Moje świadectwo

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
radosna
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2013, 18:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Moje świadectwo

Postautor: radosna » 04 wrz 2013, 21:04

Urodziłam się w rodzinie katolickiej, ale od samego początku od maleńkości odkąd pamiętam brakowało czegoś bardzo ważnego w mojej rodzinie – Biblii.
Nikt z nas nigdy nie studiował Bibli, nawet nie zajrzał aby choć fragment przeczytać, także i ja.

Chodziłam na Msze do Kościoła sama, ale nie odczuwałam z tego radości, nie wiem dlaczego. Nie modliłam się, nie zwracałam do Boga, nie dziękowałam za to że żyję, za to że nie raz uratował mi życie, za wszystko co mnie otacza – a pochodzi od Niego – od Boga.

Któregoś dnia zaczęłam sama czytać Biblię, czytałam regularnie sama, codziennie, dany fragment wybierałam, czytałam i starałam się jednocześnie zrozumieć, ale.. któregoś dnia zaprzestałam całkiem, zaprzestałam chodzić w ogóle Kościoła. To trwało ok. 3 lata…..

Teraz niedawno, kilka dni temu moja koleżanka z pracy zaprosiła mnie na nabożeństwo do jednego ze zborów w moim mieście – Kościół Chrystusowy w Rzeczypospolitej Polskiej.
Zastanawiałam się przyznam długo czy przyjść… przyszłam, pierwszy raz w życiu byłam na nabożeństwie protestanckim.

Spotkałam w zborze niezwykłą serdeczność i dziękuję za to Bogu…. Ogromnie przeżyłam modlitwę, dziękuję Bogu za Wszystko co usłyszałam na nabożeństwie, za studium Biblii, za piękny wykład i pieśni Jego chwalące.

Bardzo was proszę o modlitwę abym cały czas podążała za Chrystusem, abym w tym wytrwała.

Jutro o 18:00 jest spotkanie w grupie domowej, też będę pierwszy raz, cieszę się ogromnie :-)


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 04 wrz 2013, 21:16

Będę się za ciebie modliła. :D
Niech Pan cię błogosławi, wspiera i prowadzi jedyną właściwą drogą, którą jest On sam - nasz Zbawiciel.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
shaliach
Posty: 33
Rejestracja: 02 wrz 2013, 09:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: shaliach » 04 wrz 2013, 22:18

Całe niebo się raduje zapewne z Twojej decyzji. :)

Czytaj Biblię i nie daj się zniechęcić nawet jeśli zawiedziesz się na kimś z kościoła protestanckiego (mi się nie zdarzyło, ale mówię na zapas). Najważniejsze, żebyś poznawała Boga poprzez Jego słowo.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2013, 23:31

Zycze wzrastania w Chrystusie! :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
radosna
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2013, 18:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: radosna » 06 wrz 2013, 18:41

Byłam wczoraj na rozważaniu Pisma Św., cieszę się ogromnie. W niedzielę będziemy na nabożeństwie w Kościele Chrześcijan Baptystów, wcześniej odbędzie się na plaży w morzu chrzest, na który też zostałam zaproszona :-)

Chwała Panu za wszystko!


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 06 wrz 2013, 18:46

radosna pisze:Byłam wczoraj na rozważaniu Pisma Św., cieszę się ogromnie. W niedzielę będziemy na nabożeństwie w Kościele Chrześcijan Baptystów, wcześniej odbędzie się na plaży w morzu chrzest, na który też zostałam zaproszona :-)

Chwała Panu za wszystko!

Chwała Mu :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
radosna
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2013, 18:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: radosna » 06 wrz 2013, 18:49

To z aktualności str internetowej Kościoła Chrześcijan Baptystów:
Dnia 8 września będziemy mieli ,,Chrzest Wiary" wraz z bratnim Zborem Ewangelicznych Chrześcijan. Uroczystość rozpocznie się nad Morzem Bałtyckm o godz. 10:00 wzdłuż ul. Bałtyckiej. Po chrzcie odbędzie się nabożeństwo w kaplicy i poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.


a dodam jeszcze, że jestem ze Świnoujścia :-D


Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 06 wrz 2013, 19:36

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

Kwiatki dla Ciebie :D


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
shaliach
Posty: 33
Rejestracja: 02 wrz 2013, 09:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: shaliach » 06 wrz 2013, 20:59

radosna pisze:
a dodam jeszcze, że jestem ze Świnoujścia :-D


Ja kiedyś byłem na obozie chrześcijańskim w Świnoujścu o ile dobrze pamiętam przy tymże zborze. Cudne wspomnienia. :)


radosna
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2013, 18:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: radosna » 25 wrz 2013, 08:28

W niedzielę uczestniczyłam w kolejnym chrzcie, brata z naszej społeczności.

Bracia prowadzą też ze mną rozważania Pisma Św., za które jestem Bogu ogromnie wdzięczna :-)


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 25 wrz 2013, 13:32

radosna pisze:W niedzielę uczestniczyłam w kolejnym chrzcie, brata z naszej społeczności.

Bracia prowadzą też ze mną rozważania Pisma Św., za które jestem Bogu ogromnie wdzięczna :-)

Chwała Panu :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 25 wrz 2013, 15:42

Cieszę się bardzo. Słyszałam,że Świnoujście jest prężnym ośrodkiem ewangelicznie wierzących ludzi. Aż Ci zazdroszczę ;-)



Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości