Świadectwo uzdrowienia z raka

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Świadectwo uzdrowienia z raka

Postautor: Ferdek » 29 sie 2015, 18:37

Na wstępnie przepraszam że dopiero teraz wklejam, ale czas był u nas taki, że nie pomyślałem.
Chcę się podzielić z Wami świadectwem, którego doświadczyliśmy w mojej rodzinie. Wklejam linka oraz tekst ze strony na fb, gdzie są zamieszczone też dokumenty medyczne.

Diagnoza postawiona ponad dobry miesiąc temu, przez Zakład Medycyny Nuklearnej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie po wykonaniu zabiegu usunięcia tarczycy: "nowotwór złośliwy brodawkowaty".
Wydanie "Zielonej Karty" pacjentce i umówienie wizyty w Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie w celu dalszego leczenia.
Badania trzydniowe w Centrum Onkologii w Zakładzie Medycyny Nuklearnej z podaniem kapsułki jodu radioaktywnego, plus badanie scyntygraficzne.
Oczekiwanie na wydanie opinii lekarskiej i diagnozy, wraz z uzgodnieniem dalszego leczenia nowotworu.
Zdumienie lekarki która miała wydać orzeczenie chorobowe oraz ustalić dalsze etapy wizyt i leczenia, było nieocenione kiedy po ponad dwóch godzinach naszego oczekiwania, oświadczyła: "Pani nie ma raka. Czy pani to na pewno pani Mariola...?". Odpowiedź Marioli która patrząc przez okno w niebo powiedziała: "Tak, to ja..., ale ja wiedziałam że będę zdrowa. Ja wiedziałam..., bo tam na górze jest ktoś..., kto troszczy się o mnie".
Zdumienie lekarki oraz asystentki, przerodziło się w totalne zdziwienie - "Wie pani..., osobiście nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem".
Mariola zapytała panią doktor:
- To czyli co dalej? Mam tu jeszcze przyjechać, czy jak?
- Nie. Nie musi pani. Pani jest zdrowa. Nie ma pani raka.
To wszystko miało miejsce w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy w tym roku.
Dokładnie przedwczoraj, czyli 7 maja otrzymaliśmy wypis z Centrum Onkologii bez jakiejkolwiek wzmianki o nowotworze.
Kiedy dziś ktoś pyta nas "jak to się stało?" niedowierzając, odpowiadamy "raka zabrał Bóg na swój krzyż!".

https://www.facebook.com/prawdaewangeli ... 6320733736


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 29 sie 2015, 20:09

Chwała Bogu!


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 29 sie 2015, 20:44

Dzięki Bogu!


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 29 sie 2015, 23:35

Super, Bóg jest wielki!


.
Komandos
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2016, 12:19
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Świadectwo uzdrowienia z raka

Postautor: Komandos » 18 cze 2016, 13:19

Chwała Jezusowi !! za Twoje świadectwo bracie . Z Bogiem


Awatar użytkownika
MitrylOVE
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2016, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kurpie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Świadectwo uzdrowienia z raka

Postautor: MitrylOVE » 26 lip 2016, 02:14

Niech będzie uwielbiany Pan.


Awatar użytkownika
Mieszko16
Posty: 38
Rejestracja: 21 lip 2016, 15:16
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Świadectwo uzdrowienia z raka

Postautor: Mieszko16 » 26 lip 2016, 09:47

Pam jest wielki! Hallelujah!

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka


"Albowiem przyjdzie czas, gdy zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich pożądliwości zgromadzą sobie sami nauczycieli, mając świerzbiące uszy," 2 Tym 4:3
"Gdzież jest mądry? Gdzież jest uczony w Piśmie? Gdzież badacz wieku tego? Izali w głupstwo nie obrócił Bóg mądrości świata tego? Albowiem ponieważ w mądrości Bożej świat nie poznał Boga przez mądrość, upodobało się Bogu przez głupie kazanie zbawić wierzących," 1 Kor 1:20,21

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości