Biblia mówi

Rozmowa o teologicznych różnicach międzywyznaniowych
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Biblia mówi

Postautor: Zbyszekg4 » 05 wrz 2016, 17:47

Pojawił się nowy kanał internetowy o nazwie BIBLIA MÓWI >> https://www.youtube.com/playlist?list=P ... iWgLJy2RYQ
Są aktualnie 4 prezentacje, technicznie bardzo sprawnie i czytelnie zrobione - co do treści, to oczywiście kwestia denominacyjnych preferencji...
Tytuły tych odcinków:
1. Co dzieje się z człowiekiem po śmierci?
2. Co dzieje się z człowiekiem po śmierci? cz.2
3. Czym jest dusza?
4. Czy umarli mogą się nawrócić?

Można komentować pod nagraniami, jak i tutaj...
Dobrego odbioru! :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Biblia mówi

Postautor: magda » 05 wrz 2016, 22:02

A ja juz tego tematu nie trawie co by nie byo po śmierci i tak to mnie nie ominie a do tego juz jestem na wylocie wiec czekam może w tym może w przyszym roku zrobiłam ybezpieczenie trumienne i czekam nie będę sie takim tematem zatrówać przed samą smiercią.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
arturos
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2016, 19:05
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Biblia mówi

Postautor: arturos » 26 wrz 2016, 19:20

"Denominacyjna preferencja"? Słabe. Co prawda rozumiem ironię, ale mimo wszystko...

Dusza ludzka jest nieśmiertelna. To jeden z filarów chrześcijaństwa. Próba zburzenia tego filaru trzeba nazwać po imieniu. Nasza mowa ma być prosta, tak - tak, nie - nie. To jest zło.

Nie mam nic przeciwko dyskusji. Nawet braniu Biblii w krzyżowy ogień - Żydzi to robią codziennie, od zawsze. Ale należy bronić się przed szkodliwymi " wizjami wizjonerow". Mnie one nie zaszkodzą, ale mogą zaszkodzić innym.



Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości