Objawienie malej dziewczynce w Koreii

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
the Christian
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2014, 09:52
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Objawienie malej dziewczynce w Koreii

Postautor: the Christian » 03 gru 2014, 20:46

Obrazek
co myslicie na temat tego filmiku?


the Christian
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2014, 09:52
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: the Christian » 03 gru 2014, 20:47

[url=http://]https://www.youtube.com/watch?v=rHNwuHT6nA8[/url]


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 03 gru 2014, 20:53

the Christian, popraw adres!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
the Christian
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2014, 09:52
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: the Christian » 03 gru 2014, 20:57



mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 03 gru 2014, 21:04

Pierwszy komentarz fanaber70. powiedzial wszystko
Nie ma sie czym zachwycac.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 03 gru 2014, 21:11

To dziecko powiada, że w piekle jakieś bestie tam latają i "dokuczają" potępionym ludziom...
Brednie! Średniowieczny obraz piekła: diabeł i demony tam rządzą, torturując potępione osoby...
Nie wierzcie takim "objawieniom"!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
the Christian
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2014, 09:52
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: the Christian » 03 gru 2014, 21:16

Zapewne tak jak to dziecko rozumiało ewangelię, słysząc w jej słowach ufność ku Jezusowi, zakładam, że uznawała ta dziewczynka pośrednictwo do Boga poprzez Jezusa Chrystusa. Jeden z Apostołów w I wieku, prawdopodobnie Apollos napisał do Żydów: "Śpieszmy się (gr. σπουδασωμεν - spoudasōmen, starajmy się i bądźmy gorliwi) więc wejść do owego odpoczynku, aby nikt nie szedł za tym samym przykładem nieposłuszeństwa." (List do Hebrajczyków 4:11 / Biblia Tysiąclecia). Kontekst tego wersetu mówi o trwaniu w wierze a nie w zwątpieniu jak to czyniło pokolenie Izraelitów na pustyni przez 40 dni zanim pomarli i nie weszli do Ziemi Kanaan. Niech Bóg strzeże nas, bo Jezus sam rzekł ostrzegając nas: "A Jezus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł. Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą. Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi. Ale to wszystko dopiero początek boleści. Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego. Wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić i powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu. A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony i będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec. Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa." Ewangelia wg. św. Mateusza 24:4-15 w przekładzie Biblii Warszawskiej. Pisałem co nieco o eschatologii tutaj http://hungry.webd.pl/art8.htm . JEZUS CHRYSTUS NASZ PAN JEST BLISKO! Pozdrawiam.

jedna z opini pod filmikiem,wraz z cytatem z Pisma Sw. z ktora ciezko sie nie zgodzic

Zbyszek moglbys rozwinac swoja wypowiedz, dlaczego twierdzisz ze nie moze byc to prawdziwy obraz piekla ?


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 04 gru 2014, 05:28

the Christian pisze:Zbyszek moglbys rozwinac swoja wypowiedz, dlaczego twierdzisz ze nie moze byc to prawdziwy obraz piekla ?

A możesz zacytować z Pisma werset(-y), w których złe duchy (z szatanem na czele) sprawują w piekle jakieś "kierownicze stanowisko": dręczą potępionych ludzi (w kotłach ze smołą ich gotują i widłami w tyłek kłują...)
To bajki- taki obraz piekła! Nie dajcie się zwieść tego typu opowieściom o nim!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości