Do Moderacji

Dyskusje o powstaniu świata.
biooslawek
Posty: 1246
Rejestracja: 21 lut 2012, 01:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Do Moderacji

Postautor: biooslawek » 22 lip 2013, 00:49

Przepraszam, że wrzuciłem tyle tematów na raz, ale ja nie mam czasu tutaj przesiadywać i tego dawkować. Siadam, piszę i wrzucam ku korzyści wszystkich.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 22 lip 2013, 10:14

W porządku, nie ma sprawy, choć muszę przyznać, że dyskusji w tych watkach trudno oczekiwać. Osobiście uważam za dobre postawienie tych tematów, można dowiedzieć się wielu słusznych rzeczy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
biooslawek
Posty: 1246
Rejestracja: 21 lut 2012, 01:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: biooslawek » 22 lip 2013, 20:12

KAAN pisze:W porządku, nie ma sprawy, choć muszę przyznać, że dyskusji w tych watkach trudno oczekiwać. Osobiście uważam za dobre postawienie tych tematów, można dowiedzieć się wielu słusznych rzeczy.


Dziękuję, dzisiaj postaram się wrzucić resztę tematów.
Mam też prośbę do Moderacji. W dyskusjach z Piotrkiem na temat teorii ewolucji i prób pogodzenia tej hipotezy z chrześcijaństwem, Piotrek ucieka się nie tylko do argumentów pozamerytorycznych, ale do ataków personalnych, co jest błędem logicznym. Innymi słowy nie widzę powodu aby twierdził, że moje wyznanie uniemożliwia mi merytoryczną dyskusję na temat wartości hipotezy Darwina oraz przeszkadza w merytorycznym wytykaniu braku logiki u (pseudo)teologów, którzy usiłują pogodzić treść 1 i 2 rozdziału Księgi Rodzaju z założeniami hipotezy Darwina;

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 935#333935

Piotrek. pisze:
biooslawek pisze:Bez takich mi tutaj proszę uników retorycznych, bo to błąd logiczny. Zapraszam do dyskusji o biologii ewolucyjnej i teorii inteligentnego projektu


Od kiedy ze ŚJ można dyskutować :eek: ? Przecież to jak rzucać grochem o ścianę. :D


Próbowałem podjąć z nim merytoryczną dyskusję i w tym celu między innymi zamieściłem tutaj te artykuły, a on jak się zachowuje?



Wróć do „Kreacjonizm vs. Ewolucjonizm”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości