Uratować piękną

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Uratować piękną

Postautor: konto skasowane » 15 sty 2016, 19:19

@Doktorka nie rozszyfrowałem, kwestia nietypowego charakteru.

Celowo skomplikowany jestem, żeby miał ktoś zabawę w zgłębianiu mojej osobowości :D
PS. Kobiety szczególnie lubią zagadki ^^


.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Uratować piękną

Postautor: kruszynka » 15 sty 2016, 19:47

Samolub. Fajnie się z Toba gada.
Samolub pisze:Kruszyna starszyzna oznaczała Panów i Panie

Jeżeli widzisz dziwny wpis w moim wykonaniu to wiedz, że żartuję :)
Samolub pisze:To tylko podziwiam, że tak potraficie kwestie charakteru i bodźców napędowych

Zaduma bierze się rzeczywiście z doświadczenia. Bo kiedy całe lata robisz wszystko dobrze, a nie działa, to zaczynasz obserwować......głównie należy obserwowac siebie, bo głównie robimy rzeczy w/g regulaminu wychowania czy cóś
Samolub pisze:Czyli taki styl jednak jest pozytywny jak mowicie dla szerokiej grupy osób, bo sami go pozytywnie opisujecie.

Nakazałabym wysłuchanie tego filmu jako naukę przedmałżeńską. :)
Samolub pisze:Nie zgodzę się z tym , że każda osoba ma takie coś wbudowane w podświadomość czy świadomość.

Z czym się nie zgadzasz? Z tym, że seksualność jest wbudowana w naszą podświadomość? Z czym się nie zgadzasz? Że to nie chrześcijańskie?. Wierzący, autor tekstu, nawet znalazł biblijne wskazówki.
Samolub pisze:To jest według mnie bardzo sztuczne

Ale co "to" - sztuczne.?


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Uratować piękną

Postautor: Samolub » 15 sty 2016, 20:29

dr.sky pisze:@Doktorka nie rozszyfrowałem, kwestia nietypowego charakteru.

Celowo skomplikowany jestem, żeby miał ktoś zabawę w zgłębianiu mojej osobowości :D
PS. Kobiety szczególnie lubią zagadki ^^


No nie wątpię Doktorku, w końcu jesteś chyba artystą ;P celowo to nie... nie kłam! A większość facetów i kobiet łatwo przewidzieć także to komplement hah :lmao:

Dlatego też jestem Chrzescijanem bo mam najfajniejszych Braci i Siostry głównie domena Protestantow choć nie tylko. A to są pozytywne owoce nauki Chrystusa. Wiem bo w różnych środowiskach się w życiu kręciłem. Bogu trzeba za takich ludzi dziękować !


kruszynka pisze:Zaduma bierze się rzeczywiście z doświadczenia. Bo kiedy całe lata robisz wszystko dobrze, a nie działa, to zaczynasz obserwować......głównie należy obserwowac siebie, bo głównie robimy rzeczy w/g regulaminu wychowania czy cóś


Racja, ale tak już podam przykład Chrzescijanski żeby fajny temat wyszedł :lmao: weźmy pod uwagę "antykatolicyzm" będzie dotyczyć osób obojetnych czy ugodowych, pokojowych, ekumenicznych ? hah bingo ! będzie dotyczyć grupy drugiej po doswiadczeniach.
Zalecenia do Zboru oraz ostrzeżenia... czyli odbiór rzeczy jest radykalnie różny i zależny od doświadczeń, czasami wartości odwracaja się skrajnie. Bóg i jego wyobrażenie zależy też od czlowieka. Mi było dane poznać Naturę Boga już jako naj, tak samo kwestia wiary, Ewangelia


kruszynka pisze:Z czym się nie zgadzasz? Z tym, że seksualność jest wbudowana w naszą podświadomość? Z czym się nie zgadzasz? Że to nie chrześcijańskie?. Wierzący, autor tekstu, nawet znalazł biblijne wskazówki.


Nie oglądałem do końca ^^" a z czymś zupełnie innym się nie zgadzałem. Z tym z czego wynika seksualność oraz co ją wywołuje

kruszynka pisze:Ale co "to" - sztuczne.?


Jak zacznę pisać to gromy na mnie spadną a wszyscy faceci i kobitki pożądnie się wkurzą :lol-above: jeśli udzielicie mi z Doktorkiem Kruszyna List Żelazny ! To się wypowiem =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Uratować piękną

Postautor: kruszynka » 15 sty 2016, 21:16

Samolub pisze:Racja, ale tak już podam przykład Chrzescijanski żeby fajny temat wyszedł weźmy pod uwagę "antykatolicyzm" będzie dotyczyć osób obojetnych czy ugodowych, pokojowych, ekumenicznych ? hah bingo ! będzie dotyczyć grupy drugiej po doswiadczeniach.
Zalecenia do Zboru oraz ostrzeżenia... czyli odbiór rzeczy jest radykalnie różny i zależny od doświadczeń, czasami wartości odwracaja się skrajnie. Bóg i jego wyobrażenie zależy też od czlowieka. Mi było dane poznać Naturę Boga już jako naj, tak samo kwestia wiary, Ewangelia


Chyba jestem zmęczona, bo nie widzę związku Twojej wypowiedzi z tematem. Rano podejmę próbę, kurczę.
Samolub pisze:
Samolub pisze:Nie oglądałem do końca

No właśnie.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Uratować piękną

Postautor: Samolub » 15 sty 2016, 22:18

Kiedyś obejrze :lmao:

Co do nawiązania to rozumiem. Chciałem podpiąć dwa tematy wcześniej w kontekst (dwa afiszowe tematy z forum w dniach ostatnich ) bo szkoda mi udzielać się w niektorych wątkach, a tu świetny przykład. Przesadziłem z filozofią i nikt nie skumał o co mi chodzi =P

Będę musiał w końcu się tam udzielić
Co do filmu wrócę do dyskusji jak obejrze całość w weekend. A wy możecie rozrabiać do woli =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości