Co się stało z "młodym winem"?

Rzut oka na historię eklezjalną
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Co się stało z "młodym winem"?

Postautor: Zbyszekg4 » 22 gru 2013, 18:56

Polecam serię wykładów o Kościele i nie tylko => Projekt "Koinos"
Wykładowca Włodzimierz Tasak

Do tej pory omawiane były następujące tematy (od najstarszego na dole; cd chyba nastąpi...):

# Cała Biblia o całym życiu
# Reformacja - sukces czy może porażka?
# Świat w stanie wojny
# Jak wierzyć w świecie zaawansowanych technologii?
# Co się stało z "młodym winem"?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 23 gru 2013, 20:54

Polecam serię wykładów o Kościele i nie tylko => Projekt "Koinos" http://www.schpolnoc.pl/co-si%C4%99-sta ... winem.html
Wykładowca Włodzimierz Tasak

Do tej pory omawiane były następujące tematy (od najstarszego na dole; cd chyba nastąpi...):

# Cała Biblia o całym życiu
# Reformacja - sukces czy może porażka?
# Świat w stanie wojny
# Jak wierzyć w świecie zaawansowanych technologii?
# Co się stało z "młodym winem"?


Ktoś już słuchał jakiegoś w/w wykładu?
:roll:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 23 gru 2013, 21:30

Czy temat ma na celu jaką dyskusję, czy tylko reklamę? Tytuł tematu nie mówi nic. Treść tematu nie mówi nic. Zdublowany post z tą samą treścią nic nie mówiącą. Nie jestem w ogóle zachęcony do obejrzenia żadnego z tych kazań, nie wiem nawet o czym są. Jaki jest cel tego tematu?


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 24 gru 2013, 07:47

Cosmo pisze:Czy temat ma na celu jaką dyskusję, czy tylko reklamę? Tytuł tematu nie mówi nic. Treść tematu nie mówi nic. Zdublowany post z tą samą treścią nic nie mówiącą. Nie jestem w ogóle zachęcony do obejrzenia żadnego z tych kazań, nie wiem nawet o czym są. Jaki jest cel tego tematu?

Aleś Ty malkontent do kwadratu! :lol:

Znalazłem w sieci serię interesujących wykładów o historii Kościoła i postanowiłem podzielić się informacją o nich...
Może to być zaproszenie do dyskusji, może być tylko reklama - jak kto chce, tak może to potraktować...

Czy tytuł tematu i jego treść nic nie mówi? Przecież jest napisane, że są to wykłady mp3 (nie wideo - więc nic nie obejrzysz), wykłady o historii Kościoła...
Podałem też tytuły poszczególnych serii wykładów - więc nie rozumiem w czym problem widzisz?...
Co miałem jeszcze podać? Spisać treść wykładu i podać go w pisanej formie?... :mrgreen:

Gdybyś zamiast pisać to "zażalenie", kliknął w podany link i posłuchał czegoś, to było by więcej dla Ciebie pożytku, uwierz mi!...

Pozdrawiam Cię miło :papa:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 24 gru 2013, 14:36

Czy temat ma na celu jaką dyskusję, czy tylko reklamę? Tytuł tematu nie mówi nic. Treść tematu nie mówi nic. Zdublowany post z tą samą treścią nic nie mówiącą. Nie jestem w ogóle zachęcony do obejrzenia żadnego z tych kazań, nie wiem nawet o czym są. Jaki jest cel tego tematu?


A w jakim celu w ogóle słuchasz jakiś wykładów? Chyba zeby sie czegoś dowiedzieć.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Historia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości