świadectwo uzdrowienia

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 paź 2012, 22:52

Ferdek pisze:
magda pisze: ...kazała mi jeszcze raz iść na rentgen, potem znow na tomografię i w końcu powiedziała ." Musi panią ktoś na górze bardzo kochać bo ja tu pracuje przy guzach 30 lat a nie widziałam takiego przypadku zniknięcia wielkiego a też jakiegokolwiek guza z płuc...

Łza normalnie sie kręci jak czyta się takie świadectwa.
Chwała Ci Panie, chwała!!!


Masz rację chwała Panu, tylko Bóg mógł usunąć 6 cm guz z płuc w parę minut. Bóg jest wielki.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
majorka
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2013, 22:21
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: majorka » 24 sty 2013, 21:41

Chwała Panu :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 sty 2013, 10:52

Chwała Panu , to nawet dla mnie jest po tylu latach niesamowite. Naczytałam się o guzach płucnych i wiem że to najgorszy rodzaj guza ,który nie znika i szybko zabija . A ja po 9 latach jestem zdrowa .Żadko się zdaża że uzdrowienie jest tak spektakularne jak u mnie że całkiem zniknie guz w jednej chwili, i że jest pełna dokumentacja medyczna. Na prawdę Bóg jest wielki. Bardzo go kocham za to.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości