To dla mnie uczynił mój Bóg

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 27 wrz 2014, 21:25

Bo w tamtym momęci jak miałam doła to to mi strasznie pomogło i myślę że to Boża odpowiedź była., no i na piątek będę im piekła ciasta i tego potrzebowałam właśnie , Bóg zawsze wie czego człowiekowi potrzeba :-D


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: josta » 04 paź 2014, 22:02

Niesamowite! Nikt z nas na forum nie wpadłby pewnie, żeby dać Ci taką radę : "idź, piecz ciasta dla bezdomnych a poczujesz się lepiej". Tylko Bóg wiedział, co zrobić by nie tylko pomóc Tobie ale jednocześnie innym:)


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 19 paź 2014, 21:56

Ale widzisz są odpowiedzi na modlitwy i to wasze są skuteczne , do dziś piekę i teraz nawet tam chodzę na gotowanie zupy do obierania jarzyn nie myślałam ze to takie fajne i tak pomaga człowiekowi psychcznie a ja chcialam im pomóc a się okazało że to oni mi pomogli ,że też Bóg to tak wymyślił. Super


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 21 sty 2015, 20:00

Pan Jezus podsunął mi do głowy bardzo dobre pomysły na zrobienie czegoś dobrego dla mojej rodziny i są to rzeczy, z których będzie płynąć dla mnie duża radość. :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 21 sty 2015, 21:29

Coco pisze: dobre pomysły na zrobienie czegoś dobrego dla mojej rodziny


Wlasnie trzeba bardzo dbać o rodzinę , ja marnie to robie bo po pierwsze jestem w innym mieście a po drugie z siostrą nizbyt się ostatnio dogaduję. ale jak coś dobrego mi przychodzi do głowy to zrobię dla nich. Mamy robić wszystko dobre co tylko umiemy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości