Owoc Ducha Świętego

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Owoc Ducha Świętego

Postautor: Torcik » 20 lut 2017, 16:46

Zbyszku, ja za slodzenie tez nie przepadam i nie musisz mnie lubic, ale milo mi, ze dostrzegles to, o co mi chodzi. W innych przekladach nie ma yakich waypliwosci. Widac, ze P.Zaremba tez potrafi ""odjechac". Nie lubie manipulowania PSw.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Owoc Ducha Świętego

Postautor: Zbyszekg4 » 20 lut 2017, 17:10

Torcik pisze:Dotyczy to ludzi, a nie owocow.

Podałem wyżej powody, że istotnie tak raczej jest...

Torciku, ale ja o tortach pisałem... ;)
Ciebie lubić chcę, bo czemu by nie?! :-D


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Owoc Ducha Świętego

Postautor: artur403 » 20 lut 2017, 21:51

Ja torciki trochę lubię, bo w dużych ilościach nadmiar słodkości jest szkodliwy.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?

Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości