Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Rozmowa o teologicznych różnicach międzywyznaniowych
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Zbyszekg4 » 02 wrz 2016, 16:03

Dlaczego? A dla zwykłej, ludzkiej życzliwości, chęci pomocy [zwłaszcza, gdy się jest o nią lekko proszonym]... Mówi Ci to coś: życzliwość?!?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Rembov » 02 wrz 2016, 16:05

Skończyło się.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Zbyszekg4 » 02 wrz 2016, 16:09

Nic zatem dziwnego, żeś taki nieużyteczny :paluszkiem: Zmień się, kolego


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Samolub » 02 wrz 2016, 16:14

Zbyszku,
Rembov ma żonę, podobno... *CIACH*

* Oszczędź sobie wycieczek personalnych proszę.
MrSponge


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Rembov » 02 wrz 2016, 16:22

Zbyszekg4 pisze:Nic zatem dziwnego, żeś taki nieużyteczny :paluszkiem: Zmień się, kolego

Przez lata byłem w ten sposób użyteczny i to nic nie dawało. Szkoda mojego czasu.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Samolub » 02 wrz 2016, 16:29

Nadszedł czas rozpalić stos

noi bardzo dobrze że Chojecki punktuje Biskupa Katolickiego. Co to oni święte krowy i mogą nauczać jak chcą zaleznie do interesu?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Zbyszekg4 » 02 wrz 2016, 16:52

Rembov pisze:
Zbyszekg4 pisze:Nic zatem dziwnego, żeś taki nieużyteczny :paluszkiem: Zmień się, kolego

Przez lata byłem w ten sposób użyteczny i to nic nie dawało. Szkoda mojego czasu.

A to bezinteresownie nie można? Trzeba zawsze coś z tego mieć?? Nic to nie dawało, to nie będę dłużej pomocny, tak? Pięknie...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: magda » 02 wrz 2016, 19:34

Oj Rembov popatrz jacy tu są naiwni ludzie ze jeszcze licza na twoją życzliwość , ja juz dawno wiem ze nie ma na co liczyć. Wiec skoro nie masz tu żadnego interesu zeby pomóc to po co tu siedzisz, dyskutować nie chcesz bez tekstu biskupa to idź do innego działu zajmij sie innym tematem, nam nie przeszkadza to ze nie ma tekstu wiec zostaw ludzi w spokoju, biskup co uczy o zbawieniu z łaski to wystarczy nie trzeba wcale znać tekstu pastor zna i my mu wierzymy że tak sie rzeczy mają jak mówi, nie przypuszczam zeby pastor kłamał w jakimś takim oficjalnym przemówieniu. wiec zmień sobie temacik
wystarczy kilka fragmentów tego co mówi:
"Albo jesteśmy usprawiedliwieni z łaski z krzyża albo chcemy stać przed Bogiem w poczuciu, że sami wyrównujemy z Nim nasze rachunki, bo wykonujemy wszystkie przepisy Prawa"
"Skandal Krzyża to skandal miłosierdzia i łaski, która jest pierwsza - to skandal wybaczenia. Krzyż wnosi w nasze życie łaskę, która musi być za darmo, bo inaczej nie jest łaską. Często gorszymy się tym, że ta łaska jest dla każdego"
A moze w takim razie Rembov powie co na ten temat nauczanie katolickie np sobór trydencki?????
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2016, 19:52 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Rembov » 02 wrz 2016, 19:44

I kto to pisze? Jedna z osób, które sprawiły, że dzisiaj nie chce mi się czegokolwiek dla was szukać. Dziesiątki razy wyszukiwałem i wskazywałem ci materiały, które pokazywały, że rzeczywistość jest inna, niż to sobie wymyśliłaś. I co? I guzik. Dalej opowiadasz te same bzdury. To po co mam się starać?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: magda » 02 wrz 2016, 19:54

Ależ Rembov nie staraj sie i tak to niczego nie zmieni jesteś w kościele antychrysta więc czy ci się chce czy nie chce to nic to nie zmieni. I nie zwalaj winy na mnie za to ze jesteś nieurzytek bo czytaam teksty co wypisywaeś zanim ja tu przyszam i są w tym samym stylu i też przebija brak zyczliwości wiec daruj sobie. zawsze prawda w oczy kole najbardziej.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Dragonar » 02 wrz 2016, 20:16

Aby zakończyć przepychanki - czy to nie jest przypadkiem pełny tekst?

http://www.deon.pl/religia/duchowosc-i- ... gelia.html


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: kruszynka » 02 wrz 2016, 20:25

"Papież Benedykt wielokrotnie podkreślał, że wiara to nie tradycja i światopogląd - to relacja - spotkanie z Jezusem."

Dragonar, jesteś wielki. Czytałam to jakiś czas temu i nie umiałam znaleźć na potrzeby tego tematu.

Czytając tą wypowiedź zachwyciłam się.

Albo ja i setki lajkujących protestantów, albo Chojecki ma rację. Nigdy tego nie rozstrzygniemy.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: magda » 02 wrz 2016, 20:45

Bardzo prosto mozna rozstrzygnąć, czym jest kośció katoicki i czym był przez całą historię, czego nauczał za co torturował i palił na stosach właśnie za to co mówił biskup Ryś bo to jestst sprzeczne z nauczaniem i duchem katolicyzmu wiec nie jest to szczere, Czyego naucza sobór Trydencki a czego Ryś, dlaczego nie został okrzyknięty heretykiem ? a no dlatego ze teraz Franciszek doszedł do wniosku wspólnie z Jezuitami żę skoro nir dało sie wypllenić protestantów mimo wielowiekowego mordowania , torturowania , zakazu czytania i posiadania Pisma świetego to trzeba ich pozyskać i sprowadzić na zą drogę podstępnie To jest kościół opływający krwią przez wieki w którym panuje duch djabelski nie jest moziwe ze djabeł nagle sie nawróci zmieni swój kościół i szeroka droga którą lecą miiardy katolików na świecie nagle sie stanie tą wąską drogą - niemozliwe !!!!!za to możliwe że protestanckie denominacje ekumeniczne to łykną i polecą na tą szeroką drogę , pożyjemy zobaczymy , Jednak Ryś łże bo ma w tym cel.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: Dezerter » 02 wrz 2016, 21:43

kruszynka pisze:"Papież Benedykt wielokrotnie podkreślał, że wiara to nie tradycja i światopogląd - to relacja - spotkanie z Jezusem."

Dragonar, jesteś wielki. Czytałam to jakiś czas temu i nie umiałam znaleźć na potrzeby tego tematu.

Czytając tą wypowiedź zachwyciłam się.

Albo ja i setki lajkujących protestantów, albo Chojecki ma rację. Nigdy tego nie rozstrzygniemy.

Prawdę mówisz, ale atakować człowieka bo dobrze po chrześcijańsku naucza?!
dla mnie chore
Jeśli ty albo KAAN napisze coś mądrego i chrześcijańskiego to ja nie dopatruję się w tm podstępu i łgania ale mądrego chrześcijańskiego( jeśli takie akurat jest ;-) ) nauczania
Pastor Chojecki dał plamę :evil:


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pastor Chojecki o biskupie Rysiu: on łże (WIDEO)

Postautor: kruszynka » 02 wrz 2016, 21:56

Dezerter pisze: to ja nie dopatruję się w tm podstępu i łgania

Cierpię na tę samą przypadłość. Możliwe, że się mylę, Chojecki jest przekonujący w swoim wywodzie.
Mam w rodzinie księdza. On ucieszył się z mojego nowonarodzenia.
Za takie przypadłości jak ta radość został zesłany do innego kraju. I tak już 25 lat.

To pokazuje jak bardzo jesteśmy pojedyńczy przed Bogiem.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"

Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości