Zakazana archeologia

Rzut oka na historię eklezjalną
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Zakazana archeologia

Postautor: Zbyszekg4 » 09 maja 2011, 11:06

Zapraszam na chomikową stronę, na której dostępne są wykłady nt archeologii niewygodnej dla ewolucjonistów: ZAKAZANA ARCHEOLOGIA - wykładowca: dr Alfred Palla

Polecam!
:tv:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 09 cze 2011, 16:26

Moze nikt nie ogladal wykladow ze stronu Chomikuj.pl, wiec podaje strone z łatwiejszym dostepem do tych ciekawych tematow prezentowanych przez Alfreda Palle z serii "Zakazana archeologia":

http://www.ewangelia.tv/sub_sites/PL/WY ... klady.html

Polecam :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 05 maja 2012, 23:41

Michael Cremo - Zakazana archeologia. Szkoda, że film jest tak słabej jakości...


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 06 maja 2012, 07:03

Terebint pisze:Michael Cremo - Zakazana archeologia. Szkoda, że film jest tak słabej jakości...

Wielkie dzięki za namiar.
Jeśli ktoś chce zapoznac się z książką Michaela Cremo "Zakazana archeologia - Ukryta Historia Rasy Ludzkiej", to jest tu dostępna (na dole strony): http://tiny.pl/hpnmr

Tu są wykłady Alfreda Palli na temat starożytności biblijnej (np. exodus) oraz na temat "zakazanej archeologii" : http://tiny.pl/hpnm9

Pozdrawiam
:)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Historia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości