"Transubstancjacja szpinaku" w ludzka tkanke .serca...

Fizyka, Chemia, Matematyka, etc.
Awatar użytkownika
nadrozd
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

"Transubstancjacja szpinaku" w ludzka tkanke .serca...

Postautor: nadrozd » 26 mar 2017, 14:47

http://news.nationalgeographic.com/2017 ... 65838089=1

Podobno bardzo ciekawe odkrycie. Polecam filmik.
Zjawisko pomoże odbudowywać chore tkani za pomocą zwykłego szpinaku....

Generalnie ja przeczytałem cały artykuł i film i dalej nie za bardzo rozumiem jak to możliwe ;)
Ale wynika z tego że to jest żywa tkanka ........ i jak najbardziej nadaje się do leczenia....chorych.

Hmmmm
na National Geographics by se chyba w pryma aprilis nie bawią ?

Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Re: "Transubstancjacja szpinaku" w ludzka tkanke .serca...

Postautor: magda » 20 maja 2017, 17:33

no oni zrobili najpierw na drukarce 3D duży model taki jak serce ale wyszło na to że nie umieją skopiować naczyń włosowatych bo są za maleńkie i okazało sie że jak pozbawią lisć szpinaku celulozy i komorek szpinakowych z celulozą a zostawią tylko te żyłeczki to jak na takim roślinnym rusztowaniu co ma bardzo cieniutkie żyłeczki jak naczynia włosowate takim rusztowaniu wychodują ludzkie komórki no tak jak chodują ludzkie organy to to może funkcjonować bo przepuscili przez to płyn z jakimiś mikroskopijnymi kulkami i stwierdzili że krew jak najbardziej bedzie docierać do tych komórek wychodowanych . Czyli wniosek z tego taki że transubstancjacja jak najbardziej jest rzeczą możliwą i ze niepotrzebnie przesladujemy katolików ino w tej hostii musi byc szpinak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Nauki Ścisłe”