kociaczkowe przemyślenia

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 14 paź 2014, 12:56

Nick, akurat na opini osobnikow Twojego pokroju mi nie zalezy.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 14 paź 2014, 13:01

mirka pisze:Nick, akurat na opini osobnikow Twojego pokroju mi nie zalezy.

Dajcie spokój. Miłośc chrześcijańska się kłania w pas ;-)


koteczek7062014
Posty: 96
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:22
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Zielona Góra
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: koteczek7062014 » 14 paź 2014, 14:28

Nick, a jednak :clap: ... przypomniały mi się studenckie czasy i wykłady pani Eli, miałam z nią zajęcia na 1 roku... skromna, cicha, dla studentów przyjazna... przemyślę to i znajdę ją przez bazę pracowników UZ...


Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 14 paź 2014, 18:36

mirka pisze:
Post usunięty, porusza osobiste sprawy, forum nie służy do rozgrywek osobistych.
to jest obrzydliwosc napisac takie cos :-(


Zgadzam sie, bardzo nieladnie. Nick, nie badz taki wojowniczy
Ostatnio zmieniony 14 paź 2014, 20:27 przez Ligia, łącznie zmieniany 1 raz.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 paź 2014, 19:27

koteczek7062014 pisze:Nick, a jednak :clap: ... przypomniały mi się studenckie czasy i wykłady pani Eli, miałam z nią zajęcia na 1 roku... skromna, cicha, dla studentów przyjazna... przemyślę to i znajdę ją przez bazę pracowników UZ...



Przemyśl, moim zdaniem warto, a jeśli już się zdecydujesz to może tak będzie łatwiej??? :) https://www.facebook.com/ela.stawnickazwiahel?fref=ts


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 paź 2014, 19:29

Ligia pisze:Zgadzam sie, bardzo nieladnie. Nick, nie badz taki wojowniczy

Ligia, uwierz, gdybyś znała temat od podszewki, jak ja, to być może nawet byś ostrzej zareagowała...


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 paź 2014, 20:01

Niku ja byłam też w zborze gdzie była kobieta , która niby bardzo pomagała i dużo robiła w zborze prowadziła grupę nowo ochrzczonych , pogaduszki piwniczne itp ale niestety mimo że czasem komuś pomogła to w większości właśnie zaszkodziła, kilka małżeństw doprowadziła do rozwodu to była jej specjalność ale jak ktoś ją chce krytykować to zaraz ci którym pomogła ją bronią, była to kobieta ambitna i zależało jej żeby ją podziwiano za jej pracę dla zboru.Nie mogę się wypowiedzieś o tej konkretnej kobiecie o której piszecie ale może to też tak wyglądać że jednym pomogła a wielu zaszkodziła ni wiedomo nigdy się nie zna człowieka do końca . Może Sara ma po prostu złe doświadczenia i tyle w tych czasach jest tak dużo chorych zborów gdzie się źle dzieje.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 14 paź 2014, 20:15

Nick pisze:
Ligia pisze:Zgadzam sie, bardzo nieladnie. Nick, nie badz taki wojowniczy

Ligia, uwierz, gdybyś znała temat od podszewki, jak ja, to być może nawet byś ostrzej zareagowała...


No, ale wiesz, powinno sie albo milczec na takie tematy, albo mowic od a do z. Bo kazdego mozna dowolnie zaatakowac.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 14 paź 2014, 20:29

Uwaga! Forum służy do dyskusji a nie obmawiania. nick jeśłi będziesz kontynuował personalne rozgrywki otrzymasz karniaki.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 paź 2014, 20:47

KAAN pisze:Uwaga! Forum służy do dyskusji a nie obmawiania. nick jeśłi będziesz kontynuował personalne rozgrywki otrzymasz karniaki.


Ojej, a Ty kolejny raz mnie straszysz. Mam się bać? :D Dawaj te karniaki jak chcesz ale nie strasz pisząc czerwoną czcionką bo na mnie to nie działa. Przyjrzyj się dokładnie kto pierwszy personalnie zaatakował. Oczywiście, nie osobę z forum, a moją przyjaciółkę, która notabene jest osobą publiczną. A ja stanąłem w jej obronie bo nienawidzę takiego plotkarstwa i szczucia ludzi w internecie pod przykrywką anonimowości. Czy jest to zrozumiałe?


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 paź 2014, 20:51

magda pisze:Niku ja byłam też w zborze gdzie była kobieta , która niby bardzo pomagała i dużo robiła w zborze prowadziła grupę nowo ochrzczonych , pogaduszki piwniczne itp ale niestety mimo że czasem komuś pomogła to w większości właśnie zaszkodziła, kilka małżeństw doprowadziła do rozwodu to była jej specjalność ale jak ktoś ją chce krytykować to zaraz ci którym pomogła ją bronią, była to kobieta ambitna i zależało jej żeby ją podziwiano za jej pracę dla zboru.


Ach, no tak, znałaś pewną złą kobietę... i to może znaczyć, że Ela też jest złą kobietą, tak Magda?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 paź 2014, 20:55

Nick pisze:Ach, no tak, znałaś pewną złą kobietę... i to może znaczyć, że Ela też jest złą kobietą, tak Magda?


Nie o to chodzi a o to że może jej całkiem dobrze nie znasz tak jak ci którzy chwalili właśnie ta złą kobietę , Nie musi być zła ale może nieskuteczna w swoich poczynaniach bo może tylko niewielu pomogła.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 paź 2014, 21:46

magda pisze:
Nick pisze:Ach, no tak, znałaś pewną złą kobietę... i to może znaczyć, że Ela też jest złą kobietą, tak Magda?


Nie o to chodzi a o to że może jej całkiem dobrze nie znasz tak jak ci którzy chwalili właśnie ta złą kobietę , Nie musi być zła ale może nieskuteczna w swoich poczynaniach bo może tylko niewielu pomogła.


Magda, wiesz, teoretycznie to jest wszystko możliwe :)
Teoretycznie nawet Ty możesz być złą kobietą, która podszywa się pod chrześcijankę na forum. Wszak zdarzają się takie osoby.
Oczywiście ja tak o Tobie nie myślę, a podaję Ci przykład takiej logiki.
Ja Elę znam 10lat. Znam jej słabe strony, złe zapędy jakie miewa, znam też jej dobre oblicze. Kiedyś, przez kilka lat regularnie spotykaliśmy się na grupach domowych. Dużo wtedy zaobserwowałem... Jej poświęcenie i zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi. Nie rzadko skuteczną pomoc.
Krótko mówiąc- ja Ele ZNAM, wiem kim jest i czego można się po niej spodziewać.
I mam też tak, że jeśli ktoś oczernia moich przyjaciół to będę ich bronił. Niezależnie od okoliczności, miejsca, konsekwencji. Taki już jestem, no :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 15 paź 2014, 00:01

Nick pisze:Teoretycznie nawet Ty możesz być złą kobietą, która podszywa się pod chrześcijankę na forum


Teoretycznie mogę być nawet złym facetem :mrgreen:

No to niech sie ta Ela cieszy ze ma takiego lojalnego obrońcę bo teraz to rzadkość


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: josta » 15 paź 2014, 11:32

magda pisze:Teoretycznie mogę być nawet złym facetem :mrgreen:


hahah! :D


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości