Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: Czekoladowy » 31 sty 2016, 14:57

Tak, w Audiacity. Wszystko miałem domyślnie ustawione, bo pierwszy raz używałem tak tego programu i nie znam jeszcze tych wszystkich opcji. Jakość rzeczywiscie wyszła całkiem dobra jak na mikrofon od tanich słuchawek.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: konto skasowane » 31 sty 2016, 15:01

Ja też w audacity nagrywałem. Szumów jakoś tam nie słychać specjalnie, ale wycina się kawałem szumu, a potem usuwa z całej ścieżki. Można też podnieść o kilka decybeli głośność i byłoby cacy :)


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: magda » 31 sty 2016, 16:59

Ja osobiście wolę nagrania wszelkich kazań bez muzyki. Ta jest cicho i nie jest agresywana mimo to chwilami zwracam na nią uwagę i troche rozprasza , nie bardzo a jednak.Ja osobiscie myślę ze wszelkie filmy poważne takie jak kazania pwinny być bez muzyki . Chodzimy do zborów i w czasie kazań nikt w tle nie gra niczego żeby nie rozpraszać.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: Ian » 01 lut 2016, 21:39

Super. Lektor świetny. Muzyka jest ok, lepiej się słucha. Można by bardzo delikatnie przyciszyć.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
bostonski
Posty: 53
Rejestracja: 30 gru 2014, 13:35
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Poznań
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: bostonski » 06 lut 2016, 14:17

Czekoladowy, ktoś wrzucił twoje nagranie na swój kanał (https://www.youtube.com/watch?v=lcqzNz0KUPA). Wiesz coś o tym?


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: kontousunięte1 » 06 lut 2016, 14:22

Sama chętnie bym dodała. To chyba nie jest nic złego,prawda?, że poleca się dobre kazania,nauczania...


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: konto skasowane » 06 lut 2016, 14:44

Jeżeli utworzył playliste to może sobie do niej dodawać wszystko co chce, chyba że ustawienia prywatności tego zabraniają.


.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: Ian » 06 lut 2016, 15:44

dr.sky pisze:Jeżeli utworzył playliste to może sobie do niej dodawać wszystko co chce, chyba że ustawienia prywatności tego zabraniają.

Tu chodzi o to że ktoś wrzucił ten filmik na swój kanał (ściągnął z kanału czekoladowego i uploadował na swój). Podejrzewam że mimo wszystko nie ma w tym nic złego, ale link do oryginału powinien zostawić :(


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: Czekoladowy » 06 lut 2016, 16:24

bostonski pisze:Czekoladowy, ktoś wrzucił twoje nagranie na swój kanał (https://www.youtube.com/watch?v=lcqzNz0KUPA). Wiesz coś o tym?

Teraz już wiem :-P

W sumie nie mam nic przeciwko żeby to sobie ktoś kopiował, o ile nic nie zmienia. Nie ładnie natomiast, że zrobił to bez żadnego informowania mnie i bez żadnego dopisku, że to nie jego.

Teraz nawet nie mogę do niego napisać żeby wyjaśnić sprawę, bo nie ma takiej możliwości na youtube...


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: konto skasowane » 06 lut 2016, 16:34

A skąd to wiadomo? Może ktoś podać linka do tej kopii? Udostępniając coś zawsze powinno się podać źródło. Można zgłosić film albo napisać komentarz i czekać aż ewentualnie ktoś przeczyta


.
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: Czekoladowy » 06 lut 2016, 16:41

Link jest podany.
Zgłaszał nie będę, napisałem jedynie komentarz pod tamtym filmem.
Cieszę się, że to jest rozpowszechniane, jednak w sytuacji kiedy chciałbym w przyszłości więcej nagrywać takie coś to trochę oddawanie niedźwiedziej przysługi - ja mam 0 subskrybentów, a tamten kanał ponad 30, w związku z czym mój oryginał po pewnym czasie wyląduje gdzieś zapomniany na dalszych stronach kosztem swojej kopii, a wraz z nim mój kanał.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: konto skasowane » 06 lut 2016, 16:58

Zdawało mi się że to twój kanał, nie sprawdzałem dokładnie. Najlepiej jak zgłosisz albo zarządaj usunięcia filmu i jedynie udostępnieniu go z twojego kanału


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: kontousunięte1 » 06 lut 2016, 19:37

dr.sky pisze:Zdawało mi się że to twój kanał, nie sprawdzałem dokładnie. Najlepiej jak zgłosisz albo zarządaj usunięcia filmu i jedynie udostępnieniu go z twojego kanału

Też nie bardzo wiem,jak to działa,ale na pewno należy zgłosić.
Ludzie przecieź tak robią. Na pewno spotkaliście się z sytuacją,że macie na swoich kanałach jakiś materiał dodany,a potem usunięty z informacją,że ktoś,od kogo ściągnęliście /dodaliście/ naruszał zasady YT /coś w tym guście/.
Czekoladowy,daj namiar na kanał to chętnie zasubrybuję. ;-) :-D


Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: Czekoladowy » 06 lut 2016, 20:04

Zapraszam: https://www.youtube.com/channel/UC_LQTo ... RzN09B0EYQ :)

W przyszłości będę tam dodawał filmy. Jak skończy mi się sesja, to zamierzam nagrać jeszcze jedno kazanie Spurgeona, a co później, to jeszcze się zastanawiam.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
Awatar użytkownika
Filip
Posty: 1566
Rejestracja: 14 lut 2013, 13:34
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Charles Spurgeon - Obrona kalwinizmu

Postautor: Filip » 06 lut 2016, 20:16

Czekoladowy ładne nagranie. Świetny pomysł!

Z technicznych uwag: mnie ta muzyka w tle się podoba, ale mogłaby być trochę cichsza. Myślę, że możesz też spróbować trochę wolniej czytać.


"The Road goes ever on and on
Down from the door where it began.
Now far ahead the Road has gone,
And I must follow, if I can, " J.R.R. Tolkien

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości