18 Rocznica Chrztu Wiary

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

18 Rocznica Chrztu Wiary

Postautor: Służebnica » 12 kwie 2015, 16:31

18 lat temu 6 kwietnia 97 najwspanialszy dzień w moim dotychczasowym życiu. Po wynurzeniu z wody stałam się nowym stworzeniem w Panu Jezusie Chrystusie. Kochany tato dziękuję Ci że nazwałeś mnie swoją ukochaną córeczką. Dziękuję Ci za dar łaski zbawienia, i za miłość jaką okazałeś w swoim synu umiłowanym Boże. Z twojej cudownej łaski zostałam zbawiona, i mogę kroczyć przez całe życie razem z tobą Ojcze. Więcej trwania w twojej łasce Panie i bardziej poznawaniu ciebie w tym co będę czynić i robić, chcę to robić dla Ciebie Ojcze. Amen


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 12 kwie 2015, 17:28

Gratuluję i cieszę się, że idziesz przez życie z Bogiem. :)

U nas w zborze jest ponownie "sezon na chrzest" i zgłaszają się nowi katechumeni poprzez wypełnienie specjalnej deklaracji. Pamiętam, jak sam podjąłem taką decyzję. Mój chrzest był 28 grudnia 2014 roku, a więc dość niedawno, lecz pomimo tego patrzę na kwestię chrztów innych osób z wielkim sentymentem. ;)


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości