Świadectwo Davida Wooda

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Świadectwo Davida Wooda

Postautor: Dragonar » 09 gru 2014, 21:13

Why I Am a Christian (David Wood)

David Wood znany jest w USA jako chrześcijański apologeta i krytyk islamu. Wcześniej był ateistą, a jego życie przed nawróceniem było przepełnione nienawiścią oraz drastycznymi sytuacjami, co mnie zaskoczyło. Chrystus odnalazł go w nietypowym miejscu i w niecodziennych okolicznościach, gdy upadł na samo dno.

Filmik niestety po angielsku. Jeżeli pojawi się wersja z napisami, zamieszę ją tutaj.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: josta » 10 gru 2014, 23:07

Chryste...co za szczescie, ze on sie nawrócil..w żyicu nie słyszałam o kimś kto był tak calkowicie ogolocony z uczuć jak David Wood. Dzięki za link Dragonar


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 11 gru 2014, 11:51

Dobre jest jego swiadectwo. Widzialam je juz wczesniej w telewizji chrzescijanskiej CBN i tez bylam w szoku, bo nie spodziewalabym sie tego po David'zie Wood'zie. Bardzo go lubie i uwazam ze jest bardzo sympatyczny. Jego historia utwierdzila mnie w tym ze teoria o totalnej deprawacji jest prawdziwa.



Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości