Łupek Hermit

Dyskusje o powstaniu świata.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 07 lip 2015, 13:03

to jest proste tłumaczenie angielskiego terminu, które dawniej nie funkcjonowało w polskim języku a teraz jest używane.

Tak, funkcjonuje z powodu bezmyślnego tłumaczenia przez kreacjonistów angielskich terminów.

A ja wiem bo tym się interesuję i mam wyższe wykształcenie w kierunku pozwalającym mi na zrozumienie zagadnień z zakresu geologii, fizyki, chemii, sedymentologii poruszanych w tym zakresie wiedzy o ziemi.

Ale jednak jak muł wysycha pod wodą nie potrafisz wyjaśnić.
Wiecie co, pragnąłbym uwierzyć w to wszystko, ale taka bezmyslna paplanina tego co się zna na pamięć, i to jeszcze nie na temat, typu:
W przekroju geologicznym Wielkiego Kanionu nie ma kompletnej kolumny geologicznej i cechy kanionu wskazują na katastroficzne powstanie po potopie, a organizmy znajdowane w warstwach odkrytych w kanionie wskazują na katastroficzny sposób ich powstania.

Mnie zraża.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 07 lip 2015, 14:57

pozytywista pisze:
to jest proste tłumaczenie angielskiego terminu, które dawniej nie funkcjonowało w polskim języku a teraz jest używane.
Tak, funkcjonuje z powodu bezmyślnego tłumaczenia przez kreacjonistów angielskich terminów..
Niw bwzmyślne ale celowe i słuszne, nie znasz innego właściwego terminu.
A ja wiem bo tym się interesuję i mam wyższe wykształcenie w kierunku pozwalającym mi na zrozumienie zagadnień z zakresu geologii, fizyki, chemii, sedymentologii poruszanych w tym zakresie wiedzy o ziemi.

Ale jednak jak muł wysycha pod wodą nie potrafisz wyjaśnić.
To tylko twoja niewiedza, pokazałem ci, że muł mógł wysychać w końcowej fazie potopu. Przeczytaj moje wyjaśnienie jeszcze raz.
W przekroju geologicznym Wielkiego Kanionu nie ma kompletnej kolumny geologicznej i cechy kanionu wskazują na katastroficzne powstanie po potopie, a organizmy znajdowane w warstwach odkrytych w kanionie wskazują na katastroficzny sposób ich powstania.
Mnie zraża.
Bo nie rozumiesz geologii.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Kreacjonizm vs. Ewolucjonizm”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości