Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Fizyka, Chemia, Matematyka, etc.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Postautor: kruszynka » 02 maja 2017, 16:05

I taki tytuł ma ów odcinek z serii wywiadów/wykładów z fizykiem jadrowym Aleksandrem Woźnym.
https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Ja wieeeeem, ze czas da się spozytkować lepiej, wiem. Ale to co tu nauka próbuje nam podać to taki szokers, że wysłuchałam 2 razy. :P
Zdecydowanie za dużo czasu mam w te dni :-D

Ale jakby ktoś miał ochotę....

Refleksjami sie jeszcze nie dzielę.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Aaltonen
Posty: 48
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:02
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Postautor: Aaltonen » 06 maja 2017, 16:38

To żadna nauka, tylko fantazje jakiegoś ukraińca. Mógłby zostać niezłym pisarzem sci-fi.


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Postautor: kruszynka » 06 maja 2017, 18:36

Ach, zapomniałam juz o tym temacie.

Ja myślę, że równie ciekawa jest reakcja na ten wykład co sam wykład.

Zareagowałam podobnie jak Ty....po czym zastanowiłam się nad tym . Przypuszczam, że owa nasza reakcja jest podobna do tej z 16 wieku na wieść o heliocentrycznej teorii Kopernika. :-D

Czytamy o tym, że ktoś został uniesiony do trzeciego nieba....ale wyobrażenie o tym musi ściśle pasować do naszego :) A tu nauka twierdzi że ma to ogarnięte w jakiejś teorii.

Absolutnie nie staję tu w obronie niczego, ale jako osoba mająca zerowe wykształcenie z fizyki - nie potrafię powiedzieć o doktorowi fizyki jądrowej: jakiś ukrainiec i uznać......że właśnie obaliłam to co mówi. :) Ot skromnosć. Jeżeli uznam autorytet kogoś z forum na podstawie wykształcenia i uznam go w temacie dotyczącym dziedziny owego wykształcenia, to przypuszczam, że będzie ok.

Po prostu ciekawa byłam reakcji.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"

Wróć do „Nauki Ścisłe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości