Nawrócenie :)

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Hagnes
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2014, 22:46
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Częstochowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Nawrócenie :)

Postautor: Hagnes » 27 cze 2014, 11:42

Witajcie , opowiem wam moim nawróceniu , ale najpierw o skutkach jakie wywołał ateizm .

Jako mała dziewczynka nienawidziłam chodzenia do kościoła. Czułam przymus który z wiekiem przeradzał się w nienawiść do Boga. Ateistką zostałam w wieku. 12 lat ale konsekwencje które za to poniosłam były ciężkie. Miałam problemy w każdej szkole począwszy od podstawówki a skończywszy na szkole średniej. Byłam gnębiona psychicznie z czym sobie nie radziłam. Najgorzej było w technikum przez co je zawaliłam. Prócz problemów szkolnych miałam też problemy ze sobą. Stałam się odludkiem , unikałam ludzi , stałam się humorzasta , miałam poczucie że wszyscy są przeciwko mnie . Przestałam być ambitna , o nic się nie starałam . Wszystko było mi obojętne i tak miałam plan zabicia się. Miałam kilka prób samobójczych o których nikt nie wiedzał bo wzięłam za mało tabletek a mamie wmawiałam że po prostu źle się czuje . Zazdrościłam innym szczęścia gdyż sama miałam pecha. Atakowałam wierzących i wybuchałam gdy ktoś wspominał o Bogu . Miałam przekonanie że wszystko wiem najlepiej . Popełniałam błąd za błędem. Myślałam że ateizm to najlepsze wyjście ale takie życie w nicości jest gorsze niż wiara nawet w szatana . Zgubiła mnie ta pozorna wolność. Dlatego teraz wszystkich przestrzegam przed tym . Moje nawrócenie było nagle , zaczęło się od przemyśleń czy chce w tym trwać czy dobrze zrobiłam wątpiąc. Z każdą chwilą umacniało się we mnie poczucie że chce wierzyć . Takie niepozorne myśli mogą zdziałać cuda i dziękuję Bogu że dał mi szansę nawrócenia :)


` Jesus, you are
You are everything !

m.youtube.com/watch?v=k2R_7yiYX28&feature=kp
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 27 cze 2014, 13:37

Witaj. :) Życie bez Boga to ogromna pustka a wszystko co wydaje się nam, że może go zastąpić to tylko substytuty życia.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
Hagnes
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2014, 22:46
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Częstochowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hagnes » 27 cze 2014, 16:41

Otóż to :) Teraz moje życie jest naszczęście pełne :)


` Jesus, you are

You are everything !



m.youtube.com/watch?v=k2R_7yiYX28&feature=kp
Hagnes
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2014, 22:46
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Częstochowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hagnes » 27 cze 2014, 19:48

Zrobie mały offtop skąd pochodzisz tajemniczy użytkowniku że nie ma zboru kchb ? ;-)


` Jesus, you are

You are everything !



m.youtube.com/watch?v=k2R_7yiYX28&feature=kp
Hagnes
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2014, 22:46
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Częstochowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hagnes » 27 cze 2014, 20:49

Trzeba kogoś zwerbować i utworzyć zbór :D


` Jesus, you are

You are everything !



m.youtube.com/watch?v=k2R_7yiYX28&feature=kp
czujny
Posty: 108
Rejestracja: 11 maja 2014, 21:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: czujny » 27 cze 2014, 21:32

Witaj
Niech Twoja miniona pustka będzie teraz obfitością w Panu!
Pozdrawiam! :-)


Hagnes
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2014, 22:46
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Częstochowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hagnes » 28 cze 2014, 08:35

Będzie ! Nawet już jest :D


` Jesus, you are

You are everything !



m.youtube.com/watch?v=k2R_7yiYX28&feature=kp

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości