Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 25 lut 2016, 17:10

https://www.youtube.com/watch?v=jevR0mq ... ploademail
Ktoś odgadnie: czy upił go jakiś duch, czy wyrób alkoholowy?...
:O


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: konto skasowane » 25 lut 2016, 17:32

Psychoza


.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 25 lut 2016, 17:46

A ci po lewej, co się tak śmieją, to chyba nie są charyzmatykami, a tylko bawi ich ten komik z przodu, jak myślicie?...
:D


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Jaaqob » 25 lut 2016, 17:58

Nie, nie, to się nazywa dar śmiechu. ;)


Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: MrSponge » 25 lut 2016, 21:07

Przykro się na to patrzy... :cry:


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: konto skasowane » 25 lut 2016, 21:11

Kto tych ludzi obdarł z rozumu?


.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 25 lut 2016, 21:21

dr.sky pisze:Kto tych ludzi obdarł z rozumu?

Może demony bo "kaznodzieja" Cejroński wszędzie je widzi: https://www.youtube.com/watch?v=gdh4J0U ... waxki2rw7Q
[patrz opis pod filmem]


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Jaaqob » 25 lut 2016, 21:33

Mój brat chodził na te spotkania. Jak dobrze że "wrócił do domu"... ;)


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: nadrozd » 26 lut 2016, 09:33

...... jakas kulawa impreza. Wszyscy jacys sztywni siedza jak losie. Tylko ceronski wyluzowany. W pewym momencie MYslalem ze sie odleje facet pod sciana.
Fajna spelunka, ..... brawo Wy.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
madelinka
Posty: 476
Rejestracja: 05 paź 2015, 17:27
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: madelinka » 26 lut 2016, 14:49

Zbyszekg4 pisze:
dr.sky pisze:Kto tych ludzi obdarł z rozumu?

Może demony bo "kaznodzieja" Cejroński wszędzie je widzi


Demony, to na pewno, tylko szkoda, że skoro tak je wszędzie widzi, jakoś nie dostrzegł , że mają z niego niezły ubaw :-(


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: konto skasowane » 26 lut 2016, 15:21

Założę się, że myśli w ten sposób "śmieją się ze mnie, to znaczy że mnie prześladują, a skoro mnie prześladują, to znaczy że jestem błogosławiony"


.
madelinka
Posty: 476
Rejestracja: 05 paź 2015, 17:27
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: madelinka » 26 lut 2016, 16:34

dr.sky pisze:Założę się, że myśli w ten sposób "śmieją się ze mnie, to znaczy że mnie prześladują, a skoro mnie prześladują, to znaczy że jestem błogosławiony"


A to coś jak katolicka mała arabka (ciekawa historia na youtube), im bardziej była opętana, tym bardziej święta :-?


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Zbyszekg4 » 27 lut 2016, 05:36

Wiecie, ja tak dopiero z internetu wiem jak praktycznie wygląda to "mówienie językami" bo nie byłem nigdy na żywo w miejscu, gdzie się to dzieje...
Czyli - niech mnie ktoś poprawi, jeśli źle myślę - to jest tak, że między zdania które rozumieją słuchacze bo są np. po polsku, wplata się słowa niezrozumiałe, które mają być tymi "językami" (jak to pan Cejroński prezentuje na filmiku, który tu jest podany na początku tego tematu), tak?

Tak się zastanawiam... skąd u takich osób pewność, że zlepek sylab w rodzaju: sahmatadajaka uselorejbejo wysławia Boga?
No bo dopóki z ust wychodzą słowa zrozumiałe, to sprawa jasna, ale gdy z tych samych ust wychodzą słowa nie będące żadnym ludzkim językiem, a nawet nie mające cech ludzkiego języka (badano glosolalię pod tym kątem i wynika z tego, że ona nie ma cech, jakimi odznacza się ludzki język, ludzka mowa; tak w ogóle to glosolalia występuje pośród chrześcijan jak i pogan), to skąd u mówcy i u słuchaczy PEWNOŚĆ, że sahmatadajaka uselorejbejo wielbi Pana Boga??!

Jakub w swoim Liście pisze, że:
Jam 3:8-10 bw "(8) Natomiast nikt z ludzi nie może ujarzmić języka, tego krnąbrnego zła, pełnego śmiercionośnego jadu. (9) Nim wysławiamy Pana i Ojca i nim przeklinamy ludzi, stworzonych na podobieństwo Boże; (10) z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo. Tak, bracia moi, być nie powinno."

Skąd pewność, że nie ma miejsca taka sytuacja: "...z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo" ?
Czy osoby "glosalalujące" opierają się na czymś więcej niż tylko ich własne przekonania czy zmysły, aby wiedzieć, że z ich ust wychodzi tylko błogosławieństwo?...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Dragonar » 27 lut 2016, 17:17

Szaleństwo. Tego typu wystąpienia charyzmaniaków skłaniają mnie do niewiary w dostępność charyzmatów we współczesnym Kościele i przyjęcia w tej kwestii stanowiska reformowanego. Pewne jest, że Nowy Testament nie mówi o świętym śmiechu, który byłby darem Ducha Świętego. Nie ma w nim też nic o tzw. padaniu czy spoczynku w Duchu. Tymczasem mówienie językami przypomina niekiedy zwyczajny bełkot, który nie posiada ani logicznej struktury, ani cech języka.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czołowy polski charyzmatyk w akcji

Postautor: Imperator » 28 lut 2016, 01:42

Dragonar pisze:Szaleństwo. Tego typu wystąpienia charyzmaniaków skłaniają mnie do niewiary w dostępność charyzmatów we współczesnym Kościele i przyjęcia w tej kwestii stanowiska reformowanego. Pewne jest, że Nowy Testament nie mówi o świętym śmiechu, który byłby darem Ducha Świętego. Nie ma w nim też nic o tzw. padaniu czy spoczynku w Duchu. Tymczasem mówienie językami przypomina niekiedy zwyczajny bełkot, który nie posiada ani logicznej struktury, ani cech języka.


Przyjdz do domu, czekamy. :-)


Jesli macie kontakt z p. Ceronskim to moze ktos mu podpowie ze mozna 'ziolo' brac dla polepszenia charyzmatow. Coraz popularniejsze w USA. Nie ma mu potrzeby mowic o zdrowej doktrynie, bo od dawna nie slucha.

Tak wlasnie wygladaja zielnoswiatkowe owoce nawrocenia. Slepy slepego prowadzi.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości