To dla mnie uczynił mój Bóg

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 17 lip 2014, 19:38

magda,

Wiem, wiem, że na priv albo na fb, ale chciałam, żeby ta strona wzbudziła słuszne zainteresowanie :)

A zamówienie zaraz złożę.....


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 17 lip 2014, 20:23

Nie lubię słusznego zainteresowania bo tam nie ma niczego godnego uwagi ot takie tam badziewie starej babiny co to dorabia do emerytury.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 17 lip 2014, 20:56

kruszynka pisze:
Nick pisze:P.S. A jak tam bociany w gnieździe się mają?

Taaaak? :mrgreen: Tak dobrze pamiętasz mój wpis w shout boksie?

Nieeee... Twojego wpisu w shout boksie nie kojarzę wcale, za to pamiętam krótką wymianę zdań na FB w profilu naszej wspólnej znajomej ;)

P.S.
(firma to producent reklam)

To może zechcesz zrobić mi fajne logo? :)


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 17 lip 2014, 21:20

Nick pisze:Nieeee... Twojego wpisu w shout boksie nie kojarzę wcale, za to pamiętam krótką wymianę zdań na FB w profilu naszej wspólnej znajomej

No to chyba wiem :-D z kim rozmawiam

Nick pisze:To może zechcesz zrobić mi fajne logo?

Wymyślałam już komuś z tego forum ale nie podobało się
:no: (potem jeszcze wykombinowałam co nieco, ale już nie chciałam zawracać gitary :P )

Możemy pogadać na priw.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 17 lip 2014, 21:48

Kruszynko mój syn też pracuje przy reklamach jest po swyższej szkole filmowej i robi filmy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 16 sie 2014, 01:39

Od 10-ciu dni cieszę się uzdrowieniem z przewlekłej choroby.
Chwała Panu Jezusowi.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 16 sie 2014, 01:50

Chwala Bogu :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 16 sie 2014, 08:20

no to super ja zawsze w chorobach liczę na

boga i nigdy się nie zawiodłam, szczerze mówiąc to już powinnam być w grobie i od dawnna Bóg jest cudowny i zawsze można na niego liczyć. Nawet moja lekarka jest zdziwiona ze po tylo latach u mnie choroba wcale nie postępuje i zrobiła mi test taki co to ja jadam, jaki tryb życia prowadzę itp ,że moze robie coś niekonwencjonalnego i dlatego jestem zdrowa a ja jej powiedziałam że po prostu zawsze zdaję się na Boga.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 17 sie 2014, 00:39

I tak trzymaj. :)
Chwała Bogu za to.
Widzisz, Twoje podejście jest normalne. Zdajesz się na Boga, ale nie wystawiasz Go na próbę i nie rezygnujesz z wizyt lekarskich.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4





Grażyna
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 17 sie 2014, 18:28

Grażyna, Kiedyś, 2 lata temu, kiedy wydawało mi się, że się nawróciłam nie brałam leków przez jakiś czas. Nie miałam objawów, nie brałam leków kilka miesięcy, lekarka stwierdziła, że skoro tyle czasu nie biorę leków i jest OK to faktycznie chyba wszystko dobrze. Po kilku miesiącach miałam paranoiczne lęki i prawie trafiłam przez to do szpitala, wiele wycierpiałam, ale inni też cierpieli przeze mnie. Masz rację, że trzeba ufać Bogu, ale też lekarzom.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 19 sie 2014, 16:09

Bóg wiąż zaskakuje mnie swą dobrocią!
Dziś okazało się, że będę miał ciągłość zleceń przynajmniej do roku 2017.
To jest ogromne błogosławieństwo w sytuacji kiedy jakieś 80% firm mojej branży realnie odczuwa recesję na rynku.
Natomiast wczoraj pewna Siostra podesłała mi słowa, które potraktowałem bardzo poważnie:

" (12) A gdy się najesz i nasycisz, zbudujesz sobie piękne domy i w nich zamieszkasz; (13) gdy ci się rozmnoży bydło i owce, obfitować będziesz w srebro i złoto, i gdy wzrosną twe dobra - (14) niech się twe serce nie unosi pychą, nie zapominaj o Panu, Bogu twoim(...) (17) Obyś nie powiedział w sercu: To moja siła i moc moich rąk zdobyły mi to bogactwo. (18) Pamiętaj o Panu, Bogu twoim, bo On udziela ci siły do zdobycia bogactwa"5Mojż 8


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 19 sie 2014, 18:44

Dobry werset , ja czasem cieszę się jak mnie chwal ża za to co robię aleprzecież to Bóg mi dał te zdolności do zrobienia tego i zapominam o tym czasem nawet wtedy jak się modlę żeby to Bóg prowadził moje ręce i żebym zrobiła coś ładnego , zwykle po takiej modlitwie robię piękną rzecz i potem wbijam się w pychę ze tak mi ładnie wyszło a przecież to dzięki modlitwie . Jak ja łatwo zapominam że Bóg mi pomaga. Dobrze że dałeś ten cytat , muszę się opamiętać


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
koteczek7062014
Posty: 96
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:22
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Zielona Góra
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: koteczek7062014 » 21 sie 2014, 11:00

Doznałam przemocy seksualnej... Dostrzegam w tym obecnośc Boga, choc nieraz miałam pretensje, dlaczego do tego dopuścił... Bóg nie pozwolił, bym umarła, a czułam strach o życie... po tym wszystkim weszłam w kilka ryzykownych kontaktów seksualnych... chciałam się zemścic na facetach, pokazac im że są tak słabi, że wystarczy odrobina zachęty by chcieli... po tym długo dudniło mi w głowie że jestem ... dudnienie ustało jak wyszłam za mąż...

Bóg wyprostował moje życie, poznałam kochanego Męża, który pokochał mnie z całym tym bagażem doświadczeń, choc i dziś nie jest łatwo, tamte chwile są wciąż żywe, mimo upłynięcia: 13,10 i 7 lat... leczę się u psychiatry i psycholog...

Bóg mi to dał, bym przestała postrzegac ofiary jako winne tych sytuacji a wychowałam się w środowisku które obwinia ofiary... bym dostrzegła głębię...

Bóg spełnił moje nastoletnie marzenie o wspólnym krzyku, czekałam na to wiele lat - mam tu na myśli ogólnoświatową akcję One Bilion Rising, byłam już dwukrotnie na zielonogórskim Rynku...

Bóg dał mi ten mały, jakże znaczący symbol - małą plamkę krwi na prześcieradle po nocy poślubnej...

Sam zakończył kontakt z sektą Himavanti... Zaledwie kilka dni po zakończeniu z nimi kontaktu przyszedł nagły strzał, że tęsknię za Nim, przyszła decyzja że chcę wstąpic do protestantów...

Sam natchnął mnie do tego, by tamte sprawy zgłosic na policję, to był nagły strzał, program "ukryta prawda" w którym była mowa o gwałcie, po tym się poryczałam i dzwoniłam do przyjaciół, którzy szukali mi numeru na policyjną linię zaufania bo nam wtedy net padł...Postawił mi na drodze profesjonalistów, po 1,5 godzinie od mojego telefonu na linię byli już u nas... nikt mnie nie obwiniał, nie mówił że to bez sensu po tylu latach, że łżę z powodu BPD... wręcz usłyszałam,że to dobrze że to z siebie wyrzuciłam i że nie dziwią się rozstrojowi zdrowia...

Boże, kieruj tą sprawą, jeśli taka jest Twoja wola, niech sprawcy zostaną ukarani...

Poznałam,że choc kroczyłam krętą drogą życia, że choc mam zwichrowaną przeszłośc, On mnie nie odrzucił... wyprostował moją ścieżkę...
Ostatnio zmieniony 21 sie 2014, 11:39 przez koteczek7062014, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 21 sie 2014, 11:48

Ja mam mieszane uczcia co do zglaszania gwałtu na policję i robienia sprawy sądowej. Nie wiem czy wiesz ale przeżyjesz horror bo ani sędzia ani prokurator nie będzie po twojej stronie a oskarżony i jego adwokat będą z ciebie robić K... i kłamcę będą wywlekać co się da nawet znajdą to że miałaś różnych kochnków,będziesz musiała o tym co przeszłaś opowiadać z detalami i sobie to dokładnie przypominać co jest okropne a do tego będą komentarze i insynuacje że kłamiesz, będziesz się czuła jak to ty byś była oskarżona aż do jakiegoś przełomu, niezbitych dowodów. Czasem lepiej tego nie przechodzić bo sprawa sądowa jest gorsza od samego gwałtu , przygotuj się na to.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2014, 11:50 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 07 wrz 2014, 18:24

Dostałam od Boga pomoc w sprawach urzędowych, szefowa dodała mi pracy,pomogła w innych sprawach i jeszcze wyszukała dodatkową pracę w pewnym stowarzyszeniu. Nie prosiłam jej o to ani słowem.
Dostałam pomoc duchową, siłę i pomoc w problemach rodzinnych. To wszystko dał mi Bóg.
Powoli zaczynam zapominać, że kiedyś miałam ciężką, przewlekłą chorobę.
Niechaj Bóg uwielbiony za Dobroć Swą będzie.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4





Grażyna

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości