Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 17 mar 2016, 11:01


Ceroński drze się: Więcej, więcej!... I faktycznie: zobaczcie ile linków jest pod nagraniem - aby zwodzić gdzie się tylko da...
A potem: https://www.youtube.com/watch?v=tfoI0yB6DTM [i znów problem z kolanami; znów bo było już podobne nagranie gdzieś wklejane, ale tu pierwszy raz widzę, aby kobieta chrzciła...]

A z tego https://www.youtube.com/watch?v=6syBu1IYjJo wynika, że nie brak zwiedzonych ("3 chrzty w ciągu trzech dni" - mówi Ceroński; i to nawet w moim mieście... :cry:
Problem kolan dalej nie rozwiązany!)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Imperator » 17 mar 2016, 11:20

Zbyszekg4 pisze:Ceroński drze się: Więcej, więcej!...


Co za cyrk. Anglojezyczni zwodziciele dra sie "more.. more... more.. fire... fire...!". Ceronski to kopiuje. Widac.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Puritan » 17 mar 2016, 18:12

Imperator pisze:
Dragonar pisze:Jesli macie kontakt z p. Ceronskim to moze ktos mu podpowie ze mozna 'ziolo' brac dla polepszenia charyzmatow. Coraz popularniejsze w USA. Nie ma mu potrzeby mowic o zdrowej doktrynie, bo od dawna nie slucha.

Tak wlasnie wygladaja zielnoswiatkowe owoce nawrocenia. Slepy slepego prowadzi.

Ja nie mam kontaktu z tym człowiekiem, ale moi znajomi mają go w kontaktach na Facebooku. Rozmawiałem z jednym takim człowiekiem i on powiedział mi, że "rzygać mu się chce, gdy widzi jak protestanci mieszają z błotem innych protestantów". Jak takim ludziom wytłumaczyć, że to nie żaden protestant, tylko zwykły gangster, który pomyślał sobie: Po co mają mają mnie zamykać do więzienia za rabunek, skoro może doić swoich współwyznawców i oni będą jeszcze z tego zadowoleni? Naprawdę Ceroński ma łeb do biznesu. Trzeba mu pogratulować.
Myślę, że tacy ludzie prosperują dlatego, że zbory nie wypełniają należycie swojej misji nauczania Słowa Bożego i ludzie garną się do takich zwodzicieli, bo tam "coś się dzieje".
Zbyszekg4 pisze:Czy to ktoś z naszych (z forum) zrobił?: https://www.youtube.com/watch?v=vJ62oJo ... ploademail :D

Filmik został zrobiony przez administratora witryny internetowej Zdrowa Nauka: http://www.zdrowanauka.pl/
Zbyszekg4 pisze:Szokujące nagranie: https://www.youtube.com/watch?v=AQbuAW4 ... ploademail [oby Ceroński go nie zobaczył. Taka władza...]

Ten filmik to już kult demonów pełną gębą. Kaznodzieja krzyczy: Wszystkie moje owce do mnie! I ludzie niczym posłuszne pieski biegają na czworakach za swoim panem. Ci ludzie naprawdę wyglądają na opętanych.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: MrSponge » 17 mar 2016, 18:24

Czy KOBIETA udzielająca chrztu - to da się Biblijnie wytłumaczyć? :hmm:

Ciekawy ten dar języków... Próbuję to chwycić od tego momentu -> https://youtu.be/3cP-be75rGM?t=120
Ceroński pisze:Kokaralata etabasakawatakaralatasa afaralatajapa...


Następnie pojawia się samogłoska E:
Ceroński pisze:Jenebetede ekabaralata sakera elabatarela...


Następnie pojawia się samogłoska O jako towarzysząca:
Ceroński pisze:Opogofaje ela Patre (tutaj około 2:16 pojawia się łacina) derekonge Dzizys (około 2:17 pojawia się angielski) Dzizys więcej... więcej... więcej... Niech Twoje namaszczenie spływa, Twoje namaszczenie, Twoje namaszczenie... TWOJE NAMASZCZENIE, T W O J E N A M A S Z C Z E N I E, teraz, teraz, teraz, więcej... więcej... więcej... więcej...


Po wymówieniu kilkukrotnym więcej wracamy znowu do jakiegoś kompletnie niezrozumiałego potoku liter...

Ceroński pisze:Okoralata janafata balataseke penafakarase tofotoroloko sangaterololloprais W imieniu Jezusa Chrystusa, w imieniu Jezusa Chrystusa, w imieniu Jezusa Chrystusa i ten język, który się będzie pojawiał w Waszej głowie to jest język od Boga i wypowiadajcie go to mogą być krótkie frazy, krótkie wyrazy to będzie nieracjonalne czemu? Bo Bóg nie jest racjonalny, Bóg nie jest racjonalny! Siadajcie kochani...


Ciekawe jest to, że na przykład tutaj podobny "dar języków" manifestuje się u tej Pani trzymającej mikrofon https://www.youtube.com/watch?v=wtz6rjnA0ew jakoś tak też te słowa lecą potokiem:
Miła Pani z mikrofonem pisze:Szakataralabasanta karalabajamase szeketesepoadsijrmads.... :madman: (sorry mózg mi zlasowało)

Pada konkluzja, że jeżeli jesteś napełniony Duchem Świętym módl się innymi językami ja się pytam CO TO ZA JĘZYK? Aczkolwiek myślę, że idzie jej lepiej niż Cerońskiemu, serio...

Chociaż tutaj Pan Ceroński ogarnia: https://www.youtube.com/watch?v=wrhqRuD1frE

Tutaj jednak polecam wykład tego języka, niestety tłumacz nie przetrwał i pod koniec ledwo stał na nogach, dlatego ja wolę już nie grzebać w tym...
https://youtu.be/kNHqaqm7rHQ?list=PLlzO ... 5Pt&t=3060
Ja jestem ten... Ja jestem ten... Ja jestem ten...
Niestety słowa wypowiadane przez Pana Cerońskiego nie składają się z tym wykładem. Szkoda, że około 52 minuty podczas krzyku Biegnij! Biegnij! Biegnij! zaczynają się konwulsje i zejście na glebę, bo być może byłby dalszy ciąg, na razie wiemy, że DZISIAJ ZACZYNA SIĘ NOWE...

No ale skojarzyło mi się z... https://youtu.be/crDL5Gcn0Rs?t=194
Ten bieg to w którym kierunku? Chyba chodzi o zwiewanie z tego kościoła, nie?


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: kontousunięte1 » 17 mar 2016, 19:14

Może ja jakaś dziwna jestem,ale ilekroć PRÓBUJĘ taki filmik oglądać natychmiast pojawia się niepokój. Muszę po prostu wyłączyć.


login2
Posty: 357
Rejestracja: 25 lut 2014, 14:38
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: login2 » 17 mar 2016, 19:21

Mam podobnie.


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Sebek » 17 mar 2016, 19:29

kontousunięte1 pisze:Może ja jakaś dziwna jestem,ale ilekroć PRÓBUJĘ taki filmik oglądać natychmiast pojawia się niepokój. Muszę po prostu wyłączyć.


Mam dokładnie tak samo!! Czuję dosłownie lek...jakbym tam był to od razu bym uciekł.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: MrSponge » 17 mar 2016, 19:37

A mnie to "tłumaczenie języków" rozbawiło szczerze, no ale potem przyszła refleksja, bo ja tutaj widzę wpływy Toronto Blessing, nie wiem jak Wy... Może niewielkie, ale jednak...
https://youtu.be/_P5B5Brz_lc?t=26 - dar języków około 50 sekundy jest zdumiewająco podobny... :-?


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: kontousunięte1 » 17 mar 2016, 19:44

To mnie pocieszyliście. Bo wiecie co ja sobie myślałam? :-( ...że żadna ze mnie nawrócona,że żadna chrześcijanka...i dalej w tym tonie.
Co dziwne,że na niektóre osoby w sieci /np. na mówiącego jakieś kazanie i też w innych sytuacjach/ mój organizm reaguje podobnie. Nie wiem co o tym myśleć :?:


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: nadrozd » 17 mar 2016, 20:58

a ja mam pytanie ten złoty pył na ksiażce to prawdziwe złoto czy tylko potłuczona bombka choinkowa ?

przepraszam ale włączył mi sie instynkt $$ biznesmana :)


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Imperator » 17 mar 2016, 22:09

nadrozd pisze:a ja mam pytanie ten złoty pył na ksiażce to prawdziwe złoto czy tylko potłuczona bombka choinkowa ?

przepraszam ale włączył mi sie instynkt $$ biznesmana :)


glitter

Obrazek


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Terebint » 21 mar 2016, 18:58

Sorry ale co to dokładnie jest ten glitter? Coś w stylu brokatu czy wyższa półka? ;)


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Samolub » 21 mar 2016, 20:20

Niedawno był dzień wilka, i wyło się dla wilków, robili to ateisci i katolicy równiez ktorzy brali w tym udział. Ceroński jest o krok szybszy i już go cała Polska naśladuje.

Na tej zasadzie wiele cudów u charyzmatykow to zwykla manipulacja, np zabawa odgrywanie rol, potem wycina się odpowiednie scenki. Weźmy np Torbena, on odgrywa sobie scenki z tymi ludźmi.

Przeważnie nawet mocą demonów nie potrafią wladac, dziwi was to że Duch Swiety tam nie działa? w skrajnych przypadkach dla bogactwa i slawy niektorzy decydują sie na okultyzm, duchy i nauki wschodnie itd.

Jednak 99% takich rzeczy to mistyfikacja i oszustwo. Pamietacie filmik jak Papież razil prądem faceta na wozku?



Nie obrazalbym ludzi ktorzy byli na takich spotkaniach czy w czymś uczestniczyli, bo mogli brac udzial w zabawie czy terapi śmiechem. Wystarczy ze np pseudo Pastor uda się do jakiejś szkoly i zaprosi uczniow na terapie wyglupianiem się czy odstresowywanie poprzez wyglupianie. Potem sklada Ceroński oszust x D bo to zwykly oszust z tego filmy i nauki. Bo koles ma na tyle nierowno pod sufitem że uwaza ze jego kaplanstwo inni oceniają pod kątem jak jest wazny i na ile go słuchają. Jeśli zarzadzi wyciem to znaczy że jest przywodcom. To syndrom ludzi po odsiadkach czy pseudo konwertytow z KRK

On myli nawet fragmenty Pisma dotyczace Nowo Narodzonych do Ducha Świętego, kazdy laik w temacie Nowo Narodzenia czy osoba odrodzona nie zostanie zwiedziona bo to zbyt proste i widoczne.

Ceronski po prostu probuje jakoś zaistniec, wycie jak psy czy wilki mialo poprzedzic dzień wilka, znaczy że ludzie w całej Polsce w ten dzien wyja jak Wilki by zwrocic uwage na problem. Ceronski chcial się przebic do medium.

Jak zwykle sie nie udalo, to nieudacznik i oferma. Kilka lat robi wszystko co tylko może i nadal nie ma z tego zlotych gór. Jego celem jest prosperiti czyli ewangelia sukcesu na ktorej zarobi wyciagajac pieniadze od ludzi i mowiac że jego ewamgelia przynosi sukces czyli zasoby gotowki. Taki mlody rydzyk, ciekawe kto da zalozyc sobie na glowe mohera


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: polk » 21 mar 2016, 20:42

Filmik "Zielonoświątkowe demony", które z youtube zamieścił Zbyszek są okropnie niepokojące. Czemu ludzie szukają takich sensacji? Demony, języki, proroctwa? Na co to komu? Paweł w 1 Koryntian pokazuje miłość jako coś ponad to wszystko! To o nią musimy prosić w naszym życiu a nie o coś innego!


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 21 mar 2016, 21:04

A po co ludzie (niektórzy, na pewni nie ja) idą w wysokie góry, często już tam zostając na wieki? Albo inni skaczą na bandżi... lub nurkują bez butli tlenowej... albo z butlą, ale w obecności rekinów...?
Itd. itp.
Po co robią?
Chyba dla chęci przeżycia czegoś, czego nie doświadczą siedząc w wygodnym fotelu i popijając ziołową herbatkę...
Emocje, adrenalina, coś nowego, nieznanego, chęć doświadczenia, przeżycia czegoś o czym będzie można opowiedzieć innym... - to chyba nakręca wielu (na pewno nie mnie), do robienia wielu ekstremalnych rzeczy.
Tak mi się widzi to...

I nie inaczej jest w sferze religii - mam rację?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości