Bill Johnson - nauczania po polsku

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: kasiapelasia » 14 sie 2016, 19:49

Imperator pisze:
kasiapelasia pisze:Macie może materiały po polsku. Nasz pastor bardzo ceni sobie nauki tego kaznodzieja, a ja chciałabym trochę dowiedzieć się więcej, o co chodzi z tym zwiedzeniem jak np. wysysanie namaszczenia że zmarłych. Resztę wiem. Pozdrawiam w Panu.


Nie mam po polsku materialow dotyczacych szarlatana Billa Johnsona. Mnostwo materialow po angielsku z jego wypowiedziami audio jest omawianych w podcascie Fighting For The Faith: http://www.piratechristian.com/fighting ... ll+Johnson

Jezeli twoj pastor ceni sobie nauki szarlatana Billa Johnsona to czas znalezc sobie nowy kosciol.

Dzięki, skorzystam. Szukam, ale cały czas mam nadzieję, że coś się zmieni. Nasz kościół liczy z 20 osób, jest to garstka która wcześniej dojezdzała do sasiadujacego miasta. Jestem w KZ, cały czas szukam. Nie mogę też za bardzo dojeżdżać, że względu na syna szkołę, jest niepełnosprawny i jest to dla mnie utrudnienie. Cały czas modle się o znalezienie zdrowego Kościoła. Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz.


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: Oberyn. » 14 sie 2016, 19:51

Na YT wpisz, po poslku jest tego niestety trochę.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: kasiapelasia » 14 sie 2016, 20:05

Oberyn. pisze:Na YT wpisz, po poslku jest tego niestety trochę.

Tak, tak dzięki. Przepraszam za zakłócenie wątku. Bardzo mi się przydała wasza pomoc. Pozdrawiam w Panu.


Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: Czekoladowy » 14 sie 2016, 22:52

kasiapelasia pisze:Macie może materiały po polsku. Nasz pastor bardzo ceni sobie nauki tego kaznodzieja, a ja chciałabym trochę dowiedzieć się więcej, o co chodzi z tym zwiedzeniem jak np. wysysanie namaszczenia że zmarłych. Resztę wiem. Pozdrawiam w Panu.


Mam nadzieję, że Twój pastor robi to w nieświadomości. Materiały znajdziesz tutaj:
http://zwiedzenie.blogspot.com/2015/10/ ... hurch.html
http://zwiedzenie.blogspot.com/2015/09/ ... a-j-g.html


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: kasiapelasia » 15 sie 2016, 14:46

Czekoladowy pisze:
kasiapelasia pisze:Macie może materiały po polsku. Nasz pastor bardzo ceni sobie nauki tego kaznodzieja, a ja chciałabym trochę dowiedzieć się więcej, o co chodzi z tym zwiedzeniem jak np. wysysanie namaszczenia że zmarłych. Resztę wiem. Pozdrawiam w Panu.


Mam nadzieję, że Twój pastor robi to w nieświadomości. Materiały znajdziesz tutaj:
http://zwiedzenie.blogspot.com/2015/10/ ... hurch.html
http://zwiedzenie.blogspot.com/2015/09/ ... a-j-g.html

Dzięki czekoladowy, z tego co mówił, to nie jest świadomy. Powiedzial, że Bóg go tak prowadzi. Ale nie chcę tu na forum pisać. Szukam nowego Kościoła, gdzie jest zdrowa nauka o naszym Panu, gdzie słowo Boże jest jedyną księgą, aby czerpać pokarm. U mnie ciężko coś znaleźć. Pozdrawiam w Panu.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: Imperator » 15 sie 2016, 15:21

kasiapelasia pisze:Szukam nowego Kościoła, gdzie jest zdrowa nauka o naszym Panu, gdzie słowo Boże jest jedyną księgą, aby czerpać pokarm. U mnie ciężko coś znaleźć. Pozdrawiam w Panu.


Niechaj dobry Bog Ciebie w tym prowadzi.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: kasiapelasia » 15 sie 2016, 15:44

Imperator pisze:
kasiapelasia pisze:Szukam nowego Kościoła, gdzie jest zdrowa nauka o naszym Panu, gdzie słowo Boże jest jedyną księgą, aby czerpać pokarm. U mnie ciężko coś znaleźć. Pozdrawiam w Panu.


Niechaj dobry Bog Ciebie w tym prowadzi.


Dzięki. Cieszę sie, z pomocy Waszej. :rotfl:


kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: kasiapelasia » 15 sie 2016, 18:31

Wszyscy wymienienii w tym artykule, to ulubieńcy pastora i innych mojego Kościoła jak: Todd Wait, Hagin, Joyce Mayer. Dziękuje jeszcze raz za pomoc. Pozdrawiam w Panu.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: Zbyszekg4 » 15 sie 2016, 19:01

Kasiu, Ty lepiej siedź w domu i z internetu słuchaj kazań, np. tych: http://schwroclaw.pl/podcast/oczekujac- ... a-izraela/ [zacznij od początku bo link dotyczy najnowszego z tej serii] niż narażaj się na słuchanie jawnych zwodzicieli, tak: zwodzicieli - nie bójmy się tego słowa!

A możesz podać link do tego zboru, gdzie chodzisz (o ile jest w internecie)? Tak ku przestrodze... Bo skoro to zielonoświątkowcy, to znaczy, że są różne odłamy, bo znam "zielonych" co by tych zwodzicieli nawet do zboru nie wpuścili, żeby mieli nauczać...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: polk » 15 sie 2016, 22:04

Kościoły Zielonoświątkowe lepiej omijać szerokim łukiem. Większość nauk tam to herezje. Co z tego, że są rzeczy, które nauczają dobrze, skoro cala masa innych nauk są odstępcze. Odrobina kwasu całe ciasto zakwasza. Nikt nie wypiłby samej trucizny.
Niech Bóg Cie prowadzi w znalezieniu zdrowego zboru.


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
derko
Posty: 1942
Rejestracja: 23 cze 2008, 20:57
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bill Johnson - nauczania po polsku

Postautor: derko » 18 sie 2016, 11:38

No tak, polk wie i zna całe nauczanie KZ. ;) I do tego jest nieomylnym wszechwiedzącym doskonałym chrześcijaninem :O
Rozumiem, ze Twoje wyznanie jest bezbłędne, doskonałe i nie ma tam żadnego kwasu ?
No tylko pogratulować ;)
:roll: :)



Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości