Proszę o wyjaśnienia!

Forum pod specjalnym nazdorem moderatorskim - odpowiedzi moderowane.
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Proszę o wyjaśnienia!

Postautor: Anmarivero » 02 wrz 2014, 10:40

Domagam się wyjaśnień dlaczego temat "Płaska ziemia, co sadzicie?" został zamknięty, skoro ludzie po prostu rozmawiali.
Po pierwsze, nikogo nie obraziłam, mimo że mnie osobiście kilkakrotnie w tym temacie obrażono.
Po drugie, dzieliłam się prywatnymi przekonaniami, a konstytucja w tym kraju chyba jeszcze obowiązuje?
Po trzecie, dyskusja była w toku. Temat zamknięto, kiedy odpowiadałam na ostatni post fauxpas'a.
Po czwarte, argument, że to nie jest forum naukowe jest chybiony, świadczą o tym DZIAŁY tego forum.
Po piąte, swoje argumenty opierałam o biblię, którą (miałam złudna nadzieję) protestanci biorą na poważnie, nie tylko w kwestii spraw niewidzialnych, ale także widzialnych.
Po szóste, zamykając temat utwierdzacie tylko moje przekonanie, że ten świat posługuje się cały czas tymi samymi metodami: skoro się nie obraziłam i nie obróciłam na pięcie, jak wyzwano mnie od nieuków i chorych psychicznie ( nieważne czy zaocznie zdiagnozowano obsesję, czy urojenia), to trzeba było użyć bardziej siłowych metod, za które uznaję zamknięcie tematu.
Po siódme, cenzura nawet tutaj???
Chyba nie bez powodu ikonki są zbieżne :D? http://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda
Pierwszy człon niby się zgadza, ale reszta już nie bardzo!


Z całą pewnością ludzie przez całe milenia, nie mieli pojęcia po czym stąpają... Dopiero "MY" wiemy! I dlatego grzech się mnoży na potęgę, bo prawda w końcu triumfuje, prawda?


:cry:


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Proszę o wyjaśnienia!

Postautor: KAAN » 03 wrz 2014, 10:21

Anmarivero pisze:Po czwarte, argument, że to nie jest forum naukowe jest chybiony, świadczą o tym DZIAŁY tego forum.
Trzeba było założyć wątek w odpowiednim dziale.
Po piąte, swoje argumenty opierałam o biblię, którą (miałam złudna nadzieję) protestanci biorą na poważnie, nie tylko w kwestii spraw niewidzialnych, ale także widzialnych.
Nie opierasz o Biblię, ale o wydumane ideologie.

Chrześcijanie nie powinni zajmować się głupotami, a głupotą jest sądzić że ziemia jest płaska na podstawie jakichś filmików z youtube. Pisałem ci że każdy może wykonać doświadczenia fizyczne wykazujące że ziemia jest okrągła a nie płaska, dowody z tych filmików są oszustwem.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Bezpieczny Kącik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości