (poza siniakami :hihi: ). Żadna przemiana życia nie nastąpiła...
Ja badając swego czasu tę kwestię odkryłam dość istotny fakt - mianowicie 1 stycznia 1901 r. papież Leon XIII Pod wpływem objawień jakiejś siostry zakonnej, która stwierdziła, że nadchodzące stulecie ma obfitować w działanie Ducha Świętego), w imieniu całego kościoła zaśpiewał hymn „Veni Creator Spiritus" (O, Stworzycielu Duchu, przyjdź), prosząc Ducha Świętego, aby Jego moc objawiła się w nowym stuleciu. To zbiegło się z wydarzeniami w Topeka, gdzie po raz pierwszy miał miejsce tzw. chrzest w Duchu Świętym - w tą samą noc. Jestem zdania, że to nie protestanci byli inicjatorami tego typu duchowych przeżyć, które nie mają wiele wspólnego z prawdziwym odrodzeniem w Duchu Chrystusa.
Problem w tym, że niewielu (o, zgrozo!) chrześcijan przyznaje dziś, ze KK nie jest kościołem chrześcijańskim i nie podważają oni wiarygodności działającego tam ducha. Biblia wyraźnie mówi, że panujący tam duch to duch antychrysta - sama zmagałam się z owocami życia w tym duchu i dziś jako chrześcijanka wiem, że to nie był Duch Boży. Chrystus wyraźnie powiedział "Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie"Łk.11, 23
Tu nie ma miejsca na wątpliwość.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 22 lut 2016, 20:32

Madelinka wspomniała o narodzinach ruchu charyzmatycznego... Tu: https://www.youtube.com/watch?v=qTqWS3lO-jY
pierwszy z serii 3-ch wykładów na ten temat (posłuchałem 1-szego i na pewno posłucham reszty)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: Samolub » 23 lut 2016, 03:33

Madelinka hmm coś w tym jest... ogólnie duch antychrysta może być i landrynkowy x D także dobre obrazy na powiekach nie wskazuja na zbyt wiele


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: konto skasowane » 23 lut 2016, 10:36

Od 3 lat chyba na tym forum pisałem i piszę, że to z czego katolicy drwią i wyśmiewają u protestantów, wkrótce będzie także u katolików. Ich jedyną odpowiedzią na to jest: "... bo " "... yyy" "... eee" Ile razy mam jeszcze pisać, że bez protestantów katolicy dawno by zginęli. Wszystko, albo prawie wszystko katolicy zawdzięczają prostestantom i to od protestantów się uczą a nie na odwrót.


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: Samolub » 23 lut 2016, 13:47

Dodajmy ze wiekszosc Katolikow na imperiach, interiach broni zawziecie ze to Duch Swiety


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 23 lut 2016, 13:55

Samolub pisze:Dodajmy ze wiekszosc Katolikow na imperiach, interiach broni zawziecie ze to Duch Swiety

To tylko świadczy o ich nieświadomości, że są oszukiwani.
Ruch charyzmatyczny na pewno będzie silnie obecny w dążeniu do realizacji projektu: Światowa religia dla pokoju dodajmy do tego polityczne czynniki i Nowy Porządek Świata gotowy... :-/


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: Samolub » 23 lut 2016, 14:07

Oni niczego sa nieswiadomi ale nauczaja ludzi : )
Może ich przygotowują powoli na te hologramy ? X D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: niebieska777 » 23 lut 2016, 15:31

niom. będzie BLUE BEAM. a myślałam ze tylko ja taka krejzolka takie rzeczy oglądam na yt.. nawet się nie odzywałam nigdzie hihi. Ale uważam że jest cos w tym.


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: kontousunięte1 » 23 lut 2016, 15:47

Też oglądałam kiedyś. Mnóstwo ludzi ogląda,ale nie piszą,bo obawiają się wyśmiania i to przecież takie "niechrześcijańskie". My tylko z nosem w Biblii musimy siedzieć a każda odchyłka w lewo czy prawo to od złego przecież . :roll: :lmao:


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: niebieska777 » 23 lut 2016, 16:01

mój mąż kiedyś na mnie się złościł - że znowu jakieś teorie spiskowe oglądam. Teraz robie to w nocy kiedy śpi. słuchawki podłaczam do kompa i heja ;)


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ksiądz w akcji

Postautor: Samolub » 23 lut 2016, 19:31

Hah, no tez lubie ogladac teorie spiskowe : ) pamiętam jak kiedyś to ze istnieje masoneria bylo teoria spiskowa w naszym kraju.

Ja nie wierze politykom, widzę ze Amerykanscy Protestanci cos wyczuli i tlumacza jako doswiadczeni to slucham Braci i Siostr
Widzę Protestantow z Afryki mowiacych o Afryce jak się zyje co się kroi im wierze. Tak samo Polscy Protestanci powinni ostrzec np Amerykanskich jak to bedzie jak wpuszcza Jezuitow x D

Wymieniajmy się doswiadczeniami i teoriami spiskowymi bo potem powstaje cały obraz, ba zawsze po czasie te rzeczy wychodza.
Pamiętam jak TW Bolek to był temat tabu i herezja, a teraz prosze Walesa przyjedzie i za jaja go powieszą =P super


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości